Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-03-13, 20:54   

aga_myszka, mi sie sprawdzaja pianki z nacomi. Najbardziej lubie ta z awokado.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-03-14, 14:01   

aga_myszka, pianka z faceboom w różowym opakowaniu. Mam suchą skórę i nie robi krzywdy.
chiroptera, krem spf pod podkład
Maze, benton w zielonym opakowaniu się nie roluje do tego jest lekki i się szybko wchłania




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-03-14, 14:20   

aga_myszka, marka CeraVe nigdy mnie nie zawiodła jeśli chodzi o mordomyje. Uzywam zielonej, nawilżającej wersji. Brak ściągnięcia, uczucie nawilżenia po użyciu.



Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-03-14, 14:50   

Mustela Nivalis napisał/a:
aga_myszka, marka CeraVe nigdy mnie nie zawiodła jeśli chodzi o mordomyje. Uzywam zielonej, nawilżającej wersji. Brak ściągnięcia, uczucie nawilżenia po użyciu.



Tez bardzo ja polecam!




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-14, 17:07   

aga_myszka, korzystam od lat z Lirene migdałowy kremowy żel myjący.
Nie kombinuję, bo szkoda mi kasy na produkt, jak mam użyć go raz, a cera wrażliwa, ale może szarpnę się i zaryzykuję ten polecony od Mustela Nivalis, bo już mi ta nazwa (CeraVe) kilkakrotnie mignęła przed oczami.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-03-14, 18:39   

Wiedziałam, że na Wasze polecajki zawsze mogę liczyć ❤️ W weekend poszukam tych kosmetyków.



:myszka:
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-09, 11:36   

Pamiętając o poleceniu Mustela Nivalis marki CeraVe, jakiś czas temu skusiłam się na krem do twarzy z filtrem 30 i dał przyjemne nawilżenie, więc kupiłam kolejny z filtrem 50, a do tego kupiłam też nawilżającą emulsję do mycia twarzy i jestem pozytywnie zaskoczona działaniem. Faktycznie łagodnie oczyszcza i nawilża. :)



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2023-07-19, 11:00   

Ja napisał/a:
Ja się przymierzam do "zakupu" zestawu do tytanowego manicure. Tu się o nim dowiedziałam, pisała o tym agogika gdy wspomniałam o uczuleniu na hybrydę. A "zakupu" dlatego, że mam obiecany spóźniony prezent urodzinowy do wybrania. :lol:
agogika, nie wiem czy do paplaniny kosmetycznej zaglądasz, ale jak tytan będzie się u mnie sprawował to chyba złożę wniosek o Twoją beatyfikację :D


Stało się. I tak:
1. tu się nie powinno na odpier... nakładać poszczególnych warstw
2. tu się powinno bardzo dokładnie i ładnie przygotować paznokieć
3. Pilnik gradacji 100 jest najszybszym ratunkiem niedociągnięć
4. Tak, Euph tradycyjnie przeszła jakże bystra myśl "Tytan? To to wytrzymałe dziadostwo jest, co nie?" Ale bokiem przeszedł pomysł testu wytrzymałości cegłówką. Niemniej jest moc, w sensie no nie do ruszenia mimo paznokci jak karteczek.
5. Macie adres na Watykan?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-12-29, 15:11   

Z rocznym opóźnieniem, ale za Waszą radą sprawiłam sobie serum z wit. C i retinol. Ciekawa jestem efektów. Akurat była promocja w Rossmannie 2+1, więc padło na Bielendę:

– Bielenda Skinclinic, retinol + skwalen + tokoferol
– Bielenda Skinclinic, witamina C + kwas ferulowy + kurkuma
– Bielenda Skinclinic, niacynamid + alfa-arbutyna + kwas laktobionowy

Macie jakieś doświadczenie z serią Skinclinic?




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-25, 15:24   

Z racji tego, że znów zaczęłam chodzić po rozmowach kwalifikacyjnych, to i zaczęłam bawić się w robienie makijażu. Przyszłam podzielić się cudeńkiem, które ostatnio nabyłam do demakijażu: RESIBO Melt Away balsam do demakijażu - używam jako pierwszy etap zmycia, zmywa prawie całość (rzęsy później domywam dwufazowym z Nivea, niebieskim) i skóra jest taaaaaak cudownie delikatna po tym, coś wspaniałego.

Podzielcie się proszę swoimi "planami demakijażowymi", w sensie co i jak po kolei? jakieś masła, balsamy, toniki, kremy...? Co się Wam dobrze sprawdza?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-25, 15:51   

WhiteBlankPage.,

Ja uwielbiam rożnego rodzaju balsamy/masełka do demakijażu są bardzo delikatne i super domywają makijaż. Płyny micelarne są dla mnie za agresywne do demakijażu oczu.
Moje dwa faworyty ostatnio:






Po demakijażu myję twarz emulsja do mycia twarzy z CeraVe, potem serum, krem pod oczy i do twarzy. Toniki mi jakoś nie siedzą.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-25, 16:54   

Yennefer napisał/a:
emulsja do mycia twarzy z CeraVe, potem serum


Polecasz któreś konkretne produkty? :)

Czytałam też dobre opinie o tych produktach do demakijażu, które wstawiłaś, prawie już kupiłam ten z fluff, ale jednak poszperałam dalej i trafiłam na Resibo, ale fluff prawdopodobnie też wypróbuję :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-25, 16:57   

Emulsja:



Aktualnie testuje to serum jest okey:





Dobrze mi się sprawdzały też serum z marki Bielenda.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-01-25, 17:26   

Ja to się zastanawiam jak używa się balsamu do demakijażu? Pewnie jest to napisane na opakowaniu, ale nakładacie i rozsmarowujecie palcami czy tym płatkiem kosmetycznym?

Ja się fluff boję cokolwiek kupować, kiedyś z braku laku kupiłam balsam do ciała, znaczy to chyba w nazwie jest jogurt do ciała, zapach ma obłędny, ale fatalnie się wchłania i rozsmarowuje, ale może widocznie inne produkty mają lepsze zachowanie względem skóry. :)

WhiteBlankPage., tą emulsję CeraVe też polecam, przyjemnie myje i nie wysusza, mam też z tej firmy krem nawilżający do twarzy z filtrem uv i również zdaje egzamin także pod makijaż.

Tonik mojej skórze przypasował tylko jeden, ale coś opakowania zmienili i jakoś w ogóle Lirene skurczył się na półce sklepowej. Do czasu aż go w necie nie kupię to twarz przemywam wacikiem przelanym przegotowaną ciepłą wodą, w sumie sprawdza się dobrze na odświeżenie, jak tonik.


Muszę też poszukać jakiegoś kremu pod oczy.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-25, 18:04   

Sweden napisał/a:
Ja to się zastanawiam jak używa się balsamu do demakijażu? Pewnie jest to napisane na opakowaniu, ale nakładacie i rozsmarowujecie palcami czy tym płatkiem kosmetycznym?


Zwilżam twarz wodą i potem rozsmarowuję balsam na twarzy żeby rozpuścił makijaż i ściągam ręcznikiem zmoczonym w wodzie lub płatkiem kosmetycznym.

Sweden napisał/a:
Muszę też poszukać jakiegoś kremu pod oczy.


Mi się ostatnio jakoś nic specjalnie nie sprawdza.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 12