Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 996
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-08-24, 00:08   

Kupiłam sobie podkład i korektor firmy Nam. I jestem tak zachwycona, że zaczęłam szukać informacji i opinii... Dowiedziałam się tyłu ciekawych rzeczy... Na przykład, że jest coś takiego jak rozjaśniaczy do podkładu 😳
Człowiek całe życie się uczy.

Ma któraś jakieś doświadczenia z tą firmą? Co myślicie?
Zastanawiam się jeszcze nad tuszem do rzęs... Może któraś ma jakieś doświadczenie?




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-08-29, 13:23   

Ktoś stosował maskę do ust?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-08-29, 13:34   

Cappy, maska do ust to moim zdaniem kompletnie marnowane pieniądze. Peeling cukrowy (cukier, miód, dowolny olej) a potem dobrej jakości pomadka nawilżająca. Nowe pomadki z tołpy w tubce są spoko albo pomadki z kneipp. A taka maska niewiele zrobi. Plus jest droga. Zawsze też możesz esencję z maseczki w płachcie do twarzy, nałożyć na usta i też fajnie nawilża. Ale peeling raz w tygodniu i dobra pomadka stosowana regularnie robi różnicę.

Czu, mam pomadę do brwi z NAM i jest to najbardziej tępa i sucha pomada jaką kiedykolwiek miałam. Ale kolor jest idealnie dopasowany do moich brwi a do użycia jej dodaję kroplę duraline i nie ma już problemu. Innych kosmetyków nie mam więc się nie wypowiem.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-08-30, 08:18   

Czu, mam tusz do rzęs "Make me high". Kupiłam z braku laku, a akurat promka w Rossmannie była. Zadowolona jestem z niego - nie uczula (to dla mnie najważniejsze, bo ileż można się na Emo stylizować niechcący), nie robi "pajęczych nóżek", ultra wydłużenia nie ma w porównaniu do Loreal'a Million Lashes ale na dzienny makijaż u mnie w sam raz.
Podsumowując - zadowolona z niego jestem.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-08-30, 12:11   

Czu napisał/a:
Ma któraś jakieś doświadczenia z tą firmą? Co myślicie?

No ja właśnie zdobyłam doświadczenie około tygodnia temu... Mają stacjonarnie dostępną paletkę magnetyczną na cienie. Mogę tam wrzucić wkład z każdej firmy (nie są w jakimś konkretnym kształcie). Dostępność firmy w rossmannie dodatkowo zachęca. Może skuszę się na tusz... :drapanie: .




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-04-02, 21:23   

Kiedy najlepiej nakładać olejek na włosy? Wiem, że po umyciu, ale przed czy po suszeniu?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-04-03, 00:42   

Cappy, olejek czyli serum na końcówki, ja nakładam przed suszeniem, na mokre włosy, malutką ilość żeby zabezpieczyć końcówki i trochę je wygładzić i po suszeniu też, nakładam na końcówki i trochę na długość. Ilość jakiej używam to ziarenko groszku na mokre i dwa ziarenka groszku po myciu. Ale tutaj trzeba znać swoje włosy i też olejek nie sprawi, że będziesz mieć lśniącą taflę nie dbając o włosy.
Pytanie tylko czy faktycznie masz olejek czy typowy olej którego nie polecała bym na końcówki komuś kto nie siedzi w pielęgnacji włosów.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-04-03, 07:58   

Tak, słusznie Jednobarwna mówi, zależy czy olejek czy olej masz :)

I dobranie serum też jest ważne, mi np. to z Anwen zupełnie nie służy, a pokładałam w nim duże nadzieje z uwagi na opinie i cenę :( ostatnio najwcześniej korzystam z fioletowego z Isany :) bo w końcu to arganowe z Isany mi się skończyło po... Kilku latach chyba :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
ewela01 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Mar 2020
Posty: 3
Skąd: kujawsko-pomorskie

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2022-04-07, 09:53   

WhiteBlankPage. napisał/a:
Tak, słusznie Jednobarwna mówi, zależy czy olejek czy olej masz :)

I dobranie serum też jest ważne, mi np. to z Anwen zupełnie nie służy, a pokładałam w nim duże nadzieje z uwagi na opinie i cenę :( ostatnio najwcześniej korzystam z fioletowego z Isany :) bo w końcu to arganowe z Isany mi się skończyło po... Kilku latach chyba :D


Wypróbuj może serum z Nacomi z tej serii dla matek (tutaj masz więcej info: [link]. Ja też stosowałam Anwen długo, ale mam wrażenie że oni coś kombinują w składach.

[ Komentarz dodany przez: Euphoriall: 2022-12-21, 14:34 ]
usunęłam link
Euph




"JEŚLI NIE POTRAFISZ ZNIEŚĆ MNIE, KIEDY JESTEM NAJGORSZA, TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE, GDY JESTEM NAJLEPSZA"
Ostatnio zmieniony przez Euphoriall 2022-12-21, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-04-07, 10:12   

ewela01, ja bym nie polecała olejku, który ma w składzie same oleje. Taki produkt będzie dobry do olejowania ale też niekoniecznie, bo używając mieszanki nie wiadomo, który olej działa a który nie.
A co do kosmetyków Anwen, to nie kombinują ze składami, możesz wszystkie przeanalizować w internecie. Produkty mają "czyste" składy. Mi osobiście serum Happy ends też się nie sprawdził ale jest dużo osób które lubią to serum.
P.S. Twój link niewiele pomaga, są w nim tylko opisane produkty z serii dla matek i nic więcej.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-04-07, 15:53   

ewela01 napisał/a:
Wypróbuj może serum z Nacomi z tej serii dla matek


Spoko, mam inne, które mi się sprawdzają mega, np. olejek z czarnuszki, wspomniany z Isany ;) Ten Anwen dla moich włosów to po prostu niewypał, niektórym się na pewno sprawdza :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-04-08, 08:43   

Miałyście styczność z kosmetykami firmy Orientana? Ostatnio przerzuciłam się na farbowanie henną i widzę, że mają super/eko/nature/bio/vege/itd/itp* kremy, tomiki, maseczki i inne takie. A w ofercie mają czarną hennę. I w Hebe dostępne. I tak kurcze, jak bym już poszła po hennę to bym się skusiła na nie-małe co nie co.
Bo teraz to stosowałam ziołową farbę z Venity ito całkiem fajna opcja jak ktoś ma przez prawie dwie dekady włosy niszczone rozjaśniaczami, farbami.
I myślę, czy by nie zostać super/eko/nature/bio/vege/itd/itp świrem, bo kurde, fajnie mieć włosy na głowie, co nie są jak przez krowę liźnięte. :D




*Serio są jeszcze ludzie, którzy są podjarani jak widzą takie reklamy? Myślałam, że to już tak spowszedniało, że głupio to uznawać jako coś co wyróżnia.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-05-14, 06:27   

Poszukuję kremu mocno, mocno nawilżającego. Zawsze rano mam tak wysuszona skórę twarzy, że to jakaś masakra.

Chciałabym, żeby krem miał mega lekką konsystencję, nie może być w żadnym wypadku tłusty, bo wtedy mam wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia z powietrza nawet kleją mi się do twarzy.

Może taka konsystencja trochę żelowa bardziej (kremy zwykle trzymam w łazience w lodówce).

Taki naprawdę turbo, turbo nawilżający!!! :D ktoś coś?

Aha i jeszcze może ktoś ma jakiś fajny, lekki krem na dzień z spf50?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-05-14, 09:13   

WhiteBlankPage., ja polecam krem tołpa authentic, niebieska tubka, krem nawilżona skóra, skwalan. Jest rewelacyjny, ma lekką konsystencję ale mocno nawilżającą, wchłania się do "suchej" skóry (nie klei się, skóra nie jest tłusta, całkowicie się wchłania i nie roluje po nałożeniu kremu z filtrem).
Mam skórę suchą/bardzo suchą i wrażliwą i u mnie się rewelacyjnie sprawdza.
Kupiłam albo w hebe albo w Rossmanie za około 30 zł.
Co do kremu z filtrem polecam Skin79 waterproof sun gel spf 50+. Nakładam go w dużej ilości, nie bieli, szybko się wchłania, ma lekką konsystencję i można go dostać w fajnych promocjach, nawet za 20-30 zł (normalnie kosztuje około 60).




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-05-14, 15:37   

Jednobarwna, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za polecajki :) Widzę, że tołpa jest obecnie na promce w Hebe właśnie :)

Tego drugiego w promce nigdzie obecnie nie widzę, ale będę czatować na okazję ;)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12