Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-01-07, 12:20   

takajakinne, bo podejrzewam, że to działa na zasadzie, że razem z Tobą połączyło się kilkanaście osób, i który mniej cierpliwy, to po usłyszeniu komunikatu, który jest w kolejce, odkładał słuchawkę, odblokowując swój numerek.
Pewno znaczna część dzwoniących miała takie "myślałem, że komuna za nami. A oni ją przenieśli!" i łup słuchawką. :lol:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co słychać w pracy?
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2022-01-07, 12:55   

Euphoriall, na bank tak było! A ja jestem cierpliwa i moja cierpliwość została nagrodzona :D Kil, że nic nie załatwiłam, ale chociaż dodzwoniłam się do 12letniego/ na ucho, konsultanta :lol:

koniec :offtop:

Praca: trochę o pracy, a raczej rzecz o dyskryminacji ze względu na płeć.
Pracuję od maja 2021. Sprzedaję, wszystko jest ok. Chociaż dziwne było, że pozwolono mi sprzedawać po miesiącu... Wcześniej miałam siedzieć i się szkolić. Sama. Kasa była dziwnie wyższa niż na papierze, nie o jakieś kokosy, a np. 174 zł. 93 zł itp. Raz miałam 350 więcej. Prowizja jest uznaniowa, także nie wiem nigdy ile dostanę i do brzegu.
Miesiąc temu zatrudnili nowego. Szczery więc mówi ile dostaje. Wyszkoliłam go, pogadałam z szefową, żeby od razu sprzedawał. Sprzedaje mniej niż ja i pierwsza pensja była 750 zł wyższa niż podstawowa... Teraz mi mówi, że szefowa chce go zrobić technikiem... Z tym że gość NIC nie wie o sprawach technicznych.. O wszystko pyta się mnie, a traktują go tak, bo co? Jest facetem? Nie czaję tego..
Chyba że znów mnie tak traktują, bo mnie nie lubią. Ale jaki to argument skoro mam wyższą sprzedaż, a dostałam 50 zł. a on 750!! Wyżaliłam się, wracam do roboty...




 
 
Co słychać w pracy?
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-01-13, 11:35   

Od lutego będę instruktorem i nie mogę sie doczekać mojego pierwszego szkolenia!!! :biega: Jednocześnie trochę się cykam bo nie wiem jak mi to wszystko pójdzie a zależy mi na tym aby dobrze przekazać całą wiedzę. :/



''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Co słychać w pracy?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-01-13, 13:05   

hekatomba, instruktorem czego? :3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Co słychać w pracy?
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-01-13, 15:23   

chiroptera, przepraszam, że nie sprecyzowałam. Pracuję w maku więc na dobrą sprawę będę szkolić z prawie każdego stanowiska np. frytka, napoje desery, składanie zamówień itp.



''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Co słychać w pracy?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-01-17, 10:47   

Śmieją się ze mnie w pracy, że robię łapankę na ulicach, bo nie pierwszy raz tak mi się zdarzyło. :lol:
Mam na cygareta stałą godzinę i wtedy przyjeżdża jeden z właścicieli sklepu z okolicy i parkuje koło nas.
Zawsze na "dzień dobry", dwa zdania o pogodzie się wymieni, "dobrego dnia życzę" i tyle.
A dzisiaj do mnie podszedł i gatka o księgowości się zaczęła i... no teraz to rozmawia z szefostwem. :D

A mówią, że palenie papierosów jest szkodliwe. :lol:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co słychać w pracy?
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-01-23, 18:47   

Jak ja się cieszę że zaraz koniec drwala. <333
Oby UŻ na wtorek wypalił bo nie mam ani sił. ani chęci, ani nerwów pracować.




''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Co słychać w pracy?
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-01-28, 10:42   

Mamy obowiązek wybrać zaległy urlop. Policzyli mi prawie 2 razy więcej dni zaległych niż myślałam, że mam. Boję się, że mi odbiorą to z puli na ten rok. :roll:



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Co słychać w pracy?
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-01-28, 11:45   

komarymniepogryzły, idź i zapytaj dlaczego tak jest. Dlaczego masz więcej niż myślałaś. Nie mogą cię zmusić do wybrania dni z nowego urlopu już teraz. Może jest jakiś błąd. Ktoś źle policzył.



 
 
Co słychać w pracy?
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-01-28, 12:57   

Chodzi o zaległy urlop. Nie z tego roku.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Co słychać w pracy?
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-01-28, 15:27   

komarymniepogryzły, wiem, że chodzi o zaległy ale napisałaś, że boisz się, że wezmą Ci z nowego urlopu.
A próba wyjaśnienia dotyczy starego urlopu. Skoro piszesz, że myślałaś, że masz mniej niż Ci policzyli.




 
 
Co słychać w pracy?
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-01-28, 16:01   

Strasznie boję się powrotu do pracy, bo byłam na L4 przez cały grudzień i teraz styczeń. Zaczynam od lutego w nowej firmie, ale dalej z tymi samymi ludźmi i ta sama zmiana. Powinno być łatwo, ale mimo wszystko boję się tego pierwszego dnia, zwłaszcza gdyby pytali czemu mnie nie było itp 😞



 
 
Co słychać w pracy?
hekatomba 
honk



Wiek: 24
Dołączyła: 26 Paź 2021
Posty: 93
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-01-28, 17:27   

To jak nie chce mi się iść na nockę to jest hit, pierwsza jest najgorsza a potem z górki. :/ W lutym mam je tylko dwie a potem chyba już całkiem rezygnuję, to nie dla mnie x nocek pod rząd. Btw. wykorzystałam 2 z 3 lub 4 UŻ jakie mam. X'D



''Jeżeli chodzi o futbol można powiedzieć, że jestem jaroszem.''
 
 
Co słychać w pracy?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-02-02, 14:50   

Jednobarwna napisał/a:
Nie mogą cię zmusić do wybrania dni z nowego urlopu już teraz.

Z zaległego też nie. Jak mówimy o niewykorzystanym z 2021 to ma czas do 30 września.
Zaplanować + wniosek spoko, ale że musisz już, na dniach, wziąć to nie.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co słychać w pracy?
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-02-04, 17:59   

Doceniam swoją platformę, gdzie po zalogowaniu widzę ile mam dni wolnych, a ile już wykorzystałam...
Jednak mała firma zmieniła się w korporację i rozpoczęło się wciskanie korpogadek od ludzi, którzy już mają wyprane mózgi. Nawijanie o rozwoju, strategii itp, w końcu to firma international a na pytanie o wynagrodzenie trajkotanie jaka to strata finansowa dla firmy, więc ze spotkań można wywnioskować, że najlepiej aby pracownik przyszedł do dyrektora i powiedział "wiesz, nie dawaj mi tej podwyżki, najniższa krajowa wystarczy, a w ogóle to może lepiej byłoby pracować w ramach wolontariatu"... :roll:




 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12