Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Samotni poszukujący
Autor Wiadomość
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2022-03-27, 21:40   

Kurczę to jest ciężki temat, rozpoczynanie relacji, które z założenia kształtują się na relacje romantyczne. Czasem mam ochotę podejść i zagadać jednak to wydaje mi się takie nienaturalne. Bo inaczej jest zakochać się w osobie, którą się zna długo, traktowało się ją jak przyjaciółkę/przyjaciela i nagle poczuć coś więcej. Taka różnica między zakochaniem się, a próba zakochania, gdzie to pierwsze brzmi i jest dla mnie takie no kurczę, filmowe, romantyczne, a przede wszystkim szczere.
A jak wy to postrzegacie? Nie wiem, zagadywaliście kiedyś do drugiej, nieznanej wam osoby? Jak pewnie czujecie się w tym temacie?




 
 
Samotni poszukujący
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-03-29, 13:00   

Nie czuję się pewnie do zagadywania do obcych. Ja w ogóle rzadko się do ludzi odzywam. Coś chyba jest ze mną nie tak. Nawet nie potrafiłam powiedzieć P. że mi na nim zależy...



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Samotni poszukujący
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-04-29, 15:37   

Siedzę teraz kilka dni sama w domu, a chętnie bym coś porobiła. Czy jest tu może ktoś, kto miałby ochotę pograć ze mną w Metin2? XD

Ostatnio jakoś zaczęłam znów grać i się mega wciągnęłam. Można mnie złapać tutaj przez prywatną wiadomość albo na gg! (32116715) Dogadamy się gdzie się przenieśc potem haha




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Samotni poszukujący
Vozdk
[Usunięty]

Wysłany: 2023-01-12, 15:35   

Jak poznać kogoś mają jednocześnie okropny lęk przed otwarciem się. Doświadczenia zamiast umacniać tylko pogarszają sytuację. Szukam pomocy wśród znajomych, ale nie potrafię nawet tego wysłowić. Chciałbym naprawdę umieć to zmienić. :(



 
 
Samotni poszukujący
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-01-12, 18:21   

Vozdk napisał/a:
Jak poznać kogoś mają jednocześnie okropny lęk przed otwarciem się. Doświadczenia zamiast umacniać tylko pogarszają sytuację. Szukam pomocy wśród znajomych, ale nie potrafię nawet tego wysłowić. Chciałbym naprawdę umieć to zmienić.

Chodzi Ci konkretnie o płeć przeciwną (albo tę wybraną, nie oceniam) czy po prostu dla towarzystwa?




 
 
Samotni poszukujący
Vozdk
[Usunięty]

Wysłany: 2023-01-13, 21:10   

Cytat:

Chodzi Ci konkretnie o płeć przeciwną (albo tę wybraną, nie oceniam) czy po prostu dla towarzystwa?


Chyba to pierwsze, bo na studiach jestem bardzo lubianą osobą, słyszałem to od osób, które w ogóle bardzo stronią od ludzi, a ode mnie jakoś nie czują potrzeby :> Plus towarzysko mimo wycofania i dopiero uczenia się niektórych rzeczy widzę, że są postępy. I to ogromne. Więc w sumie jakoś to idzie haha.
Gorzej jeśli mam się otwierać, z tym mam duży problem, bo i moja przeszłość i rany na duszy mocno kwestionują czy warto, czy na pewno, czy jesteś warty itd. Do tego dochodzi mętlik w głowie i no. A w grupie czuję się zupełnie inaczej niż będąc samemu.



Poprawiłam kod. |chiro




Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2023-01-13, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Samotni poszukujący
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-13, 21:22   

A wiesz, z czego wynika Twój lęk? Nie musisz tutaj pisać, ale czy masz to przerobione?

Tak sobie myślę, że otwieranie się przed drugą osobą i tworzenie bliskości emocjonalnej zwykle nie jest skokiem na głęboką wodę, tylko na tyle powolnym procesem, żeby obie osoby czuły się bezpiecznie i miały czas zbudować zaufanie i swobodę bycia sobą przy drugiej osobie.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Samotni poszukujący
Vozdk
[Usunięty]

Wysłany: 2023-01-14, 17:04   

Cytat:
A wiesz, z czego wynika Twój lęk? Nie musisz tutaj pisać, ale czy masz to przerobione?


Myślę, że przez parę rzeczy i wewnętrznych, no i zewnętrznych, z tych wszystkich moich doświadczeń. Mimo wszystko to bardzo dobrze je postrzegam teraz z perspektywy czasu. Może przez to, że komuś zaufałem no i niestety trochę mi się odbiło przez to. Szybko przywiązuję się do ludzi oraz mocno, pewnie to też mnie hamuje, jako taka blokada przed potencjalnym zranieniem.

Na szczęście to mnie już tak mocno nie blokuje, duuuuży plus. :>
No i zgadzam się oczywiście z tym tworzeniem relacji, bez zaangażowaniu obu stron to nie ma sensu.




 
 
Samotni poszukujący
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-02-09, 18:20   

Chyba straciłam koleżankę i wsparcie psychiczne w ciężkich chwilach. Chętnie z kimś zamienię parę słów.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Samotni poszukujący
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13