Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-06-17, 00:36   

Imperfect, no to ja go właśnie używam tego nawilżającego i fajnie mi się sprawdza. Ja zawsze też szampony spieniam w kubeczku, więc jeszcze delikatniej dla skóry głowy. Mam skórę skłonna do przesuszania, więc jest naprawdę bardzo ok :) Używam też szamponów z HTC, mega skoncentrowane, więc bardzo wydajne przy myciu spienionym w kubeczku szamponem :) Ale dostałam też ostatnio na urodziny nawilżająca maskę z Mawawo, mam nadzieję, że też mi się sprawdzi do skóry głowy, a pachnie OBŁĘDNIE!



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 253
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-06-19, 13:21   

WhiteBlankPage., dzięki za informacje :)
Nie znałam tego sposobu na spienianie szamponu w kubeczku.

Z ostatnich zakupów krem z La roche posay effaclar duo.




 
 
Zakupy kosmetyczne
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-06-19, 13:42   

Imperfect, ja mam taki typowy kubek spieniacz, ale można po prostu w jakimś pojemniczku z pokrywką sobie go rozwadniac :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-06-19, 14:14   

Kupiłam krem z UV - SPF 50+ Eucerin Sun Oil Control
Mam nadzieję, że sprawdzi się, bo mam cerę i zależy mi na tym, żeby cera się nie świeciła.
Wcześniej miałam - Skin79 waterproof sun gel spf 50+ pa+++
Większość osób bardzo go sobie chwali, ale niestety u mnie powoduje, że cera okropnie mi się świeci. No nie jestem w stanie korzystać z niego, a szkoda. :/




 
 
Zakupy kosmetyczne
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1080
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-20, 08:06   

Jednobarwna napisał/a:
skoro poleciła Ci używanie tylko jednej maski/odżywki emolientowej i nic poza tym. A gdzie proteiny i humektanty?

Nie poleciła mi jednej i nic poza tym, ale o tym już pisałam wcześniej. :)
Ano moje włosy i... mój stan konta by nie kupować wszystkiego naraz. :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-20, 16:30   

WhiteBlankPage., ja że swojej strony polecę trochę less waste- miałam taką pianke do twarzy chyba z ziaji (ok. 10 zł) i dozownik z niej świetnie się też sprawdza do spieniania szamponu. I nie muszę do końca o tym pamiętać kiedy idę myć włosy bo zawsze stoi pod prysznicem.
Próbowałam ze słoikiem, Kubeczkiem specjalnym i jakoś szybko zapominałam XD
Myślę że dozowniki z innych kosmetyków piankowych działają tak samo. Można zawsze spróbować tak, przynajmniej razem ze spieniaczem mamy kosmetyk :P




 
 
Zakupy kosmetyczne
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-06-20, 20:25   

Arche, jasne, że też może być! Fajna opcja, by wykorzystać ponownie opakowanie :) Mój kubek spieniacz też zawsze na wannie stoi, od razu pod ręką :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-09, 17:24   

Mój ulubiony mordomyj ostatnio.



No i przyzwoite za taką cenę mazidło.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
ewela01 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Mar 2020
Posty: 3
Skąd: kujawsko-pomorskie

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2022-10-24, 14:11   

Testował ktoś może jakieś tańsze perfumy męskie z tego artykułu: [ciach]? Chciałabym coś zamówić w prezencie, ale nie jestem żadnych pewna.


Post wygląda na formę reklamy lub czegoś podobnego, ponownie. Link skasowałam. Myszka




"JEŚLI NIE POTRAFISZ ZNIEŚĆ MNIE, KIEDY JESTEM NAJGORSZA, TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE, GDY JESTEM NAJLEPSZA"
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2022-10-24, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-10-24, 14:45   

ewela01 napisał/a:
Testował ktoś może jakieś tańsze perfumy męskie z tego artykułu: [ciach] ? Chciałabym coś zamówić w prezencie, ale nie jestem żadnych pewna.


Mexx Man Life Is Now




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2022-10-24, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1080
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-24, 15:18   

ewela01, ale czego nie jesteś pewna? Trwałości? czy zapach jest ładny (choć to dość subiektywne)? Czy czego? Wą
Wszystkie Twoje posty zawierają odsyłacz do jakiegoś artykułu, nie da się bez linku, czy udostępnianie linków i podbijanie oglądalności artykułu jest aż tak opłacalne? ;)




 
 
Zakupy kosmetyczne
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-11-18, 14:21   

Dzień dobry, Drogie Panie (i malujący się Panowie, nie oceniam).

Czy znacie może jakieś fajne zestawy kosmetyków do makijażu w jakiejś przystępnej cenie (100-200zł) i zawierające przynajmniej kilka elementów? Dla nastolatek.




 
 
Zakupy kosmetyczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3498
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-18, 18:21   

Hmm, ja bym poszła do Hebe albo Rossmanna i zobaczyła, na jakie marki mają przeceny.

Edit:
Jakbyś chciał sam skompletować zestaw, to takim bejsikiem będzie: mascara (bardzo różnią się cenowo), paletka do cieni (różne rozmiary, różne zestawy kolorów, różna jakość i cena), do paletki pędzelek. Ewentualnie pomada/kredka do brwi, róż, jakaś szminka/pomadka lub eyeliner. Wszystko razem wyszłoby sporo kasy ale np. mascara+cienie+pomada to fajny zestaw.

Jeśli dziewczyna już ma własny zestaw kosmetyków i lubi się malować, to postawiłabym bardziej na jedną/dwie rzeczy, ale lepszej jakości albo mniej bejsikową, np. fajną paletkę do cieni, zestaw pędzli, bazę pod cień do oczu, rozświetlacz.

Nie polecam kupować na ślepo podkładu ani korektora, to już musi sama dobrać sobie do cery.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-18, 19:39   

kova84, a moze karta do hebe lub rossmana?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-18, 19:41   

kova84, zestawów nie znam, ale może paletka cieni byłaby ok? W tej cenie zobacz Sleek (przychodzi mi do głowy Au Naturel albo Oh so Special - obie dosyć uniwersalne, zwłaszcza ta pierwsza), do tego mógłbyś dokupić np. tusz do rzęs (ja np. polecam Maybelline The Colossal) albo coś do pielęgnacji typu balsam do ust Eos (takie małe kulki :lol: ).
Myślę że byłaby zadowolona :P




 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13