Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-04-30, 00:13   

Czuczi napisał/a:
Kupiłam sobie EVELINE 3D SLIM EXTREME
Ma bardzo dużo dobrych opinii. Jednak mnie to tak pali, że cała się pocę, szczypie. Wczoraj to mi aż łzy popłynęły i słabo mi się zrobiło.
Nie wiem o co chodzi? Może jest za mocny na moją zniszczoną, popękaną skórą..?


Używałam, dosyć krótko więc nie powiem Ci, czy działa czy nie, ale ponoć kremiki z tej 'serii' są bardzo dobre. A chciałam Cię tylko zapytać, czy to pieczenie po smarowaniu jest dla Ciebie naprawdę nieprzyjemne? Jestem trochę w szoku czytając to, co wyżej napisałaś, bo dla mnie to było świetne uczucie. Miałam też jakiś mega chłodzący, nie dało się usiąść, tak piekło, ale mimo wszystko świetnie na mnie to działało, znaczy że na mózg. :P

Edit: No i to chyba ma tak działać, kiedyś czytałam, każda dziewczyna miała takie objawy i nie umarła. ;P Ale jeśli Cię to męczy, może faktycznie zrezygnuj. Chociaż szkoda by było, pamiętam jak przez mgłę, ale cellulit nieco się wygładzał, skóra ogólnie stawała się miękka, elastyczniejsza.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2012-04-30, 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-30, 11:42   

Kupiłam sobie podkład z inglota bardzo fajny ale nie wiem czy nie wysuszy mojej twarzy za bardzo
www.beautychoice.blox.pl/...895_300x300.jpg
błyszczyk z avonu w kulce o smaku miętowym pyszny jest ;D uwielbiam go,
podkład z oriflame z very me jak dla mnie świetny już drugie opakowanie używam, nie zastawia plam i nadaje ładny kolor mojej bladej skórze mam jasny kolor i ciemny też bo moja siostra ma tendencje do kupowania mi ciemnych podkładów dlatego już 3 podkłady leżą w szafce i czekają aż kiedyś nadejdzie chwila że się opalę lecz prędzej pewnie się przeterminuja i wyładują w koszu jak wszystkie poprzednie ciemne ha ha www.kosmetyki-ori.pl/wp-c...fect-kolory.jpg
lakier pękający z avonu ale jest beznadziejny ! Robi tylko paski zawiodłam się... już lepszy jest z pease tworzy bardzo ładny efekt :)




Ostatnio zmieniony przez tup_tuś 2012-04-30, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-04-30, 11:48   

czarną-linia napisał/a:
lakier pękający z avonu ale jest beznadziejny ! Robi tylko paski zawiodłam się...


OOO, to cieszę, że się nie pokusiłam, bo miałam zamówić :D




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-04-30, 12:09   

czarną-linia napisał/a:
lakier pękający z avonu ale jest beznadziejny ! Robi tylko paski zawiodłam się... już lepszy jest z pease tworzy bardzo ładny efekt

ja mam z Lovely i też sobie chwalę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-01, 10:54   

Czuczi, ja mam to serum EVELINE 3D SLIM EXTREM tyle, że SPa i działa świetnie po 2 tyg. już było widać efekt. Skórę mam bardziej gładką i moje rozstępy trochę zanikły i cellulit też. Także polecam bardzo. Jednym minusem jest to, że jest efekt "chłodzenia", teraz na lato fajna sprawa, ale w zimie nie polecam.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-04, 13:06   

Zakupiłam dwie nowe rzeczy z pantene :

Serum scalające rozdwojone końcówki :



oraz krem super gładkość przeciw puszeniu się włosów :





"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-05-04, 13:10   

Ja w te nie puszące włosy proste bez prostownicy nie wierzę :lol: Miałam taką odżywkę z pantene właśnie, żeby włosy były prostsze to miałam jeszcze bardziej kręcone ;]



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-04, 13:13   

Ja mam nadzieję, że to choć trochę mi pomoże, bo masakra na głowie. Siano na sto dwa. :D
Zobaczymy, bo to jakaś nowa seria pantene.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-05-04, 13:15   

Ja mam też zajebiste siano, włosy mi się nie kręcą tylko po prostu puszą, jak wysuszę łeb to jest masakra :D Ale prostownica, odżywki, jedwab i jakoś daję radę, chociaż pierwszy dzień po umyciu to i tak się puszą :P



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-04, 15:13   

Na blizny po pryszczach i nie tylko na twarzy mogę polecić Acne Derm :) Można go nakładać także punktowo na inne partie ciała, ale wiąże się to z ryzykiem białych plamek. Na całą twarz rozsmarować i efekty po kilku dniach. Miałam dziury w twarzy a teraz da się spojrzeć w lusterko :D
Jeszcze jakby ktoś potrzebował na słabe paznokcie to zaje.fajna jest multiodżywcza oliwka do paznokci i skórek z Eveline Cosmetics. Takie ładne i twarde paznokcie się robią :)

A ja mam takie pytanie, znacie może jakieś dobre kremy do stóp? Miałam odciski, pozbyłam się ich, a one na nowo! Noszę już wkładkę na płaskostopie, jeszcze powinnam na haluksy od zewnątrz, a glance mi się rozeszły i może od tego. Kupiłam sobie krem z Neutrogeny callous foot cream krem na zrogowacenia i nic. Nie pomaga. Poza tym muszę używać bardzo delikatnych środków, bo alergik. dermatolog zabronił mi chodzić w czarnych ubraniach... Tylko w bardzo jasnych, bo tak najlepiej dla mojej skóry. Okropność. Istny gwałt na metalu.




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-05, 19:34   

Mercy napisał/a:
A co ma kolor ciuchów do skóry? Ja rozumiem materiał ale kolor? wtf?


Uczulenie na barwniki mam, spowodowane atopią. I ciemne kolory strasznie źle wpływają na moją skórę..

I spr. scholl'a może będzie ok i pomoczę nogi. Tylko ciekawe ile wytrzymam..




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
Ostatnio zmieniony przez Lithium 2012-05-05, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-10, 12:20   

Doszły właśnie do mnie z allegro:kredka, eyeliner w pisaku i tusz. :D



I kupiłam sobie jeszcze krem matujący:






"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-05-10, 13:17   

Winiaaaacz :D :D



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-05-10, 13:21   

Yennefer, używam tego samego kremu od dwóch lat z przerwami. Naprawdę matuje, i za to duży plus :) Ale na dłuższą metę trochę mnie wysuszył. Nie zauważyłam też, aby likwidował blizny, zapewne trochę je tylko rozjaśnia. Ale lubię go!

edit by Evi.
ort.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
Ostatnio zmieniony przez Evi 2012-05-10, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-10, 13:43   

Ja właśnie potrzebowałam czegoś co mi zmatuje, nie likwiduje, bo ja na co dzień mam małe wypryski, a przy okresie mnie wysypuje strasznie. Ja na noc tłusty krem stosuje, a na dzień od wczoraj ten. ;)

Evicka, haha :D jak zobaczyłam go na półce, to się uśmiałam w tym rossmanie xD




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12