Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital psychiatryczny
Autor Wiadomość
baton96 


Wiek: 26
Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-09-18, 18:28   

Ja se siedzę 3 raz w szpitalu



 
 
Szpital psychiatryczny
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-09-18, 18:45   

baton96, powiesz coś więcej?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Szpital psychiatryczny
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-10, 19:02   

No. Także czas się pakować... w środę jadę na izbę przyjęć.



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Szpital psychiatryczny
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-10-10, 19:29   

wiedźma, powodzenia! :tuli5:



:myszka:
 
 
Szpital psychiatryczny
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-10, 21:29   

aga_myszka, dzięki :tuli:



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Szpital psychiatryczny
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-11, 17:07   

wiedźma, w znane czy nieznane?



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Szpital psychiatryczny
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-11, 17:22   

L.M., w znane. Znam tam wszystkich i wszyscy mnie znają. ;)


<<< Dodano: 2022-11-17, 15:39 >>>


W szpitalu poznałam pewną starszą panią, która jest polonistką i wykładała na uniwersytecie. Od razu skradła moją sympatię. Podziwiam tę kobietę za jej wiedzę, inteligencję i pasję do literatury.
Obiecałyśmy sobie, że będziemy do siebie pisywać listy. Także niecierpliwie czekam, aż pani H. wyjdzie ze szpitala i napisze do mnie.




Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Szpital psychiatryczny
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2023-01-07, 12:57   

Po roku spotkań z psychoterapeutą dostałam informację, że się nie stabilizuję, w obecnym stanie psychicznym nie nadaję do terapii i powinnam być na oddziale zamkniętym... :|



 
 
Szpital psychiatryczny
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-01-07, 14:29   

Imperfect, słabo. Jakie kroki podejmiesz?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Szpital psychiatryczny
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-01-07, 14:51   

Imperfect, a masz włączoną farmakologię?



 
 
Szpital psychiatryczny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-07, 22:06   

Imperfect, wbijaj do UCK. Dobry oddział. Dwa oddziały w sumie.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szpital psychiatryczny
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2023-01-12, 21:59   

Cappy napisał/a:
Jakie kroki podejmiesz?
Nie zgodziłam się oddział zamknięty, przestałam rękami i nogami bronić się przed dziennym. Wzięłam zwolnienie lekarskie, którego odmawiałam przez kilka miesięcy.
Maze napisał/a:
a masz włączoną farmakologię?
tak, ale bardzo słabo działa. Za tydzień będę zmieniać leki.
chiroptera napisał/a:
wbijaj do UCK. Dobry oddział.
Jeśli nic nie pomoże to będę wbijać. :)



 
 
Szpital psychiatryczny
aneta87s 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2023
Posty: 3
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-02-21, 22:15   

Hej,

mam pytanie, nie wiem czy nie złamię regulaminu (oby)

Poznałam kilka lat temu dziewczynę, nie wiedziałam wtedy, że zmagała się z nerwicą lękową. Ostatnio znajoma podesłała mi post w którym była informacja, że zmarła 24 letnia dziewczyna. Okazało się, że to ta sama, którą poznałam kilka lat temu. Nieoficjalnie przedawkowała leki. Poniżej zamieszczam link do jej vloga, który wrzuciła miesiąc temu i w którym opowiada o swoim pobycie w szpitalu psychiatrycznym, są też fragmenty nagrane w szpitalu. Oczywiście pod filmem wylał się hejt, że była słaba, że ćpunka, że była patologią. Moje pytanie ze względu na to, że też leczę się na to samo schorzenie i zainteresowało mnie to czy biorąc benzo można się nie obudzić tak jak Ona? Wiem, że brała SSRI i benzo. Poszła spać i nie obudziła się.

https://youtu.be/aX8c9ZZIFLQ




 
 
Szpital psychiatryczny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-02-22, 08:21   

aneta87s napisał/a:
mam pytanie, nie wiem czy nie złamię regulaminu (oby)

Pytając, nie łamiesz, ale już osoba odpowiadająca Ci by złamała. :) Na forum nie podajemy metod odebrania sobie życia, nie dyskutujemy nad szczegółami.

Prosimy o zrozumienie. Jakbym napisała, że to skuteczna metoda, ktoś mógłby przeczytać podaną przeze mnie informację i spróbować się zabić. Jakbym napisała, że nieskuteczna, to zachęciłabym kogoś do wybrania skuteczniejszej metody. Dodam tylko, że łykanie leków i spokojne zasypianie to obrazek z filmów, nie rzeczywistości.

Cytat:
Oczywiście pod filmem wylał się hejt, że była słaba, że ćpunka, że była patologią.

Strasznie to przykre. Nie nazywałabym samobójstwa ani wyrazem słabości, ani siły. To po prostu decyzja, którą ktoś podjął. Często łatwiejsza. Ale zwykle będąca też wyrazem ostatecznej rezygnacji.

Jeśli bierzesz benzo i SSRI zgodnie z zaleceniami lekarza, to nie masz szans się zatruć.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szpital psychiatryczny
aneta87s 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2023
Posty: 3
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-02-22, 15:52   

chiroptera napisał/a:
aneta87s napisał/a:
mam pytanie, nie wiem czy nie złamię regulaminu (oby)

Pytając, nie łamiesz, ale już osoba odpowiadająca Ci by złamała. :) Na forum nie podajemy metod odebrania sobie życia, nie dyskutujemy nad szczegółami.

Prosimy o zrozumienie. Jakbym napisała, że to skuteczna metoda, ktoś mógłby przeczytać podaną przeze mnie informację i spróbować się zabić. Jakbym napisała, że nieskuteczna, to zachęciłabym kogoś do wybrania skuteczniejszej metody. Dodam tylko, że łykanie leków i spokojne zasypianie to obrazek z filmów, nie rzeczywistości.

Cytat:
Oczywiście pod filmem wylał się hejt, że była słaba, że ćpunka, że była patologią.

Strasznie to przykre. Nie nazywałabym samobójstwa ani wyrazem słabości, ani siły. To po prostu decyzja, którą ktoś podjął. Często łatwiejsza. Ale zwykle będąca też wyrazem ostatecznej rezygnacji.

Jeśli bierzesz benzo i SSRI zgodnie z zaleceniami lekarza, to nie masz szans się zatruć.


Rozumiem. Natomiast w tym przypadku nie wiadomo czy to było samobójstwo czy przypadkowe przedawkowanie leków. Na swoim profilu na Tik Toku narzekała na niewyspanie, zmęczenie, być może nie mogła zasnąć, próbowała wszystkiego i przesadziła nieświadomie. Dlatego powinno się przeprowadzić jakąś kampanię społeczną, że tych leków nie powinno łykać się jak cukierków i nie mieszać. Pytanie też czy nie została wypuszczona ze szpitala zbyt wcześnie.

Dziwi mnie, że lekarze przepisują równocześnie leki, które według Google czy AI nie powinny być stosowane razem. Myślę, że w Polsce mamy poważny problem z psychiatrią, liczbą lekarzy, poziomem leczenia oraz przede wszystkim nikt nie panuje nad tym kto co komu przepisuje.




 
 
Szpital psychiatryczny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11