Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
Vozdk
[Usunięty]

Wysłany: 2021-12-21, 21:58   

Okropnie się robi. Nie pierwszy raz, ale dawno tak nie było. Znów dno się zapada. Normalnie błoto.



 
 
Już nie mam siły...
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2022-01-14, 16:06   

Już dawno nie czułam się tak fatalnie. Mam ochotę zniknąć i już nie wracać. Zmęczona jestem tym wszystkim. Tyle pracy nad tym, aby dobrze o sobie myśleć poszło się kochać, nie czuję powodów, aby czuć się jakkolwiek dobrze ze sobą.



 
 
 
Już nie mam siły...
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-02-04, 19:54   

Dużo myślę o zakończeniu tego wszystkiego ale ciągle brakuje mi odwagi bo wiem że partner załamałby się. Więc męczę się na tym świecie a myśli s grają od świtu do północy.



''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Już nie mam siły...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-03-06, 19:07   

Znowu mam myśli samobójcze... Nie wiem co mam ze sobą zrobić... Mam powód do radości, ale on nie cieszy, powiedziałabym, że jest jeszcze gorzej... Dlaczego tak jest ? Jakby samo to, że coś miłego mi się przytrafiło (w końcu) sprawiało, że mam gorsze samopoczucie. I spotkanie rodzinne dzisiaj było i czuję się tak odrealniona bo nie czuje się z nimi związana... Dwa: nie nadaję się do kontaktów z ludźmi... czuję, że za długo byłam sama, zagubiona w swoich myślach i w chorobie, że tracę zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Już nie mam siły...
Niewiemco 


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-03-15, 12:42   

Niestety tak to jest, że tego samego dnia potrafiłem ściągnąć znajomego z kładki i sam nieomal na nią wejść...

Wódka, leki (choć wolę nazywać rzeczy po imieniu - używam ich jak narkotyków), czasem się zastanawiam czy zabije mnie depresja czy wątroba.

Depresja to straszna choroba, ale to też choroba osób doświadczonych, nierzadko bardzo inteligentnych. Nie poddawać mi się!!!




 
 
Już nie mam siły...
Adeptus 


Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 27
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-03-15, 16:00   

Gdy myślę o samobójstwie, na myśl przychodzą mi słowa "Śmierć to koniec, a życie jest pełne możliwości". Jakoś tak to szło. Póki żyjemy, jest szansa, że będzie lepiej.



Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com
 
 
Już nie mam siły...
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-04-01, 12:05   

Męczę się. Teraz, wczoraj, jeszcze nie wiem czy jutro też będzie tak okropnie, może wyjdzie słońce. Resztki rozumu każą mi chociaż zarobić na swój pogrzeb aby nie obarczać kosztami ojca ale najchętniej rzuciłabym to wszystko w *** i zasnęła na zawsze.



''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Już nie mam siły...
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-05-03, 15:56   

hekatomba, jak się czujesz?



 
 
Już nie mam siły...
atrophia 
akuku



Wiek: 20
Dołączyła: 27 Gru 2020
Posty: 147
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2022-05-15, 00:00   

Nie mogę. Nie mogę tak dłużej. Nie mogę już tak dłużej. Nie wytrzymam.



śpiewały ptaki, gdy wracałem nad ranem
i nie czułem euforii, tylko to,
że przegrałem.
 
 
Już nie mam siły...
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-05-15, 09:22   

atrophia, co się dzieje?

Pisałaś o zmianie leków i oczekiwaniu na oddział dzienny/szpital, może w takiej chwili powinnaś przyśpieszyć kwestię szpitala i udać się na izbę przyjęć u siebie w mieście?




 
 
Już nie mam siły...
atrophia 
akuku



Wiek: 20
Dołączyła: 27 Gru 2020
Posty: 147
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2022-05-16, 20:21   

Przegrywałam. Przegrywam. Przegrałam.



śpiewały ptaki, gdy wracałem nad ranem
i nie czułem euforii, tylko to,
że przegrałem.
 
 
Już nie mam siły...
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2022-09-26, 21:25   

Męczy mnie wszystko. Jedna rzecz zawala mi wszystko i wszystko też do mnie wraca. Już nie mam siły



 
 
 
Już nie mam siły...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-03, 15:24   

Dobiła mnie dzisiaj moja sytuacja finansowa, że w mojej sytuacji finansowej aktualnie nie dociagnę do swojej wypłaty... Będę musiała albo pieniądze pożyczyć lub być na garnuszku u matki... Aż swędzi mnie by sobie coś zrobić...


<<< Dodano: 2022-10-03, 16:24 >>>


Nienawidzę tej sytuacji...




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Już nie mam siły...
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-10-03, 18:54   

Zakręcona, na fb są często grupy, w których ludzie oddają niewykorzystane jedzenie, sam z nich korzystałem jak leciałem na boxach i nie wszystko zjadałem. To może ulżyć budżetowi mocno.

Dużo Ci brakuje?




 
 
Już nie mam siły...
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-03, 20:14   

Są jeszcze apki typu to good to go. Markety oddają np. za dyszkę pakę rzeczy które mają np. tydzień lub więcej do terminu ważności.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11