Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-01, 12:58   

Hathor napisał/a:
A co do malowania kresek, ciągle wychodzą mi krzywo i muszę poprawiać. Niby kilka machnięć eyelinerem więcej, a się zużywa jakbym nim obrazki rysowała. ;p

Ja zawsze robię jedną... A kiedy zaczynałam się uczyć, robiłam jedną (wychodziła oczywiście krzywo) i nadmiar tuszu regulowałam za pomocą płatka kosmetycznego/patyczka, tak że wychodziło wtedy idealnie równo. Polecam, na początek naprawdę się sprawdza - a potem kreski są na tyle równe, że już nie trzeba ich poprawiać. ;)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-01, 13:13   

Arya, ja uparcie co chwile poprawiam kreski czubkiem chusteczki nawilżającej i na nowo maluję fragment kreski. Nie potrafię jej zrobić jednym ruchem, za kiepską mam koordynacje ruchową rąk. :D



wish I could ctrl+Z you
 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-01, 20:18   

A ja nie potrafię zrobić precyzyjnej kreski eyelinerem. Do tego wkurza mnie w nim to, że jest jak farba i po chwili to się zasycha i jeśli szybko się nie zareaguje, to po chwili ciężko to zetrzeć... :roll: Najlepiej wychodzą mi kreski kredką i zdecydowanie łatwiej się ją ściera i poprawia. Z eyelinerem siedziałam 30 minut, z kredką siedzę 5. Jedyny minus jest taki, że kreska eyelinerem jest bardziej wyrazista, ale generalnie nie narzekam. :)



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-02, 07:35   

Jeżeli chodzi o wydajność eyelinera, to polecam ten: http://wizaz.pl/kosmetyki...p?produkt=39682
Kreski maluję dzień w dzień, a słoiczek wciąż wypełniony, kupiłam go, uwaga uwaga... jakiś rok temu (orientacyjnie, mogę skłamać plus minus o dwa, trzy miesiące)! Jestem po prostu zachwycona tym kosmetykiem, po pierwsze wydajny, po drugie kreska utrzymuje się na powiece cały dzień, a czasem i noc, bardzo łatwo się nim malować (dużo łatwiej niż eyelinerem w płynie), nie trzeba czekać aż wyschnie (odnośnie zażaleń Evi), zasycha niemal od razu i nie odbija się na górnej powiece. Jedyny minus jest taki, że pędzelek umoczony w żelu po jednym użyciu zasycha i na drugi dzień trzeba umyć go wodą z mydłem lub jakimś płynem. Gorąco polecam, Sadi.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-02, 15:36   

Hathor, nie przejmuj się też tak mam! Najwyżej eyeliner starcza mi na miesiąc, bo też potrafię siedzieć z 30 minut i poprawiać kreski, bo za grube wyszły albo krzywo. A, że maluje się dość mocno w stylu drama to zawsze się szybko kończy. Polecam Ci eyeliner z Manhattanu.
Wystarczył mi na dwa miesiące.

Sadist, dobrze wiedzieć, bo właśnie zastanawiałam się czy go nie przetestować.

Ostatnio zakupiłam sobie korektor z maybelline i krem bb z avonu:



Jestem zadziwiona jakie cuda mogą zdziałać podklad + korektor. GDZIE ON BYŁ PRZEZ OSTATNIE TRZY LATA MOJEGO ŻYCIA?! :facepalm:

A może ktoś poleci jakiś krem bb lub cc? Dla cery problemowej? Bo ten z Avonu to tak trochę na ślepo zamawiany, może ktoś zna jakiś lepszy.







平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Zakupy kosmetyczne
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-02, 16:05   

Sadist, dzięki! ;) Na następną wypłatę pobuszuję trochę po Rossmanach i poszukam. :) Na chwilę obecną mam już odłożone 17zł na Eyeliner Mega Effects z Avonu. Mają fajne, niskie ceny w nowym świątecznym katalogu. Polecam. :D

Usagi, jak tak dalej pójdzie to wypróbuję wszystkie dostępne na rynku eyelinery. :D Preferuję takie w pisaku, ale chyba za często mnie zawodziły - pora przerzucić się na słoiczki i pędzelki. ;)




wish I could ctrl+Z you
 
 
Zakupy kosmetyczne
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-02, 16:22   

Hathor, ten który Ci poleciłam jest w takim pseudo pisaku, bo niby jest w płynie, ale ma twardy pędzelek, ergo robi lepsze kreski. Do tej pory miałam tylko 2 eyelinery, ale jeden był w płynie i strasznie szybko się kończył. ;-; Powodzenia, w końcu znajdziesz coś dla siebie.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Zakupy kosmetyczne
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-02, 18:32   

Usagi napisał/a:
A może ktoś poleci jakiś krem bb lub cc? Dla cery problemowej?

Ja używam Blemish Base Eveline i nie narzekam. To jest chyba jedyny krem BB, który dobrze nawilża moją skórę i do tego ładnie wtapia się w cerę.

Oprócz tego polecam jeszcze BB SO BIO ETIC. Bardzo dobrze kryje, ładnie się rozprowadza i też w miarę dobrze nawilża. Tylko z tego co pamiętam ciężko go dostać.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-02, 19:06   

W jakiej cenie i gdzie mogę te cuda dostać? :D






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Zakupy kosmetyczne
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-02, 19:12   

Ten pierwszy jest we wszystkich większych drogeriach, tego drugiego musisz poszukać w internetach.

Eveline jest zdecydowanie tańszy; kosztuje około 15 zł. Za ten bio zapłaciłam chyba 60 zł. :roll:




 
 
Zakupy kosmetyczne
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-02, 19:26   

Dziękuje! :love: 15 zł, uch nie nadszarpnie to moich finansów, których już mi brakuje. Dobzia, spróbuję tego pierwszego. Tak, cena mnie przekonała.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-04, 18:42   



Nabyłam sobie ów balsam w promocji. Parę lat temu był jakby gęstszy i działał świetnie. Cóż, mam nadzieję, że jedyną zmianą, jaka w nim zaszła, jest rozrzedzenie konsystencji.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-16, 15:56   

Skorzystałam z promocji w Rossmanie (drugi produkt tańszy lub w tej samej cenie za darmo) i kupiłam za ok. 34zł Eyeliner Lasting Drama. Zobaczymy, jak długo mi obie buteleczki wytrzymają.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-16, 19:01   

A ja zaopatrzyłam się w coś takiego:



Zauroczył mnie ten zapach, był dokładnie taki, jakiego szukałam - mocny, intensywny, wyrazisty, a zarazem taki... codzienny. :3




 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-17, 20:15   

A ja skorzystałam z promocji w Rossmannie, że drugi produkt za darmo i kupiłam dziś mój ulubiony podkład:( ja mam odcień 080 - Sand)



A jako, że jestem zadowolona z podkładu Manhattanu, i szukałam jakiegoś dobrego pudru prasowanego to zdecydowałam się na ten właśnie puder transparentny :)




Jeśli chodzi o podkład to gorąco polecam, ja jestem bardzo zadowolona z niego. Fakt kosztuje ok 30 zł, ale zwykłe wystarcza mi na 3-3,5 miesiąca, więc wydaje mi się , że to całkiem długo. Zwłaszcza, że ja używam podkładu codziennie.

Natomiast puder transparentny opiszę obszerniej za jakiś czas, jak już będę mogła wyklarować jakąś opinię o nim :D :D




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 11