Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co właśnie oglądacie?
Autor Wiadomość
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2021-03-10, 21:25   

A teraz skończone Happy Sugar Life i Elfen Lied. Też nie za wesołe, ale oglądało się lżej niż poprzednie.



 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-04-04, 19:17   

Stulecie Winnych



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Rusłana 



Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 286
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-06-05, 23:53   

Właśnie obejrzałam- a raczej: przepłakałam- Kiedy się pojawiłaś. Niesamowite szczęście, cud właściwie, doświadczyć takiej przyjaźni...



Tak chora...
Z tym sercem wciąż na torach...
Czy słyszysz?
Jestem chora!
 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-07-04, 19:52   

W tle leci Krucjata Bourne`a.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-07-12, 20:56   

Zaczęłam interesować się kinem azjatyckich... nie wiem czy to chwilowe czy na dłużej w tym temacie zostanę. Niepotrzebnie przedłużam. Aktualnie oglądam dramę "Voice".
Opis
:

Moo Jin Hyuk ( Jang Hyuk ) to asowy detektyw, którego świat rozpada się, gdy seryjny morderca zabija jego żonę (Cha Soo Yeon). Kang Kwon Joo ( Lee Ha Na ) jest najlepszym absolwentem akademii policyjnej, który rozpoczyna pracę jako operator call center pod numer 112. Kwon Joo odbiera telefon alarmowy od żony Jina Hyuka i podsłuchuje zabójstwo własnego ojca, który jest sierżantem policji.
Zrozpaczona Kwon Joo jedzie do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować studia w zakresie profilowania głosu, a lata później wraca do Korei, aby kierować centrum telefonicznym pod numer 112 i ustanawia specjalną grupę zadaniową Golden Time, aby stać się pierwszymi ratownikami w krytycznych czasowo połączeniach alarmowych pod numer 112. Przymuszeni do jednostki specjalnej Złotego Czasu są Jin Hyuk, jego partner Shim Dae Shik ( Baek Sung Hyun ), mistrz hakerów komputerowych Oh Hyun Ho ( Yesung ) i wielojęzyczny Park Eun Soo ( Son Eun Seo ).Czy pracując razem, Jin Hyuk i Kwon Joo wyśledzą tego samego seryjnego mordercę, który jest odpowiedzialny za utratę ich bliskich?


Po kilku odcinkach jestem zadowolona z wyboru serialu. Obawiam się tylko jednego, jesli chodzi o poszukiwanego przez niech
:

seryjnego mordercę

tyle zachodu jest by go odszukać, inni zacierają ślady by nikt go nie odszukał, szychy są wmieszane w tę sprawę, a obawiam się, że rozwiązanie tej zagadki mnie zawiedzie, w sensie, że tyle kluczenia jest a rozwiązanie będzie banalne.




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-07-12, 22:26   

Rojst



 
 
Co właśnie oglądacie?
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-13, 10:34   

Atypowy.



 
 
Co właśnie oglądacie?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-07-13, 10:42   

Jednobarwna, i jak? Bo przymierzałam się, przymierzałam do tego i jakoś mi nie wyszło do tej pory.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-14, 07:18   

Zaczęłam ostatnio Once Upon a Time na Netflixie, przyjemnie się ogląda.



 
 
Co właśnie oglądacie?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-07-14, 07:46   

Maze, ja to od razu dodałam "in Hollywood". :lol:

Ciekawe, czy zgodnie z zapowiedziami, to przedostatni film Quentina. no i też wiary w plotki o kręceniu przez niego Star Treka nie pokładam.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-14, 07:52   

WhiteBlankPage., widziałam wszystkie 4 sezony i bardzo polecam. Jest momentami mocno wkurzający ale warto go zobaczyć.



 
 
Co właśnie oglądacie?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-07-14, 12:19   

Jednobarwna, dzięki :)

Maze napisał/a:
Once Upon a Time na Netflixie


Oj ile ja przesiedziałam na tym Netflixie :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-17, 15:03   

Zakręcona napisał/a:
Aktualnie oglądam dramę "Voice"


Spoko drama. Jedna z niewielu, które obejrzałam razem z mężem (mam na myśli pierwszy sezon, bo nietypowo jak na koreańskie seriale ta ma cztery sezony). Zerkał ze mną na Bad Guys, obydwa sezony i kinówkę. Nie napiszę nic więcej, aby nie spoilerować zbyt chamsko. No, może tylko to, że Kim Jae-wook tam jest baaaardzo hot (no ogólnie on jest dla mnie hot, ale tam już przegiął, lol). :3

Sama próbuję wrócić do oglądania dram, ale mam jakiś kryzys, napoczynam i porzucam te nowsze i popularniejsze. Chyba muszę wrocić do starszych klasyków. :drapanie: Są jakieś takie bardziej przaśne i swojskie. Przewidywalność mimio pierdyliarda plot twistów doprowadziła mnie do porzucenia dramy Mouse, a co ciekawe, takiego Bad Guy już nie...

No i męczę New Amsterdam, ale bez szału w sumie. Zaletą jest polski lektor, więc mój zredukowany do ziarnka grochu mózg nie musi się wysilać, no i doktor Vijay Kapoor, bez niego ten serial byłby zupełnie nieoglądalny.




Disqualified as a human being.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-07-19, 16:56   

Cisnę 7 sezon Stargate SG-1 :D



 
 
Co właśnie oglądacie?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-07-20, 08:23   

Lupin ;)

Mustela Nivalis napisał/a:
no i doktor Vijay Kapoor, bez niego ten serial byłby zupełnie nieoglądalny.


Taaak, jest genialny :) New Amsterdam mam już za sobą, przyznam, że liczyłam na... "nieco więcej", nie wiem, jak to określić. A po pierwszym odcinku myślałam, że główna postać będzie jak żyleta, a momentami taka ciapcia.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11