Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Warunek obecności na forum.

Co sądzisz o wprowadzeniu obowiązkowej listy numerów telefonu (tylko dla informacji administatorów)?
Jestem za
59%
 59%  [32]
Jestem przeciw
25%
 25%  [14]
Nie mam zdania
14%
 14%  [8]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
dr_hobo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 22:39   

No no no, a cóż to się tutaj dzieje, hm? Trochę człowieka nie ma i zaraz telefonu chcą.
Ja, postępując zgodnie z moją filozofią życiową, głosuję na nie. Nie dla kontroli, nie dla spisywania, nie dla samego faktu że nie. Naturalnie, jeśli taka "uchwała" wejdzie w życie to się posłusznie podporządkuję, 'cuz that's how I roll baby, więc ten mój sprzeciw interpretujcie jak chcecie ;*

Kira
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-02, 20:08   

Nie. Bo Jak ktoś nie chce mieć z nami kontaktu to i tak nie odbierze tego telefonu...i kółko się zamyka

Niente 

Wysłany: 2011-12-04, 21:44   

Więc skoro po IP mozecie to po co numer telefonu? :roll:

Dante 
Cyberpunker

Wysłany: 2011-12-04, 21:49   

Niente napisał/a:
Więc skoro po IP mozecie to po co numer telefonu?

Chodzi tu o kontakt między użytkownikami - w razie ktoś zniknie, to reszta nie będzie się martwić

"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...

Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-04, 22:17   

Niente napisał/a:
Więc skoro po IP mozecie to po co numer telefonu? :roll:

Bo czasem ktoś może kłamać, że coś chce sobie zrobić, albo coś sobie zrobił, a kontakt pomaga w weryfikacji - wtedy można angażować pogotowie/policję wtedy, kiedy jest faktyczna potrzeba.

Dante 
Cyberpunker

Wysłany: 2011-12-05, 20:23   

W sumie, to chciałbym zmienić swój głos z "Jestem za" na "Nie mam zdania". Uważam, że posiadanie swoich numerów telefonów to bardzo dobry pomysł, ale sądzę, że kontakty powinniśmy udostępniać/uzyskiwać poprzez zdobywanie zaufania innych osób. Myślę, że wymieniony w pierwszym poście miesiąc (czy w najgorszym razie 2) to wystarczająco, by uzyskać zaufanie drugiej osoby i poprosić ją o jej numer wyjaśniając jak wygląda sprawa.

"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...

Niente 

Wysłany: 2011-12-05, 20:23   

Eh, nie mam zaufania do podawania swoich danych do Internetu... tak naprawdę to rzadko daję komukolwiek ze znajomych... mam do tego dystans...

edit
Dante napisał/a:
Myślę, że wymieniony w pierwszym poście miesiąc (czy w najgorszym razie 2) to wystarczająco, by uzyskać zaufanie drugiej osoby i poprosić ją o jej numer wyjaśniając jak wygląda sprawa.

Ja ufam tylko rodzinie i kilku znajomym....

Ostatnio zmieniony przez Niente 2011-12-05, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  

megi-s 
piguła

Wysłany: 2011-12-06, 00:48   

A ja myślę że to mimo wszystko dobra sprawa. Jak człowiek dostanie taki telefon z pytaniem czy wszystko ok. to się jakoś tak lżej robi, że nie jest sam.

AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:

Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-06, 02:13   

megi -s, :* :tuli:

wiem, że post nic nie wnosi, ale...musiałam! :)

Ostatnio zmieniony przez Camaleao 2011-12-06, 02:13, w całości zmieniany 1 raz  

Niente 

Wysłany: 2011-12-06, 19:49   

megi -s napisał/a:
A ja myślę że to mimo wszystko dobra sprawa. Jak człowiek dostanie taki telefon z pytaniem czy wszystko ok. to się jakoś tak lżej robi, że nie jest sam.

No tak, ale przymuszanie do tego i dawanie kar jak ktoś tego nie zrobi? :roll:

acic 

Wysłany: 2011-12-07, 08:32   

Forum jest po to, żeby sobie nawzajem pomagać. Jeśli chodzi o podanie numeru...Myślę, że za niewywiązanie się z tego, nie powinno być żadnych przykrych konsekwencji. W 100 % zgadzam się z tym co napisała megi - s , ale wydaje mi się, że jeśli teraz ktoś jest przeciwny podaniu namiarów na siebie, zawsze może zmienić zdanie. Powinniśmy się tutaj czuć bezpiecznie. A nakazy, przymusy...Tego pełno jest za drzwiami...Niech forum dalej będzie bezpiecznym azylem.

Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.

Niente 

Wysłany: 2011-12-11, 20:47   

acic napisał/a:
A nakazy, przymusy...Tego pełno jest za drzwiami...Niech forum dalej będzie bezpiecznym azylem.

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami :D

DarkAngel16
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-01, 16:05   

Jeśli to ma pomóc to jestem za.

lavender
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-02, 21:20   

Kiedy zniknęłam, nie chciałam obarczać nikogo odpowiedzialnością. Chciałam tylko żebyście wiedzieli, gdybym miała nie wrócić. Piszę, bo odniosłam wrażenie, że nie jest to jasne. Myślę, że to nic nie da w przypadku, gdy ktoś naprawdę pragnie śmierci, ale będzie pomocne, gdy ktoś tak na prawdę nie chcę odchodzić tylko się zagubił.

Evi 
Zołza :)

Wysłany: 2012-01-05, 00:38   

A ja jestem bardzo za. Kiedyś, miałam bardzo dobre kontakty na pewnym czacie. Gdyby jedna z tych dziewczyn nie zadzwoniła do mnie i nie zmusiła mnie do zwymiotowania wszystkiego czego wzięłam, już bym tu dziś nie pisała.
lavender napisał/a:
Myślę, że to nic nie da w przypadku, gdy ktoś naprawdę pragnie śmierci, ale będzie pomocne, gdy ktoś tak na prawdę nie chcę odchodzić tylko się zagubił.
A tak bywa bardzo często.

Say hello...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach