Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Autoagresja u znajomych
Autor Wiadomość
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-05-21, 17:46   

Znam przynajmniej z 4 osoby, które się cięły lub tną... Odkryte podczas zwykłej rozmowy, dość szybko po rozpoczęciu znajomości...



 
 
Autoagresja u znajomych
kann 



Wiek: 50
Dołączył: 30 Maj 2020
Posty: 6
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2021-10-13, 18:05   

Witajcie

Zauważyłem, że co raz częściej można spotkać osoby.. które znają kogoś kto ma ten problem. Przejmują się ich sytuacją, ale nie do końca wiedzą jak mogliby im pomóc. Znalazłem ciekawy artykuł, który pokazuje jak inni sobie poradzili z tym problemem. Pewnie, że nie wszystkim wszystkie rady podpasują... ale co szkodzi spróbować? Omówiono w nim np. takie kwestia jak: Na czym polega ten problem? Dlaczego ludzie to robią? Jak z tym zerwać? Zawarto tam również ciekawy wywiad z trzema młodymi osobami w różnym wieku, które uporały się z tym.

Oczywiście chętnie się nim podzielę. Jeśli ktoś będzie miał życzenie mogę przesłać na priv. Mój email: kann@interia.pl




"Nie ten jest twoim przyjacielem kto ci ciągle schlebia, ale ten który powie ci co robisz żle"
 
 
Autoagresja u znajomych
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-10-13, 19:06   

Kann, a nie możesz po prostu go nam upublicznić?



 
 
Autoagresja u znajomych
kann 



Wiek: 50
Dołączył: 30 Maj 2020
Posty: 6
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2021-10-13, 19:18   

Krzysiu... no właśnie wychodzę z założenia że jeśli ktoś coś chce to niech to będzie dedykowane dla niego... a po za tym jest to plik w PDF... tak sobie jakoś wymyśliłem... ale mam szczerą nadzieję że nie jest to problem ?



"Nie ten jest twoim przyjacielem kto ci ciągle schlebia, ale ten który powie ci co robisz żle"
 
 
Autoagresja u znajomych
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-10-14, 06:33   

To jest temat o autoagresji u znajomych a nie ciekawe artykuły. :) Dlaczego nie link tylko adres służbowy?

Jak to "dedykowane dla niego"? :D




dead but delicious
 
 
Autoagresja u znajomych
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2021-10-14, 07:07   

kann, może załóż temat w tym dziale, co? http://www.autoagresywni.pl/viewforum.php?f=35
Bo faktycznie to nie jest dobre miejsce.




 
 
Autoagresja u znajomych
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-10-20, 21:17   

Dziewczyna z mojej grupy na studiach ma dość fantazyjne blizny na obu przedramionach. Według mnie po samookaleczeniach - napisy, krzyżyki. Usiadłam koło niej na pierwszych ćwiczeniach, bo pracujemy razem nad kartami pracy i nie mogłam się po prostu powstrzymać żeby co chwila na nie nie zerkać. No i chyba będę jej unikać, ale chciałoby się powiedzieć "trafił swój na swego". No i ona raczej nie ma prawa się domyśleć, że ja też.



 
 
Autoagresja u znajomych
wazopresyna 


Dołączyła: 21 Gru 2021
Posty: 5
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-12-29, 07:52   

Czasem widziałam blizny u moich znajomych, ale przecież to tylko znajomi, dlateto rzuciłam okiem i nie wnikałam.



 
 
Autoagresja u znajomych
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2022-02-26, 21:09   

Dzisiaj brat cioteczny mojego chłopaka pokazał mi ślady, takie drobne na rękach, które za max. tydzień znikną. Najpierw na zdjęciu ze snapa, a potem dorwałam i samą jego rękę. Nie wiem, pewnie powinnam czuć jakąś chęć niesienia mu pomocy czy cokolwiek, ale tak w serduchu to mu jedynie zazdroszczę. Nawet nie wiedziałam jak bardzo chcę do tego wrócić. Przez tę sytuację mam tak wielką potrzebę być przy nim, aby widzieć te ślady, móc je dotknąć...



 
 
 
Autoagresja u znajomych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11