Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-08, 11:38   

thunderstruckk, Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer :
Baza jest rewelacyjna, warta każdej wydanej złotówki. Cienie trzymają się na niej cały dzień, niesamowicie podbija kolor cieni, nic się nie roluje, nie ściera, nie blaknie. Na prawdę polecam. Bardzo wydajna baza, wystarczy minimalna ilość, pozostawić do wyschnięcia/wchłonięcia i można nakładać cienie.

Lock-it Concealer Kat Von D Beauty:
Korektor <3 kocham. Rewelacyjnie kryje, wyrównuje koloryt, przykrywa cienie, żyłki. Co prawda trochę za jasny ma kolor ale mieszam go z trochę ciemniejszym z innej firmy i sprawdza się rewelacyjnie. Trzyma się cały dzień, minimalnie go przypudruję i to wszystko. Ja nie używam podkładu ani kremu bb.

SEPHORA COLLECTION Globalny krem przeciwstarzeniowy do oczu i ust:
Krem pod oczy sprawdza się cudownie. Błyskawicznie się wchłania, nie roluje się, cudownie nawilża, ma lekką ale mega nawilżającą formułę. Nie trzeba go dużo użyć żeby mieć fajnie nawilżoną skórę. Co do ust, to uważam, że się nie nadaje. Mi mega wysusza usta ale mi nawet eos wysusza.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-12-08, 17:12   

Jednobarwna, ten korektor ma mocne czy średnie krycie? Nadaje się pod oczy? Bo szukam od dłuższego czasu jakiegoś korektora z bardzo mocnym kryciem pod oczy, który nie zmienia koloru na pomarańczowy (jak Catrice :roll: )



It's not your fault.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-08, 18:15   

Porcelaine, Ma bardzo mocne krycie i ani trochę nie ciemnieje.
Ja używam głównie pod oczy i nie ma z tym problemu.




 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-12-08, 18:37   

W hebe dzisiaj skusiłam się na szampony babci agafii...


Nigdy nie miałam z nimi do czynienia, jestem ciekawa.




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-12-17, 20:14   

craving, ja używałam. O ile ten szary, czyli nalewka z czegoś tam jako tako się sprawdził, to inne już były beznadziejne i robiły mi takie siano z włosów, że miałam wrażenie, że mi je palą.

A jak Twoje wrażenia?




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-12-17, 22:28   

thunderstruckk, używam tego szarego właśnie i nie mam zastrzeżeń. Chociaż moje włosy i tak chyba wolą green pharmacy...


<<< Dodano: 2017-12-29, 17:17 >>>


Nie mogłam się oprzeć poświątecznym przecenom na zestawy, więc w moje ręce trafiły dwa zestawy z Bourjois. W tym jeden z moją ulubioną pomadką ever.

I ten:

Tylko za niższą cenę niż na zdjęciu. ;) [/img]




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-12-29, 17:25   

Ej, dziewczyny. Używała któraś z was tych silikonowych gąbeczek do makijażu? Warte to uwagi? Myślę nad kupnem ale nie znoszę wywalania kasy w błoto. Mogłaby któraś podzielić się szerszą opinią? Kupiłam raz jakąś podróbę beautyblender'a ale u mnie to się kompletnie nie sprawdza, a pędzli nie znoszę. Na chwilę obecną nakładam korektor paluchami :lol:



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-29, 19:03   

Cirnellé, używałem, dla mnie gąbka typu łezka o wiele lepsza. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-29, 20:11   

Cirnellé, beznadziejna jest ta silikonowa gąbka, nie opłaca się. Dla mnie numerem jeden zawsze będzie gąbka z Real Technics.


<<< Dodano: 2018-01-19, 19:35 >>>


Ostatnio robiłam większe zamówienie na ekobieca. Kupiłam:

1. Vis Plantis - peeling enzymatyczny (zobaczymy jak się sprawdzi, za chwilę będę pierwszy raz używać, z tej firmy jeszcze nic nie miałam)
2. Bania Agafii - maska do twarzy - multinawilżenie
3. Misha Perfect Cover BB Cream w kolorze 13
4. Fitomed mój krem nr 1 do skóry suchej (mój ulubieniec w sezonie zimowym)
5. Tusz Max factor 2000 calorie (któreś opakowanie z kolei)
6. Cień Melkior w kolorze Lilith (przetestowany, żeby uzyskać mocną pigmentację trzeba ciągle dokładać koloru, nakładany na bazę ze smashboxa, nie współpracuje z duralinem z inglota, na mokro też nie działa, duży plus ma taki, że kompletnie nic się nie osypało)
I to tyle ze sklepu ekobieca.
Kupiłam jeszcze 2 maski z Purederm w biedronce, jedna odżywcza (wydra) i druga rozjaśniająca (lis), w sumie to bardziej do śmiechu, działania jakiegoś wielkiego nie zauważyłam.
Mój ulubiony żel do mycia twarzy z bebeauty z biedronki, wersja różowa, do skóry suchej i wrażliwej.
Krem do rąk z dermedic do skóry suchej, bardzo suchej, atopowej, z egzemą. To moje drugie opakowanie, jestem bardzo z niego zadowolona. Pierwszy raz krem do rąk zużyłam do końca, ma 100 ml więc jestem w szoku :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-01-22, 15:30   

Postanowiłam znowu raz na jakiś czas pociągnąć sobie rzęsy tuszem. Trzeba było w tym celu nabyć takowy i padło na Pierre Rene Volume Rich Mascara w kolorze brązowym. Producent obiecuje, że zmywa się samą wodą i rzeczywiście, schodzi bez problemu i nie paćka się przy demakijażu. Całkiem przyjemne zaskoczenie i cena też przystępna.



Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-23, 00:26   

Potrzebowałam bardzo kremu do rąk, ponieważ zimą ręce są w okropnym stanie. Kupiłam krem Neutrogena, odżywczy krem do rąk z maliną nordycką, suche dłonie. Był akurat na promocji w Rossmanie, pomyślałam że to może być dobra firma i mogę spróbować tej marki. Jednak trochę mi się zrobiło szkoda, że wydałam pieniążki na to bo mimo że ładnie pachnie, to nie zachwyca. Może muszę dać jeszcze czas temu kremowi.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-01-23, 01:08   

noir, Ja polecam krem z dermedic, do kupienia w aptekach, rewelacyjny. Ja kupiłam w hebeaptece już drugie opakowanie. Teraz jest w promocji za 9,99 a normalnie kosztuje ponad 20 zł. Ale naprawdę warto.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-23, 08:15   

noir, kiedyś się skusiłam reklamami Neutrogeny, ale pamiętam, że produkt nie był jakiś rewelacyjny w swym działaniu.
Polecam krem do rąk firmy Evree, dobrze mi nawilża suche dłonie. Używałam i tego regenerującego i głęboko nawilżającego.




 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-23, 10:36   

Jednobarwna i Edisni, dzięki dziewczyny! Zobaczę wasze propozycje. :)



 
 
Zakupy kosmetyczne
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-01-23, 19:20   

Ja też polecam kremy z Evree!



:myszka:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12