Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Cierpię na RZS
Autor Wiadomość
Lalleczka 


Wiek: 20
Dołączyła: 28 Lip 2021
Posty: 5
Skąd: pomorskie

  Wysłany: 2021-07-28, 12:52   Cierpię na RZS

Od 4 roku zycia choruje na zapalenie stawów. Byłam 18 razy w szpitalu z tego powodu. Jestem niepełnosprawna ale mimo to mogę chodzic. Mam jednak problem z palcami, dlatego czasem zdążają mi się literówki… Czy ktoś z Was tez cierpi na Te chorobe?



~Lalleczka
 
 
 
Cierpię na RZS
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-07-28, 13:24   

Takich diagnoz nie mam, bo tak zaawansowane to u mnie nie jest, ale nie raz mi się palce paraliżują/sztywnieją/zatrzymują/wszystko na raz, przy jakiś dłuższych manualnych pracach. A żeby je odblokować, to Łolaboga, ciemno mi się przed oczami robi z bólu i stresu. :/



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Cierpię na RZS
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1704
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-03-27, 12:33   

Ostatnio zaczęło mi strzelać w kolanie, niemal z każdym krokiem. Towarzyszy temu dyskomfort. Podejrzewam, że to kwestia przeciążenia, bo obecnie swoje ważę ( :roll: ), ale czekam już na nowe ubezpieczenie, żeby zacząć ogarniać swoje zdrowie. Póki co dieta, żeby finalnie nie obciążać tak stawów.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Cierpię na RZS
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-27, 14:11   

Śmiesznie, że właśnie dziś temat został odkopany. Byłam rano u reumatologa. Niby zrobią mi jeszcze badania diagnostyczne, ale w sumie nie bardzo ma się co zmienić – nadal pozostaje mi paracetamol i Voltaren.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Cierpię na RZS
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1704
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-08-27, 21:11   

Ostatnio często mnie bolały stawy i w sumie jak kiedyś pisałem, to prawdopodobnie przyczyną jest wysoki poziom kwasu moczowego. Ciągle diagnostyka trwa, ale przynajmniej jakiś element układanki zaczyna pasować.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Cierpię na RZS
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11