Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zanim napiszesz w tym dziale...
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-07, 07:56   Zanim napiszesz w tym dziale...

Internet nie jest bezpiecznym miejscem dla osób z myślami samobójczymi. Bez większego problemu można trafić na strony i fora z rozważaniami która metoda odebrania sobie życia jest lepsza i jakiej techniki wykonania najlepiej użyć. To forum w swoim założeniu JEST BEZPIECZNE. Mamy tu kilka oddanych osób, które dbają o to aby to miejsce w sieci stanowiło pomoc w powrocie do zdrowia, a nie w wycieczce na tamten świat. Dlatego też wszystkim, którzy nie czytali jeszcze regulaminu albo zapomnieli co w nim jest napisane przypominam najważniejsze:
- nie podajemy tutaj metod na odebranie sobie życia
- nie umawiamy się na wspólne samobójstwa
- nie nakłaniamy nikogo do odebrania sobie życia
- do wszystkich użytkowników staramy się odnosić z szacunkiem
Posty łamiące regulamin będę edytowane/usuwane, a ich autorzy mogą otrzymywać ostrzeżenia.


A teraz kilka słów ode mnie prywatnie... Jestem daleka od nazywania samobójców egoistami, ale część osób która jest w takim kryzysie faktycznie mogłaby spojrzeć kawałek dalej poza własne cierpienie... Jeżeli chcesz się pochwalić jaką metodę wybrałeś na odebranie sobie życia to pomyśl, że Twój post może przeczytać kilkunastoletnie dziecko i skorzystać z Twojego pomysłu. Zanim napiszesz coś w stylu "zrobiłem sobie to i to. żegnajcie" zastanów się jakiej reakcji otoczenia oczekujesz i czy czasem nie ma lepszych sposobów na uzyskanie takiego efektu.

Naszym celem jest wspieranie się i walka z problemami, a nie popieranie szkodliwych i niebezpiecznych zachowań. Uszanuj to.




Ostatnio zmieniony przez 2012-10-30, 11:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zanim napiszesz w tym dziale...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12