Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Eutanazja
Autor Wiadomość
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-07-29, 14:07   

Czuj się wysłuchany.



 
 
Eutanazja
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-07-29, 14:12   

Konrad96, psycholog też Cię wysłucha.

Nie wchodzisz w progi prawdziwego mężczyzny?




dead but delicious
 
 
Eutanazja
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2021-07-29, 14:20   

R. de Valentin, nwm jak to mam opisać , Poprostu jakbym nie mógł się wpasować jakbym był inny nie rajcuje mnie motoryzacja ani latanie po klubach , nie chodze po klubach całe dnie siedzę w domu +- półtora miesiąca temu wykryto u mnie nowotwór jelita grubego czuje że jakby dni mi ubywały przez palce a ja ciagle stoję w miejscu , bez planów na przyszłość, bez marzeń , bez nadzieji itd


Jeszcze wczoraj obejrzałem 3 kroki od siebie i zamiast przejść obojętnie to jakby bardziej ktoś wylał na mnie kubeł zimnej wody , wiem że ze swoim stanem psychicznym nie powinen oglądać ale coś mnie zaintrygowało w tym filmie i teraz czuje się jak bardziej wyssany z życia

Czasami to ja bym chciał to tylko marzenia ściętej głowy które leżą jak kurz na książkach i czuje się tak słaby psychicznie że serio mam ochotę dokonać tej eutanazji

EDIT 2 :Chciałem tylko być jak inni : mieć dziewczynę wyprowadzić się od rodziców znaleźć prace mieć hobby nie oczekuje od życia że będę prezesem firmy lub będę jakimś prezydentem Kraju chciałbym być Poprostu normalny




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Eutanazja
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-07-29, 14:26   

Scaliłam do istniejącego tematu.


Konrad, masz jasne i realistyczne marzenia. Może by tak dać sobie szansę i spróbować o nie zawalczyć? Życie może być dużo znośniejsze, jak już je osiągniesz. Ale rozumiem dobrze to uczucie niedopasowania.




 
 
Eutanazja
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2021-07-29, 14:29   

chiroptera, dzięki nawet nie wiedziałem że taki temat już powstał

EDIT 2: narazie szczerze nie mam sił chodze na siłownie na której nic nie osiągam nie gadam z nikim w domu bo to nie ma sensu , czuje że jestem coraz bardziej sam i coraz bardziej zmęczony życiem jak i psychicznie tak i fizycznie jakby mój mózg i ciało zrobiło give up


Ja serio nie oczekuje od nikogo pomocy bo byłbym naiwny jakby wierzył że ktoś się mną interesuje w czysty i niesamolubny sposób życia

[ Komentarz dodany przez: chiroptera: 2021-07-29, 16:04 ]
Usunęłam zbędny separator. Prosimy o używanie opcji „edytuj”, jeśli post powstał mniej niż 60 min. temu.




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2021-07-29, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eutanazja
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1864
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2021-07-29, 15:05   

Konrad96, przepraszam Cię, ale muszę: :facepalm:
Czuję, że oczekujesz jednak zainteresowania.

Umrzeć zawsze zdążysz. Zacznij coś robić, cokolwiek.. Masz jakieś zainteresowania? Czy tylko "miłość życia" Ci w głowie? Psa przygarnij, kota, chomika, whatever...




 
 
Eutanazja
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2021-07-31, 11:05   

takajakinne, proszę nie szukaj podtekstu ani innych rzeczy , nie szukam atencji tylko mówię co czuje , że jestem zmęczony a mam uczucie że ciągle bagatelizujesz to co napisze



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Eutanazja
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-07-31, 17:26   

Konrad96, zgadza się, że mówienie marzycielowi o śmierci, żeby może sobie pożył, jest potężniejszą wersją zachęcania depresjonika, żeby się pouśmiechał…
Acz nawet w Holandii nikt Ci nie zrobi eutanazji „na twarz”, w tym celu trzeba przejść rozbudowane procedury i spełniać wyśrubowane kryteria.




 
 
Eutanazja
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1864
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2021-07-31, 23:55   

Konrad96, przepraszam jeśli Cię uraziłam. Jak tam Twój kanał na YouTube? :tuli:



 
 
Eutanazja
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-08-01, 11:32   

Konrad96 napisał/a:
wykryto u mnie nowotwór jelita grubego

Jesteś w trakcie leczenia? Co powiedzieli lekarze?


<<< Dodano: 2021-12-07, 10:16 >>>


Czytaliście o kapsule Sarco? Czy to duszenie jest bezbolesne?




dead but delicious
 
 
Eutanazja
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-12-07, 19:16   

R. de Valentin napisał/a:
Czy to duszenie jest bezbolesne?

Napisałabym, że możesz sprawdzić i dać znać... ale jakbyś sprawdził skutecznie to później ciężko w komunikację (chyba, że seans spirytystyczny wchodzi w grę :P ). A tak serio to pewnie zależy jaki masz próg bólu...




 
 
Eutanazja
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-12-07, 23:18   

Cytat:
Czy to duszenie jest bezbolesne?

Podają jakiś środek, że zasypiasz i umierasz we śnie.




 
 
Eutanazja
Adeptus 


Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 27
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-03-09, 14:41   

Byłbym za legalizacją eutanazji, gdyby była pewność, że będzie 100% dobrowolna. Boję się jednak, że skończy się to naciskami na chorych i starych pt. "Do niczego Cię nie zmusza, ale czy naprawdę nie masz wyrzutów sumienia, że jesteś obciążeniem dla społeczeństwa i Planety Przenajświętszej?".



Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com
 
 
Eutanazja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2022-03-11, 11:05   

Tak sobie pomyślałam teraz, że gdyby zalegalizowano eutanazję, to jest to argument dla osób popierających karę śmierci i odwrotnie. Proszę mi tu nie łączyć tych 2 rzeczy pod względem emocjonalnym, żeby nie było, że dla mnie jest to to samo. :P

Chodzi tu o udostępnienie decyzyjności dotyczącej długości życia w imieniu prawa.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Eutanazja
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2022-03-26, 23:00   

Pamiętam jak w szpitalu wspólnie z innymi pacjentami oglądaliśmy wiadomości i pojawił się ten temat, i kwestie związane z jego poprawnością. Pod koniec transmisji jedna z pacjentek wstała i powiedziała "A teraz zadajcie sobie pytanie, ile z nas by tu było, gdyby to było w Polsce legalne i przyzwoicie tanie?" Wtedy sobie pomyślałem, że nie chciałbym aby ktokolwiek z osób oglądających to ze mną, miał taką możliwość. Wiem, że to nie jest prosta procedura i myśl "chce umrzeć", i tego samego dnia dokonać eutanazji by nie przeszła. Jednak zakładając możliwość prostoty w wykonaniu tego, myśl, że osoba która jest według mnie bardzo wartościowa a sama tego nie dostrzega mogłaby tego dokonać mnie przeraziła. Sam wtedy byłem w stanie gdzie byłbym za możliwością wyboru 'takiej ścieżki kariery' ale... no. Takie "Nie życz drugiemu tego, co tobie nie miłe" wspak :D



 
 
Eutanazja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13