Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-10, 21:48   

Mercy napisał/a:
Skusiłam się i zakupiłam aż dwa. Jeden dla mnie a drugi dla kogoś

Ooo to jak przylecę do Ciebie to sobie sprawdzę, czy nie mam alergii i mi odsprzedasz :P
Ja ostatnio się kocham w balsamach do ciała! :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
BlackAcid 



Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 107
Skąd: Łódź

Wysłany: 2012-05-16, 19:26   

Szarpnęłam się na perfumy "inspirowane" ponadczasowym, moim ukochanym Opium od YSL. Nazywają się "Papaver" i muszę przyznać, że trwałością niewiele ustępują oryginałowi (szok!), a zapach jest w sumie nie do odróżnienia przez postronny nos.



Oprócz tego podkład z Essence - szkoda tylko, że nawet odcień "porcelain" jest na mnie ociupinkę zbyt ciemny. Jestem niereformowalna pod względem bladości. :D



I maskarę od Heleny Rubinstein. Po normalnej cenie w życiu bym się na nią nie skusiła, ale to prezent, więc... Mam czyste sumienie. ;) Jest całkiem w porządku, nie kruszy się.





 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-05-17, 12:09   

Ja poszalałam z Avonem:


to opakowanie jest zajebiste :D

zawsze chciałam mieć eyeliner w słoiczku




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-19, 00:43   

Kupiłam serum na cellulit z firmy Evelin w pomarańczowej tubce bardzo fajne daje uczucie chłodzenia ^^



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-19, 11:37   

Duszka, mam ten sam! Używam go na przemian z Lirene [ładny pomarańczowy zapach^^] i nawet działa ;)



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-19, 11:44   

Mercy, przywiozę Ci, tylko powiedz jaki chcesz :*



 
 
Zakupy kosmetyczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-19, 11:49   

yyyy to nawet swojego nie wezmę :(



 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-19, 11:54   

Mercy, a paczką wysłać nie możemy? a ebay?

Lithnie dopiero zaczęłam na zmianę z żelem pod prysznic na celluit też Evelline:) ale muszę zacząć ćwiczyć...




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-19, 12:01   

Duszka napisał/a:
Lithnie dopiero zaczęłam na zmianę z żelem pod prysznic na celluit też Evelline:) ale muszę zacząć ćwiczyć...


Duszka, ja się teraz przestraszyłam, bo zaczęłam ćwiczyć, używać tego kremu, i tak, ładnie się robi, znikają fałdki, ale przestraszyłam się, bo na brzuchu zrobiły mi się naprawdę mocne mięśnie o.O Kiedyś robiłam najpierw od 50 brzuszków dziennie aż doszłam do 200-300. Teraz za bardzo mi się nie chce, to kładę się na łóżku, nogi mi zwisają, biorę siostrę na brzuch plecami do mnie i podnoszę się wraz z nią xD Ona ma zabawę, ja ćwiczę. I o wiele ciężej tak jest xD
Robiłyście może 6-weidera?




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-19, 12:04   

Lithium, nie robiłam 6 waidera nie miałam motywacji. Teraz mam- muszę wyglądać na wakacje jakoś i na ślubie:)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-19, 14:10   

Ja właśnie mam zamiar zacząć z tą 6stką od poniedziałku. ;)



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-05-19, 16:17   

BlackAcid napisał/a:
Oprócz tego podkład z Essence - szkoda tylko, że nawet odcień "porcelain" jest na mnie ociupinkę zbyt ciemny. Jestem niereformowalna pod względem bladości.


Dlatego do najjaśniejszego podkładu, jaki tylko mogłam znaleźć, używam białego pudru. :D




 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-20, 15:09   


kupiłam sobie za 7,99zł drugi od końca schnie bardzo szybko i jest bardzo ładny i tani. Chciałabym sobie inny kolorek kupić ^^




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-20, 15:34   

Mercy, ale i tak szybciej niż inne lakiery, które są droższe ;)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-20, 15:42   

Mercy, jejku jejku :*



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11