Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzęsy
Autor Wiadomość
Szara Eminencja 
Królowa Matka

Wysłany: 2020-06-22, 15:24   

Ta pseudoodżywka zawiera bimatoprost, który jest lekiem na jaskrę, a nie substancją odżywczą. Efekty uboczne są okropne! Np. trwała zmiana zabarwienia tęczówki. Warto w imię urody? Poza tym: te rzęsy wypadną, gdy tylko przestaniecie jej używać. Poczytajcie o tym :|

Nie warto, dziewczyny! :(

Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia

Wysłany: 2020-06-22, 17:56   

Szara Eminencja, czytałam wiele o tym. Konsultowałam też z okulista. Jeśli ktoś sobie te odżywkę wsadza do oka - to wiadomo, skutki uboczne będą zawsze.

Miałam przerwy w stosowaniu odżywki - rzęsy mi nie wypadały ani nic się z nimi nie działo.

Ale wierze, że niektórzy takie skutki mogą mieć. :)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

Rzęsy
Cirilla 
Cirilla

Wysłany: 2020-06-23, 13:31   

Szara Eminencja, czytałam o tych skutkach ubocznych i niefajnych składnikach. Dlatego między innymi sceptycznie podchodzę do takich odżywek... :p

W kłębuszkowaniu cała nadzieja.

Rzęsy
Sadist 
BPD

Wysłany: 2020-06-24, 11:24   

Cytat:
Jeśli ktoś sobie te odżywkę wsadza do oka - to wiadomo, skutki uboczne będą zawsze.

Rzęsy są nieodłączną częścią oka, raczej trudno jest nie zbliżyć odżywki do oka jeśli stosować ją trzeba... Na oczach.

Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia

Wysłany: 2020-06-24, 14:25   

Sadist, no mi się nie zdarzyło, by płyn wleciał do oka, dlatego że używa się jej nad linią rzęs, nie nakłada się jej bezpośrednio na rzęsy. A często (z tego co czytałam) właśnie w ten sposób niektórzy próbują ją stosować.

Jest masa i negatywnych, i pozytywnych opinii - ja po prostu postanowiłam wypróbować na sobie i jestem zachwycona :)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

Rzęsy
Jednobarwna 

Wysłany: 2021-08-22, 21:05   

:zlotalopata:
Skusiłam się na odżywkę 4 long lashes jakoś na początku lipca bo byłam załamana brakiem rzęs w połowie lini rzęs w jednym oku. Łyse dziury mnie załamywały. Przez około dwa tygodnie miałam czerwone powieki na każdym oku ale potem już nic. 11.08 jechałam na festiwal i pomalowałam rzęsy. Są mega długie, gęste i łyse dziury zniknęły :yahoo:

Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia

Wysłany: 2021-08-30, 21:55   

Jednobarwna, super, że się sprawdziła :) Ja używam prawie cały czas, prawie, bo robię przerwy, inaczej chyba wystawalyby mi te rzęsy znad okularów :D Tak fajnie rosną :)

Rzęsy
Euphoriall 
Rozczochraniec

Wysłany: 2021-09-01, 08:52   

Jednobarwna, o kurcze z jednej strony mnie zainteresowałaś, ale te królicze oczy mnie odstraszają. :P

Chyba jednak przy oleju rycynowym zostanę.

Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.

Rzęsy
Cappy 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-09-16, 19:43   

Rzęsy mi urosły. Zna ktoś Solgar? To witaminy przepisane mi przez trychologa docelowo na włosy. Można go zamówić tylko przez Internet.

Rzęsy
Euphoriall 
Rozczochraniec

Wysłany: 2021-09-17, 09:23   

Cappy napisał/a:
Zna ktoś Solgar?

Nie znam.

Mnie korci zrobienie sobie rzęs. Tak z ciekawości. Doklejane miałam z 2 razy w życiu i czułam się jak z zza długą grzywką, ale się czułam ładniejsza. :lol:

Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.

Rzęsy
Odpowiedz do tematu