Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie pracy
Autor Wiadomość
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-04-25, 22:22   

Zakręcona napisał/a:
Przeglądam oferty pracy i już w kilku ogłoszeniach pojawiła się taka adnotacja w zakładce co pracodawca oferuje: "terminowo wypłacane wynagrodzenie". A to nie powinna być formalność, czy podstawowy obowiązek pracodawcy, a tu jeszcze chcą tym zachęcić...?

Powiem tak, wrócił mój post by ugryźć mnie tylną część ciała :facepalm2: . Jakby to powiedzieć, nie dostałam wypłatę w terminie, w ogóle wypłaty nie dostałam. Czeka mnie wyjaśnienia sprawy... Pierwsza raz coś takiego mnie spotkało... :ściana: Ciśnienie mi podskoczyło. :boisię:




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-04-25, 22:46   

Zakręcona, jak duże jest spóźnienie?



 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-04-26, 17:56   

Maze, niedługie ale termin minął. A ja nie wiedziałam o tym dopóki nie sprawdziłam stanu konta i tu się zdziwiłam . Powiedzmy, że sprawa wyjaśniona, że tak powiem... takie tłumaczenie było, że jakimś cudem mnie pominięto i jak najszybciej naprawią ten błąd.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-29, 20:48   

Wysłałam CV do cukierni kilkaset metrów ode mnie. Praca wakacyjna. Fajnie by było.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-03, 17:48   

chiroptera, trzymam kciuki.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-13, 17:59   

Chyba coś mam. :) Byłam w tym tygodniu na 3 rozmowach o pracę i w jednym miejscu najbardziej mi się spodobało. Najbardziej też mnie tam chcą. Byłam dzisiaj na pierwszych paru godzinach, zobaczyć, jak się pracuje. Zapowiada się znośnie jak na gastro w sezonie turystycznym. Jak się uda, to będę robić desery w pijalni czekolady. :3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szukanie pracy
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-14, 11:33   

chiroptera, to trzymam kciuki :) .

Wysłałam dziś kilka CV, raczej nie liczę na to że szybko dostanę pracę (jestem bardzo mało dyspozycyjna czasowo), ale chciałabym :P . Miałam przez kilka miesięcy nie pracować wcale i myślałam że będzie fajnie i odpocznę sobie, ale praca.dobrze wpływa na mój stan psychiczny i jednak chciałabym trochę popracować.




 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-14, 16:32   

Idę jutro na kilka godzin do firmy z produktami medycznymi żeby zobaczyć jak wygląda praca, ogłoszenie było, że szukają kogoś do marketingu i e-commerce, jestem kompletnie zielona ale chcą kogoś z orzeczeniem i mnie zaprosili.



 
 
Szukanie pracy
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2022-07-15, 14:58   

Jednobarwna napisał/a:
Idę jutro na kilka godzin do firmy z produktami medycznymi żeby zobaczyć jak wygląda praca, ogłoszenie było, że szukają kogoś do marketingu i e-commerce, jestem kompletnie zielona ale chcą kogoś z orzeczeniem i mnie zaprosili.

Zawsze mnie zastanawia, na którym etapie rekrutacji powinno się wspomnieć o orzeczeniu.




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-15, 15:26   

EverPaiin, jak nie piszą w ogłoszeniu to nic nie mówię, bo czasem ktoś się zainteresuje, że może fajnie by zatrudnić kogoś z orzeczeniem, bo kasę się dostanie a czasem dostaję pytanie, w stylu "czy ma pani napady agresji" i kompletnie mi się odechciewa.
Akurat w tym było, że tylko z orzeczeniem bo muszą uzupełnić konkretne stanowisko.

Byłam na kilka godzin i jest to praca typowo w moim typie. Mam przyjść na jeszcze jeden dzień i jak oni będą na tak (dostałam informację, chyba od pracodawcy, że mam się czegoś nauczyć, żebym zaskoczyła tym dziewczynę, która mi pokazywała pracę) i ja będę chcieć (a chcę) to mnie zatrudnią :D

Tylko znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem :?




 
 
Szukanie pracy
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1735
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-07-15, 16:52   

A ja mam takie pytanie, gdzie szukacie pracy? W sensie na jakich konkretnie stronach?



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-15, 19:43   

Michał, ja głównie na olx, lokalne oferty tylko tam. A z innych to pracuj.pl ale tam znowu dla mnie to mało co jest bo głównie są oferty z większych miast.



 
 
Szukanie pracy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1077
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-15, 20:30   

Michał, szukałam na gumtree, pracuj.pl, a czasami wyszukiwałam firmę i na bezpośredniej stronie firmy sprawdzałam czy kogoś szukają.



 
 
Szukanie pracy
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-15, 22:58   

Michał, myślę że w Twojej branży warto założyć konto na LinkedIn i zaznaczyć, że jesteś otwarty na oferty.



 
 
Szukanie pracy
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1735
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-07-15, 23:24   

Maze, bardziej pomagam koledze się zorientować, podrzucić oferty, ale tak masz rację w IT LinkedIn to podstawa, a z innych to chociażby NoFluffJobs.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Szukanie pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11