Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-10-25, 16:08   

Co na szybki porost włosów?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-10-25, 20:51   

Cappy, np. wcierka banfi, olej musztardowy.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 687
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-01, 16:23   

Głupie pytanie, ale jak często podcinacie włosy przy krótkiej fryzurze :lol: ?
Chciałabym mocno skrócić włosy (pixie cut), ale włosy rosną mi bardzo szybko i zastanawiam się czy nie będę musiała chodzić do fryzjera co 3-4 tygodnie żeby utrzymać kształt :shock: .




 
 
Włosomaniactwo
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-11-23, 12:33   

Czy jesteście w stanie polecić mi jakąś odżywkę bez spłukiwania, która pomoże na elektryzujące się włosy i jednocześnie ich nie będzie przetłuszczać? Normalnie używam odżywek do spłukiwania z Isany, ale nie zawsze mam czas, żeby siedzieć z odżywką kilkanaście minut.

Włosy mam o niskiej-średniej porowatości, jeżeli ma to znaczenie.




:myszka:
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-11-23, 12:51   

aga_myszka, uwielbiam ten https://makeup.pl/product/436438/?gclid=EAIaIQobChMIiInIkZ7E-wIVXRCLCh0wOANyEAQYASABEgIGHPD_BwE

Jeśli niska-średnia porowatość - dawać naprawdę malutko :) Popróbuj z ilością :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-23, 20:57   

aga_myszka, możesz też spróbować L'Oréal Paris Elseve bez spłukiwania. Naprawdę lekka konsystencja.
:


Jeśli dobrze się też orientuje, to dobrze dobrany olejek nie przetłuszcza.




 
 
Włosomaniactwo
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 11:18   

Polecacie jakiś dobry preparat na suche i zniszczone włosy?



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Włosomaniactwo
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1076
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 12:24   

wiedźma, po przerobieniu różnych opcji, doszłam do wniosku, że nie ma takiego preparatu, a przynajmniej u mnie żadna magia się nie zrobiła. Na lepszą kondycję włosów składa mi się picie dużej ilości wody, suplementy, dopasowany do skóry głowy szampon, maska nawilżająca i olejek arganowy.



 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-08-27, 13:14   

wiedźma, u mnie regularne olejowanie włosów dużo dało (olejowałam sezamowym, z pestek moreli, rzepakowy, słonecznikowym, oliwą z oliwek), pamiętanie o odżywcze po każdym myciu (pamiętając, żeby zawsze wczesywac), suszenie letnim nawiewem i olejek fioletowy z Isany na końcówki. No i podczas mycia woda ciepła, letnia może nawet, bo kiedyś miałam tendencje do używania tylko gorącej. Konkretnego produktu chyba nie polecę, bo próbowałam naprawdę wieku różnych i po żadnej konkretnej nie było od razu wow, regularność chyba miała na to mocny wpływ po prostu. Ale wiadomo, co włosy to inna reakcja na wszystko tak naprawdę.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 13:18   

Jakiś czas używałam olejku z czarnuszki, było lepiej ale to nadal nie to. Włosy strasznie mi się wysuszyły w szpitalu przez chlorowaną wodę. Używam odżywek i olejku z witaminą a i jedwabiem. Ale nie mogę dość do ładu z tymi włosami.

a takie pytanie przy okazji. Stosował ktoś kiedyś odwróconą pielęgnację włosów?




Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Włosomaniactwo
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1862
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-08-27, 13:26   

wiedźma, chodzi o OM lub OMO?
Jeśli tak, to stosowałam, ale nie zauważyłam znaczącej różnicy niż przy myciu, odzywce/masce i po wszystkim odżywce w sprayu lub olejku arganowym.

I jeśli masz suche, to lepsza jest maska niż odżywka po myciu. Oczywiście ok 10 cm od skóry głowy nakładamy :)




 
 
Włosomaniactwo
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1076
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 13:38   

wiedźma napisał/a:
Stosował ktoś kiedyś odwróconą pielęgnację włosów?

OMO? Stosowałam, ale finalnie niczego to nie zmieniło. Obecnie zdarza mi się nakładać też olejek przed umyciem włosów, czasem traktuję olejem na noc i rano myję głowę.
A i nigdy nie rozczesuję włosów po umyciu, zawsze przed.
U mnie niestety lub stety wszystko rozbija się o nawodnienie i odżywienie od środka, wszystkie zewnętrzne preparaty i starania jeśli już to wpływają co najwyżej na chwilową poprawę.




 
 
Włosomaniactwo
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-08-27, 17:27   

wiedźma, W zasadzie efekt zależy od twoich włosów i ich potrzeb. Ja mam straszne kręciołki i pierwsza odżywka jest bardzo ważna, bo chroni moje włosy przed szamponem i stosując dwie odżywki mogę włosom dowalić zarówno humektant + emolient lub proteinę + emolient. Wiem, że osoby, które mają raczej cienkie i szybko obciążające się włosy raczej nie lubią się z OMO i dociążanie odżywkami im nie służy.
Dla odmiany u mnie olejowanie to kompletny niewypał. Miałam kilka podejść i nigdy nic dobrego z tego nie wyszło. :cry:




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Włosomaniactwo
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 20:43   

Ja stosuję odwróconą pielęgnację i zauważyłam, że łatwiej mi się włosy rozczesuje. A mam długie i zależy mi by były zdrowe. Siostra poleciła mi właśnie olejowanie włosów oliwką z oliwek. Na dniach spróbuję i dam znać jak efekty.



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Włosomaniactwo
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-29, 10:27   

wiedźma napisał/a:
Stosował ktoś kiedyś odwróconą pielęgnację włosów?
Ja zaczęłam bo było też polecane do wydobywania skrętu i w sumie mi ta metoda podeszła. Przede wszystkim zauważyłam, że mniej przetłuszczają mi się włosy.



 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12