Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2022-03-27, 19:11   

No mam również ten problem. Zbyt dużo według mnie tego pije, choć są to ilości znacznie mniejsze niż przed zwiększeniem ceny monstrków. Udało mi się zrobić przerwę po tym jak kupiłem jakiś tani 1L energetyka wypiłem praktycznie na raz i mnie brzuch bolał do końca dnia xD Przez miesiąc nie wypiłem żadnego xD



 
 
Napoje energetyczne
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-04-23, 09:10   

Odkąd pracuję na nocki to w miesiąc wypijam więcej energetyków niż przez rok a co gorsza nawet jak mam od nich przerwę to weszło mi to w nawyk. ;_; Ale ten monster ultra gold jest taki dobry...



''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Napoje energetyczne
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-04-23, 10:41   

Od jakiegoś czasu nie nadążam za swoim życiem i piję codziennie. W sumie nie wiem czy bardziej dla smaku (i odreagowania) czy faktycznie mnie pobudzają...



 
 
Napoje energetyczne
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-08-03, 20:44   

Nigdy nie byłam fanką energetyków. Jak piłam podczas nauki, to miałam po nich kaca, więc przeszłam na inny rodzaj kofeiny. Potem weszły różne smakowe, ale ich zapach był zbyt sztuczny, odpychający.
Ale poznałam zielony rockstar limonkowo-ogórkowy i to jest już fajne. Do uzależnienia mi daleko, ale ostatnio co wieczór, jeden albo dwa. No i jest sugar free.




 
 
Napoje energetyczne
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-07-18, 12:38   

Chyba jestem od tego świństwa uzależniona. Piję codziennie od dwóch miesięcy. Wiem, że w końcu mi serce padnie, ale nie umiem nie wypić.



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Napoje energetyczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-10-26, 16:54   

Jakimś cudem udało mi się przestawić z energetyków na bezkofeinowe toniki na kilka miesięcy, a potem na zwykłą wodę gazowaną. I jest ok.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Napoje energetyczne
Desmond 
Combat Veteran



Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 114
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-11-29, 19:51   

Również próbuję odstawić energetyki. Póki co wypiłem jednego na przestrzeni ostatnich 12 dni.


<<< Dodano: 2023-12-22, 20:22 >>>


Doszedłem do 1 miesiąca, ale dzisiaj udzieliłem sobie małej dyspensy.




If you want me to go
Just ask me to go, I'll go...
 
 
Napoje energetyczne
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1704
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-12-22, 22:02   

Obecnie zdarza się, że piję 1,5 litra (3 monsterki dziennie), ale bez cukru więc jestem fit. A tak serio, to mój mózg krzyczy o dopaminę i tak to się kończy...



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12