Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-12-12, 15:37   

Sweden napisał/a:
o proszę też o specjalną kostkę do zagryzienia by się stawy nie męczyły i żebym nie siedziała w stresie,


O kurde, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :o Ale super opcja.

sickman napisał/a:
Dobrze, że ktoś wymyślił ten ssak do odsysania śliny, bo inaczej chyba bym podtopił gabinet


Mnie ten ssak wkurza jak mi się z japy wysuwa i wisi tak dziwnie :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dentysta
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2022-12-12, 15:48   

WhiteBlankPage. napisał/a:
Mnie ten ssak wkurza jak mi się z japy wysuwa i wisi tak dziwnie

Fakt, czasem bywa problematyczny, np. gdy przyssie się do błony śluzowej pod językiem. ;)




 
 
Dentysta
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-12-12, 16:00   





 
 
Dentysta
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-12, 16:19   

kova84, :hahaha: :lol:

sickman, u mnie niestety nie działa zawziętość i starania, nie mam też możliwości szerokiego otwierania, więc bardzo się cieszę z istnienia tej kostki, na początku byłam sceptyczna, ale jak ją raz dostałam to w końcu i ja odetchnęłam z ulgą i dentysta, ale i tak dentysta się musi nagimnastykować by mi zęba ogarnąć. W każdym razie kostkę polecam. :)
Z rzeczy fajnych jest jeszcze koferdam. Gdy odseparowują leczonego zęba od wilgoci, ale i nic nie spływa do gardła, można normalnie ślinę przełykać.

WhiteBlankPage. napisał/a:
Mnie ten ssak wkurza jak mi się z japy wysuwa i wisi tak dziwnie

Fajnie jak dentysta ogarnie sam z siebie by poprawić ten ssak. :P




 
 
Dentysta
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2022-12-12, 16:31   

Sweden, na pewno zapytam przy następnej wizycie. Dzięki. ;)

Przy okazji… ponieważ pierwszy raz usłyszałem o koferdamie, postanowiłem sprawdzić jego definicję w Wikipedii… Dodatkowe zastosowanie tegoż wynalazku polecam do sprawdzenia ciekawskim. :nuci: :D




 
 
Dentysta
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-16, 14:30   

Mam już zęba tego ułamanego zrobionego :yahoo: . Mam założonego zęba na sztyfcie. Nie bolało nic jego zakładanie (dentysta wcześniej też powiedział, że to boleć nie będzie, ale i tak się martwiłam). Wyszłam z gabinetu taka szczęśliwa, że to już za mną. Jakby to powiedzieć, żeby nie było tak dobrze to mam jeszcze dwa zęby do "roboty", ale jak na razie mam dentysty dość i stchórzyłam, i dopiero zapisałam się na wizytę po nowym roku.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Dentysta
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2022-12-16, 15:36   

Zakręcona, gratulacje! <3



 
 
Dentysta
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-17, 16:30   

Zakręcona, super! Możesz być z siebie dumna. ;)



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Dentysta
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-27, 21:34   

Ja to bólu u dentysty przestałam się bać, ale za to portfel boli bardziej niż kiedykolwiek. Ostatnio leczenie kanałowe i koronka za równowartość mojej wypłaty a ja coraz bliżej bezrobocia XD
A takich zębów szykuje się conajmniej 4 sztuki, juz nie mogę się doczekać :) )))




 
 
Dentysta
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-01-10, 17:57   

Kilka miesięcy temu zdecydowałam się na zmianę plomb, bo miałam kilka amalgamatowych.
Odwiedzam dentystę co miesiąc, w międzyczasie okazuje się, że mam ubytki (kilka razy leczenie kanałowe), szybko tworzy mi się kamień. Męczące, zwłaszcza, że dbam o zęby :( Fajnym zakupem okazał się irygator. Powinnam mieć od dawna aparat, ale na razie nie stać mnie na to.
Dzisiaj kupiłam taką pastę:



Mam nadzieję, że pomoże, bo serio już mam dosyć biegania do dentysty :(




 
 
Dentysta
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-12, 13:17   

Zaczął boleć mnie ząb. Chyba czeka mnie wizyta u dentysty. Już się boję. :roll:



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Dentysta
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-14, 00:06   

Siostra była u dentysty: brała znieczulenie, niestety wystąpiły u niej skutki uboczne. Źle się czuła i wymiotowała, na tym to się skończyło... A piszę o tym dlatego, że mam zęba do leczenia kanałowego i tak myślałam, czy może nie złamać się i wziąć to znieczulenie mimo, że powoduje to uczucie paniki u mnie, ale po tej sytuacji nie dziękuje. Nie potrzebuje kolejnych komplikacji i stresu czy zaraz po znieczuleniu nie będę wymiotować.


<<< Dodano: 2023-02-01, 16:57 >>>


Ja jestem udana, dzisiaj byłam u dentysty... I jak tylko skończył "łatać" zęba dentysta, że tak powiem uciekam z gabinetu. Jak najszybciej wychodzę i tylko sobie skrzywdzę zrobiłam bo czuję jakby coś mi t przeszkadzało. Pewnie trzeba go, znaczy plombę 'spilować", wyrównać... A ja uciekam... Ząb nie boli jakby co... Dwa ile wydałam na leczenie słabo mi z tego powodu. I spokojnie (lub nie) kolejną wizyta za tydzień by zająć się kolejnym zębem.




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Dentysta
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2023-02-04, 00:11   

Sweden napisał/a:
Fajnie jak dentysta ogarnie sam z siebie by poprawić ten ssak.


Ja sobie poprawiam sama jak mi coś nie gra :lol: A zazwyczaj na wizycie (chyba ze stresu) mam tak sucho w buzi, że nie ma co odsysać, a te gaziki co wkładają to się całkowicie przyklejają do błony sluzowej . Haha 😂




Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Dentysta
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-02-27, 15:43   

Idę dzisiaj do dentysty. Ząb mi się ukruszył. Już się denerwuje przed wizytą aż mi niedoborze.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Dentysta
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11