Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Portale randkowe
Autor Wiadomość
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-22, 14:30   

Ja też mam męża z sympatii i znam wiele par, które poznały się w internecie. Poznałam tam też kilku fajnych kolegów, bo po randkach okazywało się że super się dogadujemy, ale chemii to z tego żadnej nie będzie. Dość długo utrzymywaliśmy kontakt :) .



 
 
Portale randkowe
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-11-22, 14:31   

kova84 napisał/a:
Tam chyba jednak trzeba jakoś wyglądać na zdjęciu.


W sumie na każdym portalu randkowym jest miejsce na zdjęcie w profilu, dla wielu to podstawa, a i nie oszukujmy się, to jest po prostu pierwsza rzecz, którą człowiek widzi, mimowolnie.

kova84 napisał/a:
Niektórzy ciągle uważają, że chodzenia do psychologa/psychiatry powinien się człowiek wstydzić.


Ano, a może to oni powinni się wstydzić mówienia w ten sposób ;)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Portale randkowe
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-11-22, 15:45   

WhiteBlankPage. napisał/a:
W sumie na każdym portalu randkowym jest miejsce na zdjęcie w profilu, dla wielu to podstawa, a i nie oszukujmy się, to jest po prostu pierwsza rzecz, którą człowiek widzi, mimowolnie.

Dokładnie :) Dlatego najpierw starałem się poderwać na charakter :lol: Żeby nie być przedwcześnie skreślonym :evil:




 
 
Portale randkowe
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-11-22, 15:55   

kova84 napisał/a:
Żeby nie być przedwcześnie skreślonym :evil:


Oj już tam od razu tak pesymistycznie :P

A jeszcze w temacie związków z Tindera czy innych portali randkowych, to u Nas akurat było tak, że mi Tinder odmówił posłuszeństwa, pokazywał mi, że mam jakąś wiadomość (na pasku powiadomień w telefonie), ale jak przechodziłam do konwersacji, to było pusto - taką też wiadomośc zostawiłam M. na Tinderze, ale odpowiedzi i tak nie widziałam. Szczęśliwy traf chciał, że wcześniej wymieniliśmy się informacjami gdzie pracujemy, więc M. na podstawie danych, które miał (nazwiska nie znał, jedynie imię i stanowisko :D ), znalazł mnie (pracowaliśmy prawie że w jednej firmie, ja w firmie córce ;) ) i wysłał mi e-maila służbowego :D Może gdyby nie to, pewnie nie mielibyśmy w ogóle żadnej szansy na dalszą znajomość i nie bylibyśmy razem ;)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Portale randkowe
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-22, 22:36   

WhiteBlankPage., ale romantyczna historia! :3 Mnie P. – mając szczątkowe dane z Tindera – wystalkował na fejsbuku. :lol: Pamiętam, jak zgłupiałam.

kova84, a chciałbyś być z kimś, kto wybrał Cię tylko ze względu na wygląd? Od razu masz odsiew płytko patrzących osób. :D No dobra, odsiejesz też trochę normalnych, patrzenie na wygląd na Tinderze jest preferowane. Niemniej podam swój anegdotyczny przykład – szukałam ludzi patrząc przede wszystkim na opisy. I tak jestem teraz z P., który na zdjęciach mnie nie powalił, ale wystarczył dobry opis.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Portale randkowe
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-11-22, 22:50   

WhiteBlankPage. napisał/a:
A jeszcze w temacie związków z Tindera czy innych portali randkowych

Ja swoją byłą już żonę poznałem notabene na forum internetowym. W sumie ich wygląd od tamtego czasu się niewiele zmienił :lol: a było to z 15 lat temu. Zaczęło się w sumie tylko od rozmów, potem od kilku spotkań tak po koleżeńsku, aż w końcu coś zaskoczyło. Pierwszą dziewczynę za to na jakimś antycznym portalu mangowym z ogłoszeniami i czatem, ale wtedy to jeszcze modemy wydawały śmieszne dźwięki łącząc się z internetem, więc nie ten luksus co teraz.

Bardzo fajnie, że miałaś takiego właśnie stalkera :)

chiroptera napisał/a:
a chciałbyś być z kimś, kto wybrał Cię tylko ze względu na wygląd?

Nie mam nic przeciwko ludziom z problemami (sam taki jestem), ale nie wiem czy udałoby się z kimś aż tak szalonym :lol: :D

chiroptera napisał/a:
No dobra, odsiejesz też trochę normalnych, patrzenie na wygląd na Tinderze jest preferowane.

Ogólnie ludzie to wzrokowcy, więc nie ma co się dziwić. Ma to na nasze życie większy wpływ niż byśmy chcieli przyznać :)

chiroptera napisał/a:
I tak jestem teraz z P., który na zdjęciach mnie nie powalił, ale wystarczył dobry opis.

Dokładnie. Opis jest ważny. W końcu ważniejsze się z kimś dobrze dogadywać i lubić, reszta przemija 8)




 
 
Portale randkowe
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-11-23, 00:35   

kova84, dokładnie, wzrokowcy. Ale mimo wszystko (mówię tu tylko i wyłącznie o sobie) jeśli trafiałam na kogoś mega przystojnego, ale takiego naprawdę zwalajcego mnie z nóg, a w opisie przeczytałam coś, co mnie totalnie odpychało albo właśnie kompletnie nie robiło żadnego wrażenia - nie szłam w to.

chiroptera, ano, mega się cieszę, że tak to się potoczyło :) Jeszcze do niedawna miałam tego maila gdzieś w archiwalnych, ale jak przyszły zmiany w pracy to już niestety mam inną skrzynkę i ślad po nim zaginął. Ale ten mail służbowy właśnie prowadził już później do Facebooka, po prostu wymieniliśmy się kontami, żeby nie mieć wątpliwości, że my to my i nie wysyłać przypadkowo zaproszeń czy wiadomości obcym osobom :D [/i]




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Portale randkowe
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2022-11-23, 19:20   

Sympatyczne te Wasze sukcesy na portalach randkowych. Ja w jedynej relacji, którą udało mi się przez ten portal zbudować, notorycznie byłem robiony w przysłowiowego balona, kiedy to ktoś na zmianę zbliżał się do mnie i potem uciekał. Teraz już bym się nie patyczkował i od razu taką dziewuchę w przebitym balonie w świat odesłał, ale niesmak pozostaje. Budowanie poważnych i wartościowych relacji, to jednak ich budowanie, nie funkcjonowanie w iluzji "a może tak, a może jednak nie", a to w przypadku szybkiego randkowania niestety norma. Rzecz jasna nie mierząc wszystkich użytkowników tą samą miarą, bo i brodząc w szambie można potknąć się w o złoto, ale po co od razu ładować się do szamba.
I yup, jestem w tym, co piszę tak wielkim hipokrytą, że od miesiąca użytkuje z Tindera -.-




 
 
Portale randkowe
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2022-11-24, 14:02   

chiroptera napisał/a:
I tak jestem teraz z P., który na zdjęciach mnie nie powalił, ale wystarczył dobry opis.


kova84 napisał/a:
Dokładnie. Opis jest ważny. W końcu ważniejsze się z kimś dobrze dogadywać i lubić, reszta przemija

Z tego co pamiętam mój opis: "konstantynopolitańczykiewiczówianeczka i stół z powyłamywanymi nogami".

Hm :lol:

Myśmy się na wygląd wzajemnie złapali, co się będę w pruderyjność bawić. :P




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Portale randkowe
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-12-01, 01:31   

Euphoriall napisał/a:

chiroptera napisał/a:
I tak jestem teraz z P., który na zdjęciach mnie nie powalił, ale wystarczył dobry opis.


kova84 napisał/a:
Dokładnie. Opis jest ważny. W końcu ważniejsze się z kimś dobrze dogadywać i lubić, reszta przemija

Mi wystarczył dobry hasztag, a ustawiał je na profilu algorytm :lol:

Na dłuższą metę liczy się suma podobieństw i różnic. Pierwsze łączą, drugie inspirują i ubogacają, czasem też wkurzają, musi być balans :D




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Portale randkowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11