Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Perfumy
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-19, 21:45   

Sweden, wrażenia po trzech dniach testów pozytywne. Cieszy mnie to, bo kupowałam w ciemno i gdyby to była wtopa, to teściowa dostałaby bezsensownie drogi prezent. :P

Hugo Boss wąchany z flakonu strasznie śmierdział, dusił zapachem i banałem, ale na skórze ułożył mi się nad wyraz fajnie.

Kenzo World Power dobrze się sprawdził w gorący dzień, jest w nim coś orzeźwiającego. Nie do końca wiem, gdzie miałby być ten cały "power", jednak jest to ciekawy zapach ładnie rozwijajacy sie na skórze. Im dłużej wybrzmiewał, tym fajniej się układał w przeciwieństwie do pierwszych chwil świdrujących w nozdrzach.




Disqualified as a human being.
 
 
Perfumy
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-20, 09:19   

Miał ktoś może l'homme intense yves saint laurent?
Ewentualnie jakikolwiek kontakt z yves saint laurent.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Perfumy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-20, 09:36   

L.M., miałam Black opium i nadal jest to jeden z moich ulubionych. Pani w perfumerii kiedyś powiedziała mi, że jest on słodki i ciężki ale dla mnie te podziały na słodkie, świeże itp., są bez sensu bo każdy czuje inaczej. Dla mnie nie jest ani ciężki ani słodki. Dla mnie ma najbardziej "tajemniczy" zapach jaki w życiu miałam.



 
 
Perfumy
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-20, 12:15   

Jednobarwna, a jak z trwałością? Przeczytalam, że mają średnio.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Perfumy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1077
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-20, 20:25   

Mustela Nivalis, kupowanie perfum w ciemno to kierowanie się mocno intuicją i wyobrażeniami, a że zdarzyło mi się kupować różne, to na kilka połączeń zapachowych się nadziałam, dobrze że były to tanie perfumy w formie roll-on :lol:

Ostatnio mamie sprezentowałam Lancôme La Vie Est Belle, kiedyś dostałam próbkę i od tamtej pory mama stała się jego fanką, mi też bardzo przypadł do gustu ten zapach.





 
 
Perfumy
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-20, 20:50   

Sweden, uwielbiam te perfumy :) . Ale używam je zimą - dostałam je kiedyś na gwiazdkę i kojarzą mi się ze świętami :) .



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Perfumy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-20, 22:51   

L.M., wiesz co, nie mam pojęcia :D ja generalnie mam tak, że na sobie nie czuję zapachu, inni czują a ja nie ale zapach na ubraniu czuję bardzo długo :)



 
 
Perfumy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-07-21, 15:44   

Ja ostatnio ciągle używam



Uwielbiam ten zapach :serce:

A drugim moim ulubionym jest:





 
 
Perfumy
ewela01 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Mar 2020
Posty: 3
Skąd: kujawsko-pomorskie

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2022-09-28, 08:03   

Ja testuje teraz numer 3 z tej listy:[link] :) Pierwsze dwie okazały się boskie więc musze wypróbować ostatnią :yahoo: :yahoo:

[ Komentarz dodany przez: Euphoriall: 2022-12-21, 14:32 ]
usunęłam link
Euph




"JEŚLI NIE POTRAFISZ ZNIEŚĆ MNIE, KIEDY JESTEM NAJGORSZA, TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE, GDY JESTEM NAJLEPSZA"
Ostatnio zmieniony przez Euphoriall 2022-12-21, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Perfumy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-24, 14:04   

Okej... Pryskałam się na lotniskach perfumami, zaciągałam się i wpisałam na listę "chcę" trzy nowe zapachy. Zdecydowanie za mało zarabiam. Jeszcze dwa mogę sobie jakoś odpuścić, nie mam wyjaśnienia dla nich, ale wtedy wjeżdża on, cały na fioletowo, połyskując złotym ornamentem. Velvet Orchid Toma Forda. Skubaniec trzyma się na mnie mimo już drugiego mycia, więc w razie spontanicznego zakupu mogę sobie tłumaczyć, że w sumie to prawie jak promocja, skoro na luzaku przetrzymuje kąpiel/prysznic. XD



Disqualified as a human being.
 
 
Perfumy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13