Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-12-03, 23:54   

wiedźma, dziękuję za polecajki. O części słyszałem, nieliczne widziałem, resztę sprawdzę i na pewno dam znać, jeśli coś mnie bardziej zainteresuje :) Ostatnio ciężko mi trafić na coś fajnego. Albo to z wiekiem po prostu mi ciężej wchodzi.



 
 
Manga i anime
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-04, 12:12   

kova84, powiem ci, że te nowsze serie co wychodzą nie są już tak dobre jak te starsze. Teraz liczy się ilość, a nie jakość. Ciężko znaleźć jakąś perełkę w nowo co wychodzących seriach. Jakbyś jeszcze chciał coś fajnego to z chęcią polecę. :)



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Manga i anime
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-12-04, 15:13   

kova84, przychodzi mi do głowy Kotonoha no Niwa jeżeli nie widziałeś. To zamnięta w czterdziestu minutach całość, ale taka lekko melancholijna właśnie.

A mi się w różnych miejscach internetów cały czas przewala Chainsaw Man. Ze spoilerami. Nawet gdybym się napaliła na to, to już nie mam po co oglądać, bo mam streszczone. :roll: Spojlejarze to zuo.




Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3498
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-04, 16:30   

koca84 napisał/a:
]A co fajnego polecacie z gatunku slice of life albo okolic, albo po prostu trochę chociaż na smutno?

A może Wolf Children, jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu? Nie jest to może wyciskacz łez, ale zdecydowanie poruszający i pozytywnie pokrzepiający.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Manga i anime
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-12-04, 20:34   

wiedźma napisał/a:
powiem ci, że te nowsze serie co wychodzą nie są już tak dobre jak te starsze. Teraz liczy się ilość, a nie jakość.

To może też być to. Ja sobie to trochę tłumaczyłem tym, że zrobiłem się starszy, a manga/anime jako gatunek w sporej ilości (bo są w sumie tytuły wolne od tego) bazuje trochę na naiwności odbiorcy. Tego zaś ubywa z wiekiem, czy się chce czy nie. Albo że bardziej kierowane są do dzisiejszej młodzieży, a młodszy się nie robię i nie nadążam za trendami. Ale faktycznie ilościowo jest tego ogrom, w niektórych gatunkach po prostu wysyp, byle by tylko coś wypuścić.

Mustela Nivalis napisał/a:
przychodzi mi do głowy Kotonoha no Niwa jeżeli nie widziałeś

Widziałem jakiś czas temu. Nie spodobało mi się aż tak bardzo jak się spodziewałem, ale oglądało się przyjemnie. Lubię spokojne tytuły bez przesadnych fajerwerków fabularnych :)

chiroptera napisał/a:
A może Wolf Children, jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu? Nie jest to może wyciskacz łez, ale zdecydowanie poruszający i pozytywnie pokrzepiający.

W sumie jeszcze nie widziałem, a wygląda na coś, co fajnie byłoby obejrzeć. Dzięki :)




 
 
Manga i anime
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-18, 16:16   

Nie rozumiem fenomenu Boku no hero academia. Porzuciłam oglądanie po obejrzeniu połowy pierwszego sezonu. Jakoś do mnie to nie przemawia.

Za to jestem na końcówce "Sposób na pięcioraczki" i po tym planuję kontynuować oglądanie FT.




Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11