Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-01-04, 19:43   

Kupiłam pierwszy w życiu korektor...



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-04-12, 15:38   

Na kłaki, tak jakby lodami pachną:





Na lico:





Na spękane wary i nozdrza i stopy



Jeszcze tylko jakieś serum kupić, mordomyja co skóry nie wyjałowi i coś do ciała, aby Saharę opanowało...




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-04-21, 16:10   

Olejek do włosów, jakieś serum do ust



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Zakupy kosmetyczne
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-09, 19:44   

Zachęcona promocją w drogerii, kupiłam migdałowy żel pod prysznic OnlyBio.

I jestem nim zachwycona, pięknie pachnie i nie wysusza skóry.

Kupiłam też tej firmy odżywkę emolientową, stosuję wg rady fryzjerki i nawet włosy zaczynają odzyskiwać swoje siły witalne, no i ma ładny zapach mango. :)



+ serum Montibello




 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-06-10, 08:14   

Sweden, z OnlyBio jestem zachwycona wcierką. Ostatnio mi się skończyła, a w Rossmannie mieli tylko Anwen. Jeżeli chodzi o efekt to podobnie dobry, ale, z resztą zgodnie z informacją na opakowaniu - piecze. Tyle, że mam wrażenie, że mnie za długo i za mocno.
Przy OnlyBio miałam delikatne, nawet miłe mrowienie. A Anwen mi robi z głowy postać wkurzonego Hadesa w animacji Disneya "Herkules".




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-06-10, 10:14   

Sweden napisał/a:
Kupiłam też tej firmy odżywkę emolientową
Też kupiłam wczoraj. :) Uwielbiam ją!
Próbowałam emolientowych z innych firm, ale ta najbardziej mi pasuje.
Z kolei szampon z OnlyBio kompletnie mi nie pasuje. A szukam czegoś delikatnego do codziennego mycia.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-06-10, 13:10   

Imperfect, szampon z onlybio nie domywa, też go mam ale nie używam.
Delikatne, dobrze pieniące się szampony to wszystkie z petal fresh. I domywają skórę głowy.
Sweden, polecam włączyć jeszcze odżywkę proteinową i humektantową bo używanie tylko emolientów może prowadzić do przeemolientowania włosów i w konsekwencji będą w dużo gorszym stanie.




 
 
Zakupy kosmetyczne
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-06-12, 22:49   

Używam z OnlyBio peelingu enzymatycznego do skóry głowy i jestem nim zachwycona.

Jednobarwna napisał/a:
Sweden, polecam włączyć jeszcze odżywkę proteinową i humektantową bo używanie tylko emolientów może prowadzić do przeemolientowania włosów i w konsekwencji będą w dużo gorszym stanie.

Pełna zgoda.




:myszka:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-14, 12:32   

Jednobarwna napisał/a:
Sweden, polecam włączyć jeszcze odżywkę proteinową i humektantową bo używanie tylko emolientów może prowadzić do przeemolientowania włosów i w konsekwencji będą w dużo gorszym stanie.

Emolientowa jest doraźnie, czyli mam ją stosować po każdym myciu właśnie do efektu nadmiaru, by zrobić sobie przerwę, w której wrócę do zużycia tych odżywek, które mam, a emolientowa z zastosowaniem raz na jakiś czas.
Humektantowa jest w planie do kupienia jak zużyję to, co mam.
Ogólnie odżywki są podobno zbyt słabe dla moich włosów i powinnam postawić tylko na maski, ewentualnie mieszać odżywkę z maską, by zużyć.


aga_myszka napisał/a:
Używam z OnlyBio peelingu enzymatycznego do skóry głowy i jestem nim zachwycona.

Zapisałam sobie, obecny którego używam z Neboa (i to na razie mój faworyt) dobiega końca, to akurat spróbuję jeszcze z OnlyBio.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-06-14, 18:58   

Sweden, a jakie masz włosy?
Dla mnie plus w internetach też, nazwa odżywka/maska jest używana wymiennie ale oznacza to samo.
Plus fryzjerzy mają średnie pojęcie na temat pielęgnacji (przynajmniej na tych co ja trafiłam). Mój uważa, że emolienty i proteiny są złe a humektanty załatwią każdy problem a ja humektantowych nie lubię bo robią masakrę.




 
 
Zakupy kosmetyczne
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-06-15, 11:00   

Sweden napisał/a:
Ogólnie odżywki są podobno zbyt słabe dla moich włosów i powinnam postawić tylko na maski, ewentualnie mieszać odżywkę z maską, by zużyć.


Pomyślałam, że może jeszcze olejowanie włosów? Chyba, że już to robisz :)

Cytat:
Z kolei szampon z OnlyBio kompletnie mi nie pasuje. A szukam czegoś delikatnego do codziennego mycia.


A który szampon? Ja używam tego nawilżającego, bo balansujący robił mi masakrę też na głowie.

Ja z emolientowych kocham Cantu avocado, CUDO!




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-15, 14:43   

Jednobarwna, wysokoporowate.
Moja fryzjerka zna się na rzeczy, będąc u niej ostatnio dostałam wydrukowany opis tej serii pielęgnacji + praktyczne rady dotyczące moich włosów, bo ja to tylko szampon + odżywka, + 1x w tyg maska na dłuższy czas i peeling do skóry głowy. Ogólnie to z szamponami za bardzo nie kombinuję, bo skóra głowy dość kapryśna, więc tylko pozostałymi rzeczami mogę manewrować.

WhiteBlankPage., olejowanie na razie odpada, za dużo na mój brak czasu i motywacji do tylu zabiegów pielęgnujących.
Im łatwiej i szybciej tym lepiej, a często jest tak, że zapału wystarcza mi na chwilę a nie na regularne stosowanie. ;)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-06-15, 15:02   

Sweden, włosy wysoporowate da się "naprawić". Zaczynałam od ekstremalnie zniszczonych rozjaśnionych, kręcących się wysokoporów. Teraz mam srednioporowate o niebo w lepszej kondycji niż na początku. Ja dalej jestem zdania, że nie bardzo się fryzjerzy znają na pielęgnacji, skoro poleciła Ci używanie tylko jednej maski/odżywki emolientowej i nic poza tym. A gdzie proteiny i humektanty? I odżywka która ma proteiny, emolienty i humektanty razem. Równowaga PEH jest ważna. Używając tylko emolientów nie liczyłabym na cud. Ale to Twoje włosy, zrób z nimi co chcesz.



 
 
Zakupy kosmetyczne
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-06-16, 12:20   

Sweden, jasna sprawa, rozumiem, ale polecam tylko dlatego, że u mnie zrobiło to super robotę :) Tak naprawdę jak olejowanie na podkładzie to i 30-40 minut z olejem wystarczy :) A systematyczność... Tak, jest ważna i czasem o nią ciężko, wiem na własnym przykładzie :D No i też nie od wszystkiego trzeba zaczynać od razu, ja np. zauważyłam mega poprawę od samego wczesywania odżywki, tylko i wyłącznie :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-06-16, 15:12   

WhiteBlankPage. napisał/a:
A który szampon? Ja używam tego nawilżającego, bo balansujący robił mi masakrę też na głowie.
Balansujący właśnie! Nawilżającego nie używałam.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11