Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-11-19, 01:01   

Maze, chiroptera, Dziękuję, rozejrzę się za tymi produktami :) Choć po przeczytaniu odpowiedzi poczułem się mocno zagubiony w świecie makijażu i zastanawiam się czy np. nie posłuchać się rady Yennefer z jakąś kartą upominkową. To nikt kogo znam, więc jak teraz o tym myślę, to na bank nie trafię w gusta. Tak czy owak jeszcze raz dzięki :)



 
 
Zakupy kosmetyczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3497
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-19, 05:11   

kova84, nie ma sprawy, przyjemność sprawiło mi wymyślenie tego zestawu, mimo że sama rzadko się maluję.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-19, 09:42   

kova84, karta podarunkowa to chyba najlepszy pomysł :) .



 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-20, 17:38   

Ja mam zapytanie, czy ktoś może z Was ma cerę mieszaną ale z przewagą tłustej?
Szukam żelu do twarzy, słyszałam o Cera Ve, że jest dobry. Kiedyś używałam tołpy na zmianę z Bielendy z serii tej kwiatowej (nie pamietam nazwy). Jednak po jakimś czasie moja skóra zrobiła się bardzo napięta i czerwona. Polecacie coś może? Na propozycje kremu także będę przychylna. :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-11-20, 18:48   

noir, mam cerę tłustą. Używam już długo Cera Ve i jestem bardzo zadowolona. :) Konkretnie ta wersja:





 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-20, 18:54   

noir, używam już kolejnego opakowania Cera Ve do oczyszczania twarzy. Mam wariant nawilżającej emulsji, ten -> klik. Póki co sprawdza się bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona. Twarz jest po umyciu taka... normalna. Żadnego świecenia, żadnego zaczerwienienia, żadnego ściągnięcia. Magia. Jedynie latem podczas intensywniejszego zasmarowywania się kremami z filtrem do łażenia po górach miałam wrażenie, że kosmetyk nieco sobie nie radził i oczyszczałam podwójnie.


Kremu nie polecam, mam solidnego średniaka, do którego wrócę za jakiś czas, ale ma specyficzną konsystencję śluzu/gluta i serwuje dodatkowo lekki efekt "glow". Podejrzewam, że nie każda posiadaczka takiej cery z czymś takim może czuć się dobrze. Wywołuje to jednak skojarzenia z tłustością. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2022-11-22, 08:49   

kova84, Jak na święta to są te kalendarze adwentowe w Sephorze, Douglasie, Rossmanie.
Są również różnego rodzaju/wielkości/ceny paletki cieni lub zestawów: przykładowo w podanych widełkach: Klik

Ja nie lubię kart podarunkowych. :P




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-11-22, 11:23   

Euphoriall napisał/a:
Jak na święta to są te kalendarze adwentowe w Sephorze, Douglasie, Rossmanie.

O, o czymś takim nie słyszałem. Ale czego innego się spodziewać po człowieku, który z kosmetyków używa mydła, szamponu i dezodorantu :( Zerknę, dziękuję :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-22, 20:34   

20września i Mustela Nivalis, dzięki za polecanki! <3 Dam spróbować tej firmie okiełznać trochę moją skórę, ale wiadomo że jesień/zima też robi swoje i pewnie dlatego takie problemy.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-23, 20:49   

noir, ja polecam wszelkie pianki do mycia. Są łagodniejsze, dla mnie nie ma już odwrotu. Najbardziej polecam Iwostin Purritin.
A na uczucie napięcia to przede wszystkim kremy nawilżające rano i wieczorem. Mi pasuję z AA, różne próbowałam, nie robią kuku, a mam cerę przede wszystkim wrażliwą się okazało.




 
 
Zakupy kosmetyczne
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-11-30, 02:12   

Kupiłam na cyber monday perfumy. Czekają na odbiór w Sephorze. I mam z jednej strony wyrzuty sumienia, że kupiłam, z drugiej próbuję przed samą sobą udawać, że tematu nie ma :lol:
Mam jakieś takie poczucie, że systematyczne używanie perfum to taki lvl up. Miałam najmniejszą pojemność tego zapachu, 10 ml, a teraz zestaw 50 ml + wersja 10 ml za 50% realnej ceny i starczy mi to na długo. Ale i tak z tyłu głowy myśl, że może jednak nie odebrać albo sprzedać 🙈
Używał ktoś z Was serii Do Not drink? Mnie urzeka wszystko co z jaśminem nawet jak wącham sobie w ciemno, więc tutaj oczywiście jaśmin + różowy pieprz.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Zakupy kosmetyczne
ewela01 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Mar 2020
Posty: 3
Skąd: kujawsko-pomorskie

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2022-12-21, 14:20   

Czy ten peeling enzymatyczny jest warty zakupu? [link reklamowy] Zastanawiam się kurczę bo nie chce wywalić kasy w błoto...

[ Komentarz dodany przez: Euphoriall: 2022-12-21, 14:29 ]
usunełam link
Euph




"JEŚLI NIE POTRAFISZ ZNIEŚĆ MNIE, KIEDY JESTEM NAJGORSZA, TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE, GDY JESTEM NAJLEPSZA"
Ostatnio zmieniony przez Euphoriall 2022-12-21, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-01-10, 18:03   

Wczoraj zrobiłam małe zakupy :)

Kupiłam szampon do włosów, krem do rąk, tusz do rzęs,drewniany grzebień z szerokimi ząbkami (wcześniejszy złamał mi się), żel aloesowy oraz mgiełkę termoochronną.

Najbardziej jestem ciekawa szamponu, bo resztę rzeczy już miałam i sprawdziły mi się :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-05-29, 19:59   

Zakupiłam dziś w Hebe gąbkę do makijażu, podkład Burjuais light vanilla



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Zakupy kosmetyczne
Ameba81 


Dołączyła: 23 Kwi 2019
Posty: 5
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-21, 21:40   

Sprawdźcie sobie sklepy na Shoper, tam mają spory wybór.
Nie reklamujemy na forum produktów ani usług. Pozdrawiam. takajakinne




Ostatnio zmieniony przez takajakinne 2024-01-22, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14