Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
Autor Wiadomość
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-04, 15:15   

Bez żartów, moja szczuplejsza i drobniejsza przyjaciółka z liceum (i jej mama też!) czasem kupowały sobie ubrania w sklepach dla dzieci, bo w innych nie było na nie rozmiarów...



 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-04, 15:22   

inifitei napisał/a:
kupowały sobie ubrania w sklepach dla dzieci, bo w innych nie było na nie rozmiarów...


Czyli już wszystko jasne. :D




 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-02-04, 19:08   

Też mam znajomych, którzy znajdują sobie ubrania i buty głównie w działach/sklepach dziecięcych i nawet całkiem fajne te rzeczy są. :D



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-04, 19:39   

Fenoloftaleina, Potwierdzam :D
Ja nie jestem jakoś bardzo chuda, ale mam taki problem, że mój rozmiar jest "pomiędzy", dlatego też noszę spodnie z jednej firmy od kilku lat (raz na jakiś czas dorwę parę w ciucholandzie), ale zakup sukienki to koszmar. Połowa za krótka, druga połowa pasuje tylko w części dolnej albo górnej, bo coś jest za ciasne albo za luźne. :/




 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-09-05, 20:08   

Któryś raz powtórzył mi się ten sam problem związany z niskim wzrostem. Zamawiam często jedzenie czy żwirek dla kota do paczkomatu i notorycznie wkładają mi te ciężkie paczki w najwyżej położone skrytki, do których nie dosięgam :facepalm: I to rozpaczliwe rozglądanie się dookoła, czy w pobliżu jest jakiś wyższy ode mnie człowiek :facepalm:

Wiecie może, czy da się jakoś zaznaczyć, żeby paczek dla danego numeru telefonu nie wkładać tak wysoko?




:myszka:
 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-09-05, 21:08   

aga_myszka, obawiam się, że tak się nie da. Kurier ma gabaryt paczki i wkłada ją do tej skrytki którą komputer uzna za odpowiednią, zazwyczaj paczki o dużym gabarycie mają przeznaczone skrytki na górze paczkomatu.
Rozwiązaniem jest kurier do domu albo odbiór w punkcie, wtedy tego problemu nie ma.


<<< Dodano: 2021-10-12, 13:57 >>>


aga_myszka, w inpost zrobili taką opcję, że można w aplikacji zaznaczyć, żeby paczkę umieścili w niższych skrytkach ale trzeba to aktywować za każdym razem przy danym zamówieniu.




 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-10-12, 16:49   

Jednobarwna napisał/a:
aga_myszka, w inpost zrobili taką opcję, że można w aplikacji zaznaczyć, żeby paczkę umieścili w niższych skrytkach ale trzeba to aktywować za każdym razem przy danym zamówieniu.

Tak, już widziałam tę opcję i zamierzam korzystać! :D




:myszka:
 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-10-12, 20:53   

O, super. Muszę to znaleźć. W każdym momencie, poza już włożeniem, można to kliknąć?



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-10-12, 23:46   

L.M., w aplikacji pojawiła mi się informacja, przy danym zamówieniu, gdzie masz info na jakim etapie jest przesyłka. Nie wiem czy jest opcja przy "wydano do doręczenia" ale jest taka opcja.



 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2022-03-31, 20:39   

Co mi czasem przeszkadza w moim wzroście (prawie 2m):
-> busy, w których przy braku miejsc siedzących nie można się wyprostować i trzeba jechać zgarbionym
-> miejsca siedzące w busach, krzesła w szkołach itp. są za małe przez co bolą niekiedy plecy i kolana przez próbę zmieszczenia się (to do busów)
-> w sklepach czasem wieszają nisko te takie, nie wiem jak to się zwie, ulotko-reklamowe-informacje, irytuje jak się schylać trzeba
-> za nisko zamontowane pisuary i umywalki xD
-> żyrandole, żyrandole i jeszcze raz, żyrandole xD
-> spodnie, powodzenia ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru (no chyba, że ma się dużo pieniędzy to parę się za 300-400 kupi łatwiutko)

Tylko to mi tak na szybko przychodzi do głowy. Ale nad wyraz urocze jest to jak dzieci ze żłobka, przedszkola, klas 1-3 podstawówki idąc grupą, traktują cię jak atrakcję turystyczną i pokazują palcem. To jest mega słodkie xD




 
 
Wielkie problemy za niskich/wysokich/szczupłych/tęgich ludzi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11