Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak inni ludzie reagują na wasze blizny?
Autor Wiadomość
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-17, 22:23   

Niestety w Polsce nadal takie coś jest tematem tabu i ludzie mają małą świadomość problemu.



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Jak inni ludzie reagują na wasze blizny?
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 252
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-06-18, 01:17   

Ja się wstydzę swoich blizn.
Największy stres związany z rozebraniem się przeżyłam na pierwszych badaniach w medycynie pracy. Byłam tak zestresowana, że nie dopuszczą mnie do pracy z ludźmi, że nie byłam w stanie oddać moczu do badania. Na szczęście, lekarka nie zwróciła na uwagi na blizny. A nawet, jak zwróciła to się nie odezwała.
W pracy zauważyła kierowniczka, ale nic nie powiedziała. Widziałam, że widziała, ale nic poza tym.
Kilka lat nosiłam długie rękawy, ale wtedy też miałam sporo świeżych ran. Na szczęście większość cięć była płytka i nie zostawiła śladów.
Na poprzedniej terapii (a chodziłam na nią 2 i pół roku) nie zdjęłam swetra, ale wtedy miałam niedowagę, więc upały nie były tak dokuczliwe jak teraz, gdy ważę dwa razy tyle. :|
Moja rodzina nie wie o autoagresji.
Większość blizn znajduje się na udach, których nie odsłaniam i w okolicach barków oraz górnej części ramion - dłuższe rękawki dają radę.




 
 
Jak inni ludzie reagują na wasze blizny?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11