Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Klinika w Krakowie
Autor Wiadomość
daniel1989r
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-02, 11:20   Klinika w Krakowie

Był może ktoś z Was na leczeniu w klinice przy ul. Kopernika w Krakowie? Może ktoś słyszał jakieś opinie o tym miejscu? Podobno jest tam całkiem znośnie chociaż mimo to trochę się obawiam. Lista oczekujących na miejsce się skraca i lada dzień zadzwoni do mnie telefon czy decyduję się na pobyt a jeśli tak no na następny dzień mam być na miejscu...



 
 
Klinika w Krakowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-04-05, 08:09   

daniel1989r, nie żebym straszyła czy coś, ale to jest jedno z nielicznych miejsc w PL, gdzie leczą elektrowstrząsami podobno.
Osobiście tam nie byłam ale słyszałam dobre opinie na jej temat od osób z BPD, ChAD i ED




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Klinika w Krakowie
daniel1989r
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-05, 10:32   

Ok, dzięki za odp. Póki co nie dzwonili więc może jeszcze uda się spędzić święta w domu. Przynajmniej w tym roku.



 
 
Klinika w Krakowie
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-04-11, 09:45   

Psychosis napisał/a:
daniel1989r, nie żebym straszyła czy coś, ale to jest jedno z nielicznych miejsc w PL, gdzie leczą elektrowstrząsami podobno.
Osobiście tam nie byłam ale słyszałam dobre opinie na jej temat od osób z BPD, ChAD i ED

what?

Ja byłam. I pomogło mi. Jak chcesz dalej coś wiedzieć, to napisz, odpowiem.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Klinika w Krakowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-04-11, 09:55   

ho napisał/a:
what?

Tak czytałam na forum dla schizo.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Klinika w Krakowie
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-04-11, 10:05   

o kurcze, to ja się z tym nie spotkałam. I miałam też schizofreniczkę na sali, nie miała zadnych takich.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Klinika w Krakowie
Gruszeńka 
płochliwy


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: dsfgsdhjdvjcz

Wysłany: 2012-04-30, 15:55   

Daniel, a chodzi Ci o zaburzenia odżywiania - oddział stacjonarny, czy ogólniejszy czyli dzienny? Podejrzewam, że to pierwsze. Całkiem znośnie? Nie wiem jak się do tego odnieść, biorąc pod uwagę, że to jakby nie było psychiatryk i leczenie. Ja wspominam, nie wiem chyba nie przesadzę jeśli powiem, że wspaniale ;d I poprawę też jakąś widzę.. Bilans zysków i strat zdecydowanie na plus :)
Jak coś to napisz na pw.




 
 
 
Klinika w Krakowie
Gruszeńka 
płochliwy


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: dsfgsdhjdvjcz

Wysłany: 2012-04-30, 15:57   

Nie mogę zedytować: odnośnie wypowiedzi nt. elektrowstrząsów to chyba tylko tak żeby postraszyć.. Chyba, że mi zrobili elektrowstrząsa i aż zapomniałam co tam się działo.



 
 
 
Klinika w Krakowie
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-09-12, 18:24   

Nie bójcie się elektrowstrząsów, te wykonywane dzisiaj są o niebo bezpieczniejsze i lepiej wykonywane niż te kiedyś (niestety-lub na szczęście, wiem to tylko z książek, gazet i od psychiatrów ).



I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Klinika w Krakowie
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-09-15, 07:49   

Byłam. Wiele razy. Pomogło. Jeśli ktoś chce coś wiedzieć, to można pytać.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Klinika w Krakowie
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-10-23, 21:14   

Cytat:

Nie bójcie się elektrowstrząsów, te wykonywane dzisiaj są o niebo bezpieczniejsze i lepiej wykonywane niż te kiedyś (niestety-lub na szczęście, wiem to tylko z książek, gazet i od psychiatrów ).

Kurcze, ale ja byłam w tej klinice sporo czasu i nie spotkałam się z tym, zeby w ogól tam ktoś miał te elektrowstrząsy. Może ktoś pomylił z badaniami jakimiś? :D




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Klinika w Krakowie
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-11-05, 21:48   

meme, a na jakim oddziale bylas? są elektrowstrząsy na oddziale A (dawniej D). zgadzam sie z tym, ze dzis to zupelnie co innego niz kiedys. widzialam ludzi ktorzy byli w tak beznadziejnym stanie ze nic tylko siasc i plakac. zero kontaktu z rzeczywistoscia. ostatnio po 2 latach od elektrowstrzasow widzialam sie z takim chlopakiem. przedtem byl w tragicznym stanie a dzis normalnie studiuje, az milo popatrzec :) na ulicy nie powiedzialabym ze on jest chory i to tak powaznie. na oddziale A przeprowadza sie elektrowstrzasy jesli nic innego nie pomaga, ale to naprawde bardzo rzadko. ja choruje juz 12 lat i nieraz blagalam o elektrowstrzy widzac ze to naprawde pomaga. no ale powiedzieli nie -_-



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Klinika w Krakowie
Fischikella
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-11, 00:58   

O tej klinice słyszałam wiele dobrego. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale już nie ma popisanych ścian bo był remont i wszystko zostało zamalowane, dla mnie własnie te ściany były najbardziej interesującą rzeczą w tym szpitalu.

Pisownia. | Muszkieterka




Ostatnio zmieniony przez 2014-01-11, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klinika w Krakowie
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-09, 11:51   

Hej, mam taką prośbę, bo szukam dla pewnej osoby szpitala w Krakowie lub okolicach. Problem w tym, że osoba jeszcze nie ma 16 lat. Na babińskiego jest od 18 roku życia, z tego co mi mówiła ta osoba to na kopernika jest wolne, ale wykryli koronawirusa więc też odpada. Możecie polecić jakieś placówki w okolicy dla 15 letniej dziewczyny? To naprawdę bardzo pilne, ponieważ dziewczyna nie czuje się najlepiej...



 
 
Klinika w Krakowie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13