Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefoniada - kupno
Autor Wiadomość
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-07-14, 19:36   

No iPhone jest fajny bo to iPhone. Tak jak lalka Barbie jest fajniejsza od noname lalki, bo to lalka Barbie. U nas ten telefon wyrósł na jakąś oznakę statusu. Osobiście próbowałem używać i podziękuję, wolę androida. Plus z nimi coś nie tak zawsze, a to spowalnianie starszych telefonów, a to wywieranie presji na producentów podzespołów, żeby nie sprzedawali ich 'cywilom', aby napraw nie mógł przeprowadzać byle serwis.



 
 
Telefoniada - kupno
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-18, 10:03   

Moja stara Xperia dogorywa, zaczęłam się rozgladać za czymś nowym... Nie znam się zupełnie, ale ustaliwszy sobie budżet znalazłam Xiaomi Mi 10T Pro. Moim laickim okiem widzę go jako solidnego reprezentanta średniej półki cenowej. Ale wszyscy kręcą nosem. Tak jak zaletą ajfona jest to, że jest ajfonem, tak wadą Xiaomi jest to, że to Xiaomi? Pewnie nawet w tej samej fabryce składany. XD

A tak na serio - czy to naprawdę taki dupny sprzęt? Ktoś ma pojęcie w tym temacie?




Disqualified as a human being.
 
 
Telefoniada - kupno
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-18, 10:22   

Mustela Nivalis, Xiaomi to najlepszy sprzęt w swojej kategorii cenowej, właściwie wszystko czego używam z tej firmy (m.in. telefon, root sprzątający, niania elektroniczna i odkurzacz) jest bardzo dobrej jakości, funkcjonalność podobna do droższych odpowiedników bardziej "renomowanych" firm, w niektórych przypadkach myślę że nawet lepsza.

Polecam nie bać się Xiaomi i brać :) .




 
 
Telefoniada - kupno
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-07-18, 11:02   

Maze napisał/a:
jest bardzo dobrej jakości, funkcjonalność podobna do droższych odpowiedników bardziej "renomowanych" firm, w niektórych przypadkach myślę że nawet lepsza.


Wtrącę swoje trzy grosze, od xiaomi używam smart lampki, mi boxa i termometru pokojowego, na każde z tych urządzeń się wściekam, gdyż żadne nie działa jak należy. Mi box chronicznie się zawiesza, restartuje, wpada w boot loopy, a nawet raz wszedł w tryb recovery. Lampka działa, ale jak się jej zachce, to postanowi nie łączyć się z apką i tyle (co mi pan zrobisz?), żadne zaklęcia nie pomagają, jak się jej odwidzi to zaczyna działać. Termometr z kolei za nic nie chce się sparować po bt z telefonem :D

Obiecałem sobie że już nigdy nic od tej firmy nie kupię, nawet jakby rozdawali za 10% ceny :P

Nie wiem jak jest z telefonami, ale mam pewne opory do łączenia chińszczyzny z moimi bankami, kartami, mejlami, ot, już wolę że mnie nsa szpieguje, chińskim towarzyszom podziękuję :D




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Telefoniada - kupno
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-18, 12:02   

Mustela Nivalis, ja mam telefon Xiaomi już od dłuższego czasu, nie ten model co ty chcesz, inny ale jestem bardzo zadowolona. Zależało mi na dużej pamięci RAM i 8GB które mam są idealne. Telefon sam w sobie nigdy się nie zepsuł. Czasem coś mu się w "mózgu" przestawi i się zawiesi ale uruchomienie ponowne załatwia sprawę. Jak będę wymieniać na nowy to pewnie znów się zdecyduję na Xiaomi.



 
 
Telefoniada - kupno
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-07-18, 18:40   

Mustela Nivalis, mam z Xiaomi telefon, smartband i powerbank. Bardzo lubię tą firmę, od kilku lat jestem jej wierna.



:myszka:
 
 
Telefoniada - kupno
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-07-18, 18:51   

Ja mam od xioami powerbanka i drugi już telefon. Pierwszy wytrzymał prawie 5 lat i aktualnie ciocia go używa. Sprzętów od xiaomi używa też mój brat i druga ciocia. Zasadniczno to nikt nie narzeka. :D



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Telefoniada - kupno
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-18, 18:57   

Wow, jak dużo odpowiedzi.<3
Dziękuję wam! Teraz jestem już niemalże zdecydowana, chyba, że w poniedziałek lokalne sklepy z elektroniką nie dowalą ekstra promki na co innego. Poczułam się trochę jak z epoki kamienia łupanego, gdy zaczęliście pisać o innych sprzętach, muszę zapuścić się w google. :D




Disqualified as a human being.
 
 
Telefoniada - kupno
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-07-19, 06:50   

A ja mam ciągle samsungi. Przyzwyczaiłem się, chociaż działają do dwóch lat. Potem zwykle wyłączają się na zawsze.



dead but delicious
 
 
Telefoniada - kupno
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-08-31, 15:06   

Opiszę problem może ktoś mi pomoże.
Mam zainstalowaną apkę np. Refunder. No zrobię zakup przez Refunder. No i nie mam dźwięku powiadomienia, że X pieniędzy wpadło na moje konto Refunder.
Ktoś załapał o co chodzi? Jak to zrobić? Ustawienia fabryczne nie wchodzą w grę, mam drugi telefon Huawei i na nim działa.




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Telefoniada - kupno
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-11-02, 15:40   

Może nie kupno, ale szukam jakiegoś zaufanego serwisu, który naprawi mi czytnik linii papilarnych.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Telefoniada - kupno
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-02-17, 17:50   

Ja z takim nietypowym pytaniem. Mam telefon Xiaomi Redmi 9a i problem z głośnikiem. Mianowicie w domu słychać rozmówcę a jak wychodzę na dwór i rozmawiam to już słabo. Wszystko ustawione na maksa.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Telefoniada - kupno
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2023-02-19, 12:07   

Cappy, może warto spytać o to w jakimś punkcie naprawy?



 
 
Telefoniada - kupno
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2023-02-19, 20:52   

Cappy napisał/a:
Mianowicie w domu słychać rozmówcę a jak wychodzę na dwór i rozmawiam to już słabo.

Na dworze generalnie jest głośniej, chociażby przez wiatr, więc też zazwyczaj gorzej się słyszy swojego rozmówcę ;) Ale może to też zasięg. Do naprawy to chyba nawet nie warto dawać, rozsądniejszym wydaje się pomyślenie o nowym modelu.




 
 
Telefoniada - kupno
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-02-19, 21:23   

Cappy, a zawsze tak było?

Może trzeba przeczyścić głośnik, ewentualnie spróbuj rozmawiać używając słuchawek, powinno być bardziej komfortowo.




 
 
Telefoniada - kupno
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12