Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-06, 19:09   

pan_da, ogólnie jestem kolekcjonerem dziwnych rzeczy, a jak jeszcze jest niepokojące... To skrada całe moje serce.
cynthia, właśnie oglądam i jest... naprawdę dziwne.
Pierwsze z dziwnych przychodzi mi do głowy dororo, albo to anime z człowiekiem z telewizorem zamiast głowy lubo klubie magii czy jakoś tak. No i nie zapomniane dziewczynki-konie wyścigowe czy dziewczynki-łodzie podwodne.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Manga i anime
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-06, 19:16   

L.M., ja dorzuciłabym jeszcze Grand Blue. Naprawdę nietypowy humor, kreska chwilami też. Jeśli jesteś fanem dziwnego, japońskiego humoru to spodoba Ci się. :P



 
 
Manga i anime
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-06, 19:58   

Dla mnie Berserk był dziwny. :roll:



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-04-06, 22:53   

L.M., gdybym mogła podpytać, dlaczego według Ciebie Dororo jest dziwne? :D bo mi na przykład Dororo bardzo przypadło do gustu (do bodajże 13 lub 14 odcinka, bo potem kreska stała się nie do zniesienia, ale o tym już pisałam w tym wątku) i nie wrzuciłabym tego anime do takiej grupy.

chiroptera, masz na myśli mangę czy anime? Anime podobno ma po prostu słaby poziom (piszę podobno, bo sama nie miałam okazji się przekonać), a manga to już temat na osobną książkę ( :D ), bo o ile nie mylę faktów, to Kentaro Miura ma jakieś problemy ze zdrowiem psychicznym (nad czym bardzo ubolewa mój przyjaciel, bo rozdziały są wydawane chyba co rok) i pewnie to ma duży wpływ na treść Berserka.




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-06, 23:09   

pan_da, dororo jest fajne,wchłonęłam je na raz. Pomyliłam nazwę z DOROHEDORO



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Manga i anime
Hdijj 



Dołączyła: 07 Kwi 2020
Posty: 15
Skąd: świat

Wysłany: 2020-04-07, 16:41   

Polecam film Colorful, człowiek, który zgrzeszył podczas swojego życia i umarł, otrzymuje szansę na kolejne życie, odradzając się w ciele nastolatka, który popełnił samobójstwo. Taki lajtowy i mało znany dramacik.



 
 
Manga i anime
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-07, 19:50   

pan_da napisał/a:
masz na myśli mangę czy anime?

Prawdę mówiąc oglądałam tylko trzy filmy i kilka odcinków najnowszej wersji anime. Mój kuzyn od lat czyta mangę (też zwrócił uwagę na ogromne przerwy między kolejnymi częściami... nadal wydawana od 1988 :o ) i mi polecił. Filmy są dobrej jakości, a stare anime (z tą samą fabułą) ma kreską dużo gorszą i jest rozwleczone... ale ponoć bardziej się je przeżywa. :P Ogólnie mi się podobało, robiło wrażenie. Z czasem robiło się niepokojące, demoniczne, oniryczne... naćpane w sumie.

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Manga i anime
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-14, 12:44   

A ja wróciłam sobie do mangi Pandora Hearts. <3



 
 
Manga i anime
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-11-22, 19:30   

Ja w tym momencie mam do nadrobienia 55 mang xD



 
 
Manga i anime
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-10-22, 10:04   

Kilka ciężkich nocy zaowocowało powrotem do mang.
Zaczęłam od Jujutsu Kaisen, jestem na bieżąco z chapterami, wymęczyłam też do konca Bleach i zaczęłam w końcu Mushishi. I sama nie wiem, poczytałabym coś jeszcze, widzę jakiś hype na Tokyo Avengers ale sama nie wiem... Stara jestem, wybredna z jednej strony a z drugiej jednak standardy i tak mam niskie. :lol:
Odświeżyłam też manhwę Island, jedyną, do której wracam po latach z radością.
.




Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-17, 20:04   

Swego czasu oglądało się dużo i namiętnie, teraz bardziej przeszłam na mangi. Szczególnie wkręciłam się w yaoi i takowych dużo ostatnio nakupowałam. :D


<<< Dodano: 2022-12-03, 12:59 >>>


Zaczęłam oglądać Violet Evergarden ale jakoś nie mogę się przekonać... jestem na trzecim odcinku, może powinnam dać jeszcze szansę, ale jakoś nie potrafię przebrnąć przez to anime. Czy warto oglądać dalej?




Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Manga i anime
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-12-03, 15:52   

Dla samej oprawy graficznej według mnie warto



 
 
Manga i anime
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-03, 18:27   

Wzium, prawda, kreska jest ładna.



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Manga i anime
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-12-03, 19:39   

A co fajnego polecacie z gatunku slice of life albo okolic, albo po prostu trochę chociaż na smutno?



 
 
Manga i anime
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-12-03, 21:55   

kova84, Hyouka, 5 centymetrów na sekundę, ponoć Nana jest dobre, ale nie oglądałam. Może jeszcze do tego zaliczyć Beastars. Mnie bardzo wzruszyło anime Orange, polecam całym <3 . Coś na smutno to może jeszcze Kara no kyoukai - przynajmniej w moim odczuciu. Hotarubi no mori e to taki wyciskacz łez ale fajnie się ogląda. No i od siebie jeszcze bym dodała Perfect Blue. Świetne anime.
Anime,które tutaj wymieniłam różnią się gatunkiem, fabułą, kreską i rokiem produkcji ale według mnie każda pozycja jest warta obejrzenia.




Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12