Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Autor Wiadomość
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-02-16, 20:04   

Jednobarwna napisał/a:
u mnie przedział cenowy 20-80 za bluzki, swetry, spodnie i 50-200 za kurtki. Jak na używane to ceny straszne. Wczoraj znalazłam torebkę która nowa kosztuje około 200 zł (190-cos) a w lumpie 200 :zły:

Jednobarwna, łaał taki przedział cenowy to nawet nie nazwałabym lumpeksem. :shock: :D Taki plus mojej mieściny, że w określone dni jest po 2zł +/-. Pamiętam, jak przeżywałam, gdy w ostatnim czasie inny lumpek podwyższył ceny z 4 na 6 zł za sztukę w czwartki. :lol:

Euphoriall napisał/a:
Iroisai, ło kurna ale ta druga to kozacka jest. :D
Ona długa jest? Bo już widzę jak elegancko pasuje do skórzanych leginsów. <3

Euphoriall,Dziękuję! :D Przy moim wzroście 176cm zakrywa prawie cały tyłek. :) Jak tylko ją zobaczyłam, to wiedziałam, że nie mam do niej spodni, ale i tak musiałam ją mieć. :lol: To teraz zostaje upolować gdzieś takie skórzane gatki. :D

Maze zgodzę się w 100%, ja ostatnio też rozpoczęłam poszukiwania portfela i jak oglądam damskie to szokuje mnie, że można nosić albo takie wielkie jak torebka kopertówka, albo mikro jednokieszonkowe. :wtf?: A męskie bardzo praktyczne. :joł:




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-02-16, 20:28   

Maze napisał/a:
Ostatecznie kupiłam sobie portfel męski i jestem nim zachwycona, jest cudownie zoptymalizowany.

Też wolę portfele męskie, bo są bardziej praktyczne. Małe i funkcjonalne, a nie wielkie, długie z milionem zakładek i przegródek.
Chociaż ostatnio w TKmax udało mi się znaleźć właśnie taki ładny, mały, zgrabny, funkcjonalny i damski. :D




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-13, 22:17   

Zakupione.:) Fajnie, że birkenstock ma modele na wąską stopę.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-13, 23:04   

Arashi, birkenstock to dla mnie najlepsza inwestycja od lat, chodzę któryś rok z rzędu i nie wyobrażam sobie innych butów. I cieszę się, że mają buty na szeroką stopę :D



 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-09-22, 10:30   

Przybywam Was prosić o polecenia! Gdzie kupię fajne męskie dresy dobrej jakości? Preferuję sklepy internetowe, ale w sumie do galerii też mogę się przejść. Zależy mi na kieszeniach w spodniach zapinanych na zamek, ale to już sobie poszukam. :) Nie chcę zamówić szmaty, która rozwali się po paru praniach. Nie muszą być markowe, chyba że naprawdę polecacie i warto.



Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2022-09-22, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
kazuya 


Wiek: 35
Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 150
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2022-09-22, 10:42   

Adidas, Reebok, Nike, Puma. To najlepsze sportowe firmy odzieżowe.



 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-05-13, 13:04   

Walczą we mnie dwa wilki. Jeden jest minimalistą i nie kupuje głupot, drugi chce buty z liskiem :lol: .



Chyba kliknę :lol: .




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-05-13, 13:18   

Maze, wow, świetny wzór na butach! Kliknęłabym w koszyk. :D



 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3156
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-05-13, 20:50   

Maze, daj linka. :lol:



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-05-14, 08:11   

Yennefer, proszę bardzo . Jest kod rabatowy MAMA23 na 15% jak coś :lol: .



 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-06-06, 16:57   

Ktoś zamawiał że strony Shein ? Macie zdanie na temat tego sklepu ? Jak sprawa z jakością lub wysyłką ? W opinie internecie są różne. Spotkałam się też z opinią, że ciuchy z tego sklepu mogą być niebezpieczne dla zdrowia...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-06-06, 17:03   

Raz kupiłam, zanim jeszcze ogarnęłam, jak słabo firma traktuje pracowników. Kupiłam narzutkę 8/10 i dwie rzeczy, żeby była darmowa przesyłka. Bluzka była tak słabej jakości, że nawet na szmaty się nie nadawała, wylądowała w śmietniku (a nie lubię wyrzucać rzeczy). Trzecia rzecz to letnia sukienka słabej jakości, ale wygląda na tyle dobrze, że dam jej jeszcze szansę w tym sezonie.

Ale ogólnie nie polecam.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-06-06, 19:33   

Zakręcona napisał/a:
Ktoś zamawiał że strony Shein ? Macie zdanie na temat tego sklepu ? Jak sprawa z jakością lub wysyłką ? W opinie internecie są różne. Spotkałam się też z opinią, że ciuchy z tego sklepu mogą być niebezpieczne dla zdrowia...

Mi rok temu na tym forum odradzano tam zakupy: http://www.autoagresywni....p=636679#636679
Ostatecznie dałam sobie spokój z tym sklepem.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Ameba81 


Dołączyła: 23 Kwi 2019
Posty: 5
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-21, 21:36   

Wiele fajnie zaopatrzonych sklepów znajdziecie na Redcart. Mój znajomy ma tam sklep, zdecydował sie tez na moduł ratalny Iraty [***] bardzo fajnie mu sie to sprawdza.

Nie reklamujemy na forum produktów ani usług. Myszka




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2024-01-22, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13