Wiek: 26 Dołączyła: 17 Cze 2022 Posty: 341 Skąd: Polska
Wysłany: 2022-12-05, 16:34
To i tak zdumiewające jak to forum się trzyma. W tych czasach to tylko fejsbuki, instagramy i tik toki, a takie fora dyskusyjne idą w zapomniane. Fajnie, że można jeszcze takie miejsca znaleźć.
"Kurtyzano nieszczera, ach, czemuż ci było
Nie zaznać tego, po czym świat umarły płacze?"
I czerw toczyć się będzie jak żalu rozpacze.
Ja byłam na pierwszej wersji tego forum, chyba od 2005 roku. Zawsze pod tym samym nickiem. Ono już wtedy miało spore grono użytkowników. Pierwsze spotkanie na żywo było 18 listopada 2008 roku w Warszawie
Wiek: 38 Dołączył: 17 Gru 2016 Posty: 235 Skąd: świat
Wysłany: 2022-12-05, 20:29
wiedźma, myślę, że to zasługa nie tylko specyficznej tematyki tego forum, która łączy ludzi o podobnych doświadczeniach, ale również tego, że jego korzenie sięgają właściwie początków polskiego internetu, kiedy społeczność internetowa była jeszcze zupełnie inna. Pamiętam sieć z końca lat 90. oraz początku 2000. W porównaniu z dzisiejszymi mediami społecznościowymi to zupełnie inny świat. Choćby ze względu na kulturę dyskusji. Ale i mentalność internautów była zupełnie inna. Dostęp do internetu w tamtych czasach, głównie ze względu na jego cenę, był ograniczony. Więc albo siedziało się w kafejkach internetowych, zgrywając internet na dyskietki, albo siedziało się w domu na modemie, licząc impulsy. Net nie był sposobem na zabicie nudy albo wyładowanie na innych swoich frustracji, ale po to, by poznać świat. Jak jest dzisiaj, dobrze wiemy. Dlatego myślę, że właśnie dzięki temu znajomości zawarte wtedy są tak wartościowe. A na nich, jak widać, opiera się działanie tego forum. Oby działało jak najdłużej.
dopiero teraz wiem jak nisko upada kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Wiek: 33 Dołączyła: 18 Gru 2009 Posty: 10159 Skąd: świat
Wysłany: 2022-12-06, 10:36
Czu napisał/a:
Ej, Ty, księgowa 🤣🤣🤣
Kadrowa!
Czu napisał/a:
Ja jakoś od 2007...a Ty byłaś przede mną. 😅
No, to trafiłam z tym 2006.
To forum jest od 2009. Się pokasowaliście wszyscy, więc można zrobić prowizorkę że jako admin jestem pierwszym użytkownikiem nie że tylko od początku, grupowo się z resztą ferajny wbiłam.
Sweden napisał/a:
a skoro wy od 2006-2007 to to szmat czasu już
A dej ta spokój. Ja dlatego musiałam wziąć kalkulator bo mój łeb nie ogarniał, jak to? Byłam nastolatką tyle lat temu?!
kova84 napisał/a:
A mieliście wtedy w internecie zupełnie inne nicki?
Ja miałam ten sam co obecnie. Tu zmieniałam ale.. co Euph, to Euph.
Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.