Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Poznawanie nowych ludzi
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-13, 07:37   

.Shadow., no to może masz schiza, jak ja. xD Postanowiłam dać spokój sobie z poznawaniem ludzi, ale w poniedziałek zagadałam do dziewczyny na przystanku. :facepalm: Oczywiście nie oczekuje już niczego. Miła pogawędka i tyle. :3



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-04-13, 11:51   

Cytat:
Kiedy go potrzebuje ma być. Jestem też zazdrosna, kiedy ten ktoś poznaje nowych znajomych. Musi mieć dla mnie czas, kiedy ja chce. Kiedy chcę być sama tydzień, dwa czy miesiąc ma wtedy dać mi spokój... Chyba jednak ta schizoidalność pasuje do mnie. Relacje z innymi na własnych zasadach.
Dokładnie, muszę przyznać, że ostatnio jedna osoba, nie dała mi się 'spławić' tylko siedziała ze mną do końca. Miłe uczucie. :3 I jestem często zazdrosny, aczkolwiek wiem, że mogę zawsze na Nią liczyć, to chyba najważniejsze. <3



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Poznawanie nowych ludzi
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-13, 12:14   

MuniekB napisał/a:
Dokładnie, muszę przyznać, że ostatnio jedna osoba, nie dała mi się 'spławić' tylko siedziała ze mną do końca.

Szczęściarz z Ciebie. Kiedy ja spławiam ludzi, rzadko już potem do mnie wracają. Każdy ma swoje wady, ale tej nigdy nie udało mi się w sobie naprawić. Co prawda nie wyżywam się na innych jak dawniej, kiedy to przy każdej możliwej okazji atakowałem innych. To zawsze jakaś poprawa. Ale ten nastoletni dupek wciąż we mnie siedzi i wciąż... cóż... potrafi pokazać pazury.




 
 
Poznawanie nowych ludzi
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-04-13, 17:25   

Nightmare napisał/a:
no to może masz schiza, jak ja
No może, kto wie. :D

Nightmare napisał/a:
poniedziałek zagadałam do dziewczyny na przystanku. Oczywiście nie oczekuje już niczego. Miła pogawędka i tyle
Zazwyczaj jest tak, że jak się czegoś niespodziewany, to to przychodzi. ;)



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
No-Name 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-26, 22:34   

Hej :)
Mam pytanie jak przełamać strach przed poznaniem nowych ludzi? Po za tym nie wiem co powiedzieć i o czym rozmawiać. Wyzwaniem jest dla mnie wyjść z inicjatywą do znajomych, z którymi nie rozmawiam i nie widuje się przez co nie wielu ich mam. Powodem jest to że nie pasuje do innych, nie chcę się dopasowywać tylko być sobą. Często nie kumam ludzi jakbym był z innej planety. Nie mam pojęcia co robić. :/




Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-27, 07:00   

No-Name napisał/a:
Mam pytanie jak przełamać strach przed poznaniem nowych ludzi?

Nie wiem, czasami sama się boję. Chyba po prostu nie trzeba się nad tym jakoś dłużej zastanawiać, po prostu podejść, zaczepić i powiedzieć "cześć, jestem No-Name,. Wiem, że od dawna chciałaś/eś do mnie zagadać, ale było ci głupio" :D I już, voila, rozmowa rozpoczęta :D

No-Name napisał/a:
Po za tym nie wiem co powiedzieć i o czym rozmawiać.

Zależy od poziomu intelektualnego rozmówcy, statystycznemu Polakowi wystarczy powiedzieć: "Kurde, patrz pan, wczoraj nie padało, a dzisiaj leje jak z cebra. Zawsze wszystko człowiekowi na złość; jak nie reumatyzm, to łamie w krzyżu, jestem na środkach przeciwbólowych i mówię jak Paula Abdul. A teraz jeszcze ten deszcz. Jak żyć?" :D

No-Name napisał/a:
Często nie kumam ludzi jakbym był z innej planety.


:piatka:




 
 
Poznawanie nowych ludzi
No-Name 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-27, 10:07   

Masz rację Empiria nie ma co się zastanawiać bo strach i tak nie zniknie, bedzię się tylko zmniejszał po wielu próbach. Jednak poznanie nowej osoby na dłużej jest bardzo trudne, gdyż z reguły ta osoba druga nie jest zainteresowana. Tak po prostu bez powodu chwilę pogadać to każdy z każdym pogada ale to nie jest poznawanie nowych znajomych.
Trzeba mieć jakieś wspólne tematy do rozmów, zainteresowania i coś wiedzieć o tej drugiej osobie by znajomość trwała.
Poznawanie pierwszej lepszej osoby na ulicy kończy się szybko, nie dziwie się bo każdy zachowuje dystans do nowych ludzi.
Z doświadczenia nieporozumienia przez nie zrozumienie drugiej osoby są powodem do zamykania się bądź wycofywania, przez co nie rozwija się dalsza znajomość a nawet może przekreślać to co było wcześniej.
Brak zaufania niszczy realcje między ludźmi.




Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-27, 11:40   

No-Name, ja większość ludzi poznałam przez net i wbrew pozorom myślę, że takie znajomości są dużo trwalsze, bo w realu to jest najpierw jakieś ocenianie po wyglądzie, kasie, etc. A tak to można z kimś po prostu przez jakiś czas popisać, poznać, jaki ktoś jest i dopiero po czasie można się spotkać, jak już wiadomo, że to "to". Ja też jeszcze niedawno nie miałam praktycznie żadnych znajomych. Polecam Ci naprawdę poszukać ludzi w necie :)



 
 
Poznawanie nowych ludzi
No-Name 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-27, 16:08   

Masz rację Empiria w necie jest łatwo do kogoś zagadać bo nie ma tej tremy, pisząc ma się czas na przemyślenie swojej wypowiedzi. Pare razy po takim pisaniu spotkałem się z kilkoma osobami, jednak skończyło się szybko.
Ja mam chyba pecha do poznawania ludzi. Nawet na tym forum odezwałem się do dwóch osób a jedna do mnie i nie wiem czemu po krótkim czasie nic nie odpisali. :/




Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
 
 
Poznawanie nowych ludzi
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-28, 13:43   

No-Name, w podstawówce miałam bardzo niezintegrowaną klasę. Kiedyś przyszła do nas psycholog i pokazała nam zabawę: Mieliśmy podejść do kazdej osoby i znaleźć z nią trzy wspólne tematy lub zainteresowania. Do dzisiaj gdy mam kogoś poznać, zwykle zaczynam od pytań o hobby. I weźmy ktoś mówi, że lubi czytać - to zagaduję o czymś co ostatnio czytałam, a jeśli ktos interesuje się weźmy eee krav magą, o której nie mam pojęcia, dopytuję się o to. Zwykle wtedy ktoś rozgaduje się i nagle dowiaduję się mnóstwa nowych rzeczy. A poznana osoba jest zachwycona, że umiem słuchać.



 
 
Poznawanie nowych ludzi
No-Name 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-28, 17:28   

readog dobry sposób na poznanie nowych ludzi :>



Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-22, 07:02   

W sumie wyszczekana i odważna to jestem w internecie. Na co dzień panicznie boję sie poznawać ludzi. Boję się co o mnie pomyślą. Bo jak w internecie jestem wygadana czy wesoła (mowa tu np o komunikatorach głosowych), tak w realu utrzymuję tą pozę już dość sztucznie aby tylko zatuszować to jak bardzo mnie to przeraża. Lubię być cicho, zamyślić się czy pomilczeń a tu trzeba na siłę pociągnąć rozmowę czy coś. W internecie można po prostu udać, że jest się offline.
Druga sprawa przez swoje kompleksy związane z wyglądem (nadwaga... nie, jeszcze się nie toczę ale no na wybiegu w bieliźnie lepiej bym nie chodziła i nie, nie jest to jakieś urojone) to też mi nie pomaga w poznawaniu nowych ludzi. Zawsze wtedy sobie myślę, że już pewno doczepił mi metkę pasztetu albo czegoś takiego i czuję się skrępowana. Nawet przez takie coś nabawiłam się pewnych zachowań co by starać się jak najmniej podkreślać, że jestem od kogoś dużo większa. A to poruszanie się prawie, że na palcach (zwłaszcza jak u kogoś w domu jestem i podłoga skrzypi to nie chce aby skrzypiała bardziej pode mną), siedzenie na brzegu, co by wyglądało, że mniej miejsca zajmuje, wyprostowane plecy co by nie dodawać sobie wizualnie jeszcze paru kilo... Wszystko to się przekłada mój dyskomfort a to wszystko prowadzi do tego, że żeby odciągnąć uwagę od swojego wyglądu to zaczynam się wydurniać, rzucać jakieś beznadziejne śmieszkowe teksty...
Pijemy wódkę, czemu by nie, przecież patrz jestem taka wyluzowana. PATRZ wyluzowana jestem a nie gruba... Wydurnianie się, jasne czemu by nie, bo będzie zabawnie więc nie zwrócisz uwagi na mój wygląd... Rzucanie zboczonych żartów, oczywiście, przynajmniej nie będziesz widzieć, że w sumie nie jestem zbyt elokwentna...

Zdecydowanie nie lubię poznawać ludzi w realnym świecie.




Eventually you'll one day know

 
 
Poznawanie nowych ludzi
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-22, 09:47   

Kropka Zagłady, a myślałaś o popracowaniu nad figurą? Może to podniosłoby Twoje poczucie własnej wartości, może czułabyś się bardziej komfortowo w relacjach z innymi?



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-22, 18:02   

Niedotykalna, Nie raz nie dwa. Raz udało mi się schudnąć praktycznie 20 kg i w sumie nigdy już nie wróciłam do wcześniejszej wagi, ale zdecydowanie to przy moich gabarytach nadal za mało. Następne próby nie kończyły się już tak dobrze. Po prostu brakło mi silnej woli, motywacji i chęci co by chcieć już cokolwiek zrobić.



Eventually you'll one day know

 
 
Poznawanie nowych ludzi
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-23, 08:03   

Kropka Zagłady, ale 20kg to świetny wynik, gratuluję. :)



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12