Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2014-05-01, 17:58   

Ostatnio zacząłem jeździć rowerem i muszę przyznać, że jest to naprawdę świetny sposób na odstresowanie się. Po takim wysiłku jestem tak padnięty, że nie mam ochoty nawet o czymś myśleć. Co dopiero zastanawiać się nad jutrem :roll: .



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 04:40   

Ostatnio chyba najbardziej odstresowuje mnie bieganie. Kiedy wracam padnięta i zmęczona po takim intensywnym treningu, często nie mam już siły ani ochoty myśleć o męczących mnie problemach. ;)



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-05-12, 10:17   

Arya napisał/a:
Ostatnio chyba najbardziej odstresowuje mnie bieganie. Kiedy wracam padnięta i zmęczona po takim intensywnym treningu, często nie mam już siły ani ochoty myśleć o męczących mnie problemach. ;)


Mam podobnie :)

Mnie też odstresowuje pójście na koncert i wyszalenie się w pogo :D




 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Akurat 
zajebiście, 2/10



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 109
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-05-14, 11:40   

O taaak, pogo jest świetne w tej dziedzinie. Aż muszę się przejść na jakiś koncert, dawno nie byłam.

Mi też pomaga jeżdżenie na rowerze, ale wcale nie muszę się męczyć, jadę sobie spokojnie swoim tempem, najlepiej jak jeszcze jest rano, wszyscy śpią, jest przyjemnie chłodno, mgła unosi się nad polami... pięknie.

Seks też dobrze działa.

Rozmowa z kimś, kto potrafi zrozumieć.

A czasem kiedy stres naprawdę narasta, włącza mi się faza odwrotna. Śmieję się, żartuję, śpiewam...

Za to nigdy nie działały na mnie ziółka typu melisa, ani jakieś ziołowe tabletki.




złączyć się jednym przyjemnym dreszczem
pochodzić razem nocą po mieście
zimnym zachłysnąć się majem
siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Gość

Wysłany: 2014-05-22, 09:15   

Akurat napisał/a:
Za to nigdy nie działały na mnie ziółka typu melisa, ani jakieś ziołowe tabletki.

:piątka: Też nie wierzę w działanie melisy.




 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-22, 09:19   

Odnośnie melisy - zależy o jakim stresie mówimy. Długotrwałym/chwilowym, dużym/małym. Nerwicy raczej melisą się nie leczy. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
frantic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-22, 11:40   

Dzisiaj byłam u lekarza, bo od dłuższego czasu boli mnie żołądek i okolice serca, boli mnie głowa i świruje apetyt. Powiedziała, że mam nerwicę. Kiedyś się na nią leczyłam, brałam tabletki uspakajające i na nerwobóle-działały, ale wykorzystywałam leki żeby się zaćpać, więc zrezygnowałam. Teraz muszę znaleźć techniki rozładowania stresu i emocji. Znacie coś naprawdę sprawdzonego prócz ziółek?



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Gość

Wysłany: 2014-05-22, 15:41   

Wszystko czym możesz zająć umysł. Najlepiej pomyśl w czym jesteś dobra i podejmij jakieś hobby.



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
kejt
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-06, 18:28   

Ja gdy się stresuję nie potrafię nic zjeść, bo niestety też często towarzyszą mi mdłości. Wtedy pomaga mi tylko spokój, ciepła herbata i ulubiona muzyka.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2014-06-06, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
norad
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-07, 13:48   

Na mój stres bardzo dobrze działają dni "postne". Raz na tydzień urządzam sobie dzień bez mięsa, tłustych czy smażonych potraw. Całość zastępuję warzywami, owocami, nabiałem i pełnoziarnistym pieczywem. Sam zabieg nie pomaga od razu na stres, ale za to następnego dnia mam pewność, że obudzę się tak spokojny jak tylko się da.



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
faja 



Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 80
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-07-13, 20:55   

Za 5 minut jest finał mistrzostw świata. Dobra opcja żeby poleżeć na kanapie i się zrelaksować. :)



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
gosia104
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-19, 06:47   

;) O niczym nie myślę. Zaczynam cioś robić - np myję okna, które mam czyste i przechodzi... Pozdrawiam Was, mili moi...



Ostatnio zmieniony przez 2014-07-19, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-27, 12:48   

Origami modułowe! Bardzo tanie hobby, wycisza i odstresowuje.. :)



 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-11, 15:21   

Udowodniono wielokrotnie, że wysiłek fizyczny uwalnia endorfiny i daje człowiekowi zastrzyk szczęścia.
Nie jest to rozwiązanie na zawsze, wiadomo. ale łatwiej jest przetrwać wieczór. Pobiegasz sobie pół godziny, jest troszeczkę lepiej, potem jesteś zbyt zmęczony żeby się stresować, łatwiej się zasypia.




Ostatnio zmieniony przez 2014-09-11, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-06-24, 18:46   

Ciekawy jestem, czy to działa:
http://oceanspokojny.com....e-korzysci.html




dead but delicious
 
 
Jakie znasz zdrowe sposoby na stres?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15