Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kobiecość
Autor Wiadomość
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-07-05, 10:33   

Kobiecość:
Społeczne zachowania. (komunikatywność, troska, dbanie o 'gniazdo')
Bezinteresowna miłość.
Emocjonalność.
Kłótliwość.
Zmienność.
Łatwość przystosowawcza.

Tyle ode mnie.

P. S.
Dbanie o wygląd w dzisiejszych czasach jest lustrem siedemnastowiecznych, francuskich dworów. Mężczyźni spędzają więcej czasu w łazience niż ich zmężniałe z braku wielkich dramatów (wojny) partnerki. Dlatego ta cecha wg mnie jest bez znaczenia.




 
 
Kobiecość
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-11-09, 17:19   

Kobiecość to siła.



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Kobiecość
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-11-10, 07:24   

takajakinne napisał/a:
Emocjonalność.
Kłótliwość.
Zmienność.

Teraz dostrzegam wyraźnie te cechy. W tym jeszcze egzaltacja.




dead but delicious
 
 
Kobiecość
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-10, 11:04   

księżycowa napisał/a:
Kobiecość to siła.

Rozwiniesz myśl?
W kierunku pozytywnym, negatywnym? (Z obserwacji grup, to chyba nikt tak nie wbije szpilki jak kobieta kobiecie ;) )




 
 
Kobiecość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-11-10, 11:32   

Sweden napisał/a:
Z obserwacji grup, to chyba nikt tak nie wbije szpilki jak kobieta kobiecie

Ooooo tak!
Dlatego szpila, żmija, trucizna, mają żeńską odmianę :lol:

takajakinne napisał/a:
Dbanie o wygląd w dzisiejszych czasach jest lustrem siedemnastowiecznych, francuskich dworów. Mężczyźni spędzają więcej czasu w łazience niż ich zmężniałe z braku wielkich dramatów (wojny) partnerki. Dlatego ta cecha wg mnie jest bez znaczenia.

A dla mnie wygląd ma ogromne znaczenie w kwestii "czy czuję się kobieca?". Auto-surowość, perfekcjonizm, i niska samoocena mają u mnie poziom level master i dodając do tego kłopoty zdrowotne, traumy i przebyte zaburzenia odżywiania w różnej postaci, to sprawia, że mam z tym ogromny problem i odpowiedź na ów pytanie brzmi "za cholerę, nie".
Ważne jest, że ową hierarchię prowadzę tylko i wyłącznie względem siebie. Nie wiem czy jak napiszę że "inni mnie nie interesują" zostanie odebrane tak jakbym chciała. Jestem chyba zbyt zakompleksiona by oceniać innych.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kobiecość
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-10, 16:37   

Właśnie spędziłam pół dnia na szukaniu umiarkowanie eleganckich, wygodnych (żeby dało się je nosić nie tylko 'na ważne okazje', ale i na co dzień), wegańskich damskich butów rozmiar 44. Nie znalazłam nie tylko butów typowo damskich, ale nawet najprostszych glanów i ostatecznie stanęło na męskich. Spódnicę do nich też musiałam męską kupić, bo damskich jest równie mały wybór jak się ma grubą dupę i nie chce się wyglądać na 30 lat więcej niż się ma.

...a potem płacz, że się śmieją, że zwracają się per 'pan', że krytykują jak się ubiera, że za mało kobieca. A żadna z tych marud nie pomyśli, że płeć określa się przy urodzeniu i wtedy ubrania nie ma, a jak się człowiek by nie ubrał, to nadal jest tej samej płci i takie teksty bolą. Zwłaszcza jak nie ma wyboru.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Kobiecość
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-10, 19:59   

Delphi, ja szukam porządnej ciepłej bluzy i póki co mierzę tylko te z działów męskich w najmniejszych rozmiarach, bo na damskich wszystko cienkie i słabe jakościowo. To nie tylko kwestia rozmiaru ubrań, że na damskich "nic nie ma".



 
 
Kobiecość
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-10, 21:16   

Może i tak, z tym że jeśli możesz wybierać jakość, to znaczy, że jakiś wybór masz.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Kobiecość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-11-11, 00:03   

Sweden, bluzy polecam ze sklepu warsztat koszulkowy, M. ma, chwali sobie, jest mega zadowolony.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Kobiecość
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-02-01, 12:29   

Przez lata miałam problem ze stereotypową dziewczyńskością – kwiatki, motylki, róż, błyskotki, księżniczki. Wszystkie lalki oddawałam kuzynce. Chodziłam w męskich T-shirtach, bojówkach i butach górskich. Za to jak podrosłam, to nie miałam problemów z odnalezieniem się w kobiecości. Infantylno-zwiewna dziewczęcość chyba nigdy mi nie podpasuje, ale kobiecość ma wiele barw.

No właśnie, barw… Po całym życiu nienawidzenia różu nagle pokochałam ten kolor. Mam na myśli dosłownie ostatnie miesiące. Fuksja, pudrowy róż, amarantowy, malinowy, koralowy, łososiowy – uwielbiam. Jeszcze nie noszę na sobie, ale może kiedyś się na jakąś fuksję odważę. :lol:




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Kobiecość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2023-02-02, 11:02   

chiroptera napisał/a:
Fuksja, pudrowy róż, amarantowy, malinowy, koralowy, łososiowy – uwielbiam. Jeszcze nie noszę na sobie, ale może kiedyś się na jakąś fuksję odważę.

Czytając, miałam przed oczami to:
oraz

Ale jak myślisz o fuksji to ciekawa jest też magenta. Ciut cieplejsza od purpury. :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kobiecość
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-02-02, 11:10   

Euphoriall napisał/a:
Ale jak myślisz o fuksji to ciekawa jest też magenta. Ciut cieplejsza od purpury.

Wierzę na słowo.



Swoją drogą, ja bardzo lubię róże, jakkolwiek zwał różne jego odcienie. Podobno mało to męskie, ale za to jakie ładne.




 
 
Kobiecość
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1704
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-02-02, 11:17   

Euphoriall, jak chcesz uniknąć nieporozumień, to po prostu podawaj wartości RGB, albo CMYK. :P



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Kobiecość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2023-02-02, 11:42   

kova84 napisał/a:
Podobno mało to męskie, ale za to jakie ładne.

Nie znasz powiedzenia: "prawdziwy mężczyzna różu się nie boi"?

void, masz kota w kolorze... #eb94cb? Nie wiem, oczopląsu można dostać.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kobiecość
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1704
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-02-02, 11:49   

Euphoriall, ale za to jakie precyzyjne. Jak wpiszesz w google, to od razu wiesz jaki to kolor. A jak wpiszesz fuksja, to wyjdzie multum różnych odcieni. :P



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Kobiecość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12