Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Autor Wiadomość
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-25, 14:00   

thunderstruckk napisał/a:
układam w głowie różne historie


Tez tak robię, często ja jestem ich główna bohaterką i wymyślam jakieś miłe sytuacje mniej lub bardziej realne :D . Tylko to też działa w druga stronę i bywa, ze dręczę się dosyć niemiłymi wizjami...




I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-12-25, 15:16   

NothingSpecial, właśnie co ciekawe, ja niemiłych w głowie nie tworzę. Czasem jest tak, zę zmuszam się, żeby coś sobie uroić w tej główce. Odstresowuje mnie to. Tylko czasem chodzę nieprzytomna przez to ^ ^

A nie potrafisz jakoś powstrzymać tych niemiłych wizji?




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 15:26   

thunderstruckk napisał/a:
zmuszam się, żeby coś sobie uroić w tej główce. Odstresowuje mnie to. Tylko czasem chodzę nieprzytomna przez to


Mam tak samo. A co do tych niemiłych wizji, u mnie np. wraz z nimi przypominają się dawne zdarzenie, których się wstydzę, o których zdążyłam zapomnieć i nie chciałam do nich już nigdy wracać. I wtedy wypycham je na siłę myślami o czymś innym (chociaż to nie jest takie proste), żeby bardziej się nie dobijać.

Na stres pomaga mi jeszcze robienie zdjęć, muzyka i rysunek. Kiedyś jeszcze pisałam wiersze, ale z czasem zaczęło brakować mi weny. I chęci.




 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-12-25, 15:35   

Cytat:
wraz z nimi przypominają się dawne zdarzenie, których się wstydzę, o których zdążyłam zapomnieć i nie chciałam do nich już nigdy wracać.


Anaru., ja am dużo takich wspomnień bolesnych, wystazcy krótka myśl i wszystko zaczyna mnie boleć. Wszystko dlatego, że ja wypieram wszystkie złe myśli. Więc jakby nie patrzeć, metoda innych scenariuszy też nie jest dobra.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-25, 16:16   

thunderstruckk napisał/a:
A nie potrafisz jakoś powstrzymać tych niemiłych wizji?


To nie jest tak, że ona pojawiają się mimowolnie, ja sama je "przywołuję" żeby sobie dokopać :| .

Anaru. napisał/a:
Mam tak samo. A co do tych niemiłych wizji, u mnie np. wraz z nimi przypominają się dawne zdarzenie, których się wstydzę, o których zdążyłam zapomnieć i nie chciałam do nich już nigdy wracać. I wtedy wypycham je na siłę myślami o czymś innym (chociaż to nie jest takie proste), żeby bardziej się nie dobijać.


Też często tak mam, przypomni mi się coś i rozpamiętuję godzinami potem.




I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 17:33   

NothingSpecial napisał/a:
przypomni mi się coś i rozpamiętuję godzinami potem.


I to już nie jest zdrowy sposób na stres, tylko jeszcze większe potęgowanie go. :?




 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-25, 17:42   

Anaru. napisał/a:
I to już nie jest zdrowy sposób na stres, tylko jeszcze większe potęgowanie go.


Zdaję sobie z tego sprawę i chyba robimy offtopa, więc koniec o tych destruktywnych "sposobach" :P




I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
hrothgar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 22:08   

Ze zdrowych sposobów - zdecydowanie bieganie. Nic nie kosztuje, lepsze niż siłownia (która podejrzewam wiele osób może krępować - inni się gapią), jak się ma w pobliżu jakąś fajną okolicę (a ja mam - las, stawy, blisko Malta - kto z Poznania ten wie o co chodzi) to jak najbardziej. Człowiek wraca jakiś podbudowany!



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-02-16, 22:15   

Ja wczoraj wypróbowałam walenie,bicie w poduszkę, poduszką, o poduszkę. Fajne pozbycie się nadmiaru energii.



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
faja 



Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 80
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-02-16, 22:22   

Czasami stresu nie da się wyeliminować, np w pracy i są to męczące dni. Ogólnie to skupiam uwagę na czymś innym albo po prostu mówię że "mam to w czterech literach" i robię co innego starając się nie myśleć o stresującej sytuacji. :)



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 22:26   

thnks napisał/a:
Ja wczoraj wypróbowałam walenie,bicie w poduszkę, poduszką, o poduszkę. Fajne pozbycie się nadmiaru energii.


ja tak robiłam w szpitalu :D biłam się poduszkami z innymi. To pomagało :P




 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-16, 22:58   

Kupiłam sobie w Biedronce worek treningowy!
Fakt, jest dmuchany (stoi, bo wlewa się na dno wodę), trochę już go odrapałam, ale pomaga się wyładować :)
Można tak walić bez końca, aż nadmiar emocji zniknie.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Bloody Caroline 


Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: z nicości

Wysłany: 2013-02-16, 23:30   

Włączam na maksa muzykę i zaczynam albo śpiewać albo tańczyć xD ani do tego, ani do tego nie podobne. Ale co tam.. :D :D :D



And if you go,
I wanna go with you
And if you die,
I wanna die with you
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
opolanin
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 17:31   

Stres - kur***ski stan, mam to znam to a walczę z nim tak :trawka: lub tak :pijak:



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 17:32   

opolanin, jesteś zupełnie pewien, że są to "zdrowe sposoby na stres"? Się już tak tym nie chwal kurcze. I może poszukaj zdrowszych sposobów.



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11