Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Lotto...
Autor Wiadomość
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 20:35   

Emaleth napisał/a:
Raczej dzisiejsze losowanie.. 25 mln losują dzisiaj
O masz, przegapiłem i nie zostane milionerem. Choć wydawało mi się że to losują te największe wygrane w ?rode i Sobote.



Ostatnio zmieniony przez Zniczek 2012-08-30, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lotto...
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 20:54   

Mercy napisał/a:
Nie chce wyjść na wredną ale chyba samobójca nie myśli o wygranych w totka
Ale Ja o tym nie myśle,i tak bym nie wysłał tego kuponu bo po co,jak bym i tak nie wygrał. To był raczej impuls kiedy przechodziłem kolo kolektury i w sumie nie wiedział jak w to się gra,dlatego zapytałem.



Ostatnio zmieniony przez Zniczek 2012-08-30, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lotto...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 21:04   

Sniper napisał/a:
i tak bym nie wysłał tego kuponu bo po co,jak bym i tak nie wygrał.

A znasz ten dowcip o Żydzie, który wiele lat modlił się uporczywie o wygraną w loterii, aż w końcu pewnego dnia podczas modlitwy rozstąpiło się niebo i usłyszał sfrustrowany głos Boga "Mosiek daj mi k*rwa szansę! Wyślij los!"




 
 
Lotto...
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 21:15   

Emaleth napisał/a:
A znasz ten dowcip o Żydzie, który wiele lat modlił się uporczywie o wygraną w loterii, aż w końcu pewnego dnia podczas modlitwy rozstąpiło się niebo i usłyszał sfrustrowany głos Boga "Mosiek daj mi k*rwa szansę! Wyślij los!"
Nie slyszałem ale dobry kawał. Ale tak czy inaczej..nie moge napisac że nigdy nic nie wygrałem bo wygrałem,ostatnio kask motocyklowy ale jednak to zwykly przypadek. Nie gram w totka bo i tak bym nie wygrał.



 
 
Lotto...
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 21:22   

Sniper napisał/a:
nie moge napisac że nigdy nic nie wygrałem bo wygrałem,ostatnio kask motocyklowy ale jednak to zwykly przypadek


Wygrana w każdej loterii to zwykły przypadek.




 
 
Lotto...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 21:23   

Sniper napisał/a:
Nie gram w totka bo i tak bym nie wygrał.

A ja gram... ale tylko jak jest kumulacja - szkoda inwestować 3zł jak do wygrania tylko 2 mln - trzy razy pójdę na lody, raz do kosmetyczki i się rozejdzie :lol: Ale jak jest tak z 10 i więcej to można pomyśleć - ja to nazywam płaceniem podatku od złudzeń :D




 
 
Lotto...
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 21:47   

Emaleth napisał/a:
ja to nazywam płaceniem podatku od złudzeń
Coś w tym jest. Ale czasem lepiej tylko marzyć....
Emaleth napisał/a:
2 mln - trzy razy pójdę na lody, raz do kosmetyczki i się rozejdzie
Typowa kobieta. Ale Ja w to nigdy nie grałem,nie pociaga mnie to.



Ostatnio zmieniony przez Zniczek 2012-08-30, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lotto...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-06, 17:07   

Nusquam napisał/a:
Co sądzicie o tej całej grze w lotto?

Ogólnopolska składka na jednego milionera :P
Nusquam napisał/a:
Czy wielomilionowe wygrane rzeczywiście pomagają spełniać marzenia

No na pewno gdybym była zabezpieczona finansowo to argument za samobójstwem - "bo będę obciążać budżet innych jak depresja uczyni mnie niezdolną do pracy" nie miałby racji bytu. A co do marzeń to nie wiem, bo nie mam - nie stać mnie ;)
Nusquam napisał/a:
przekonują się że nie mają prawdziwych przyjaciół i każdy będzie od teraz patrzył na kase

Najpierw ktoś musiałby wiedzieć o tym, że wygrałam...
Otto napisał/a:
miałbyś dwa wybudował byś dom, jakieś mniejsze marzenia i może jakiś mały interes....

Kto o zdrowych zmysłach buduje dom przy tych wszystkich zaświadczeniach, zgodach, nadzorach i wywłaszczeniach, bo nagle ktoś decyduje, że autostrada powinna przebiegać przez środek Twojej sypialni? Poza tym jak sobie wybudujesz chałupę to potem musisz odśnieżać... trawę kosić... i nie masz chwili spokoju, bo zawsze jest coś do zrobienia - wywalenie kasy żeby mieć więcej problemów niż się miało - totalny absurd.
Otto napisał/a:
bo stracił byś samokontrolę.

Tendencja do szastania kasą nie zależy od wysokości wygranej... Ktoś albo racjonalnie gospodaruje pieniędzmi albo nie... a jak bym wygrała 50 mln to bym poszukała sobie dobrego doradcy finansowego :)




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-11-06, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lotto...
Strigoi 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 347
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-06, 23:47   

Ja to mam szczęście. Ludzie tyle razy kupują losy i nic nie wygrywają, a ja za każdym razem kiedy przechodzę obojętnie obok lotto i oszczędzam 3zł, wygrywam kawę z automatu :D



 
 
Lotto...
juliaanna 



Wiek: 34
Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 20
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-15, 20:44   

[quote="Raphael"]
SoSad napisał/a:
Liczac zasade że dobro dane..wraca..,tylko w tym wypadku co ma do mnie wrócić ? jak mam taką przeszlość jaką mam...




a jaką masz?




 
 
Lotto...
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-16, 21:32   

W sumie to do tej pory razy wysłałem kilka razy, na chybił trafił i wygrałem dwa razy, raz wypadło mi 3 i 4 ale to istotnie, czysty przypadek.

juliaanna napisał/a:
a jaką masz?


Ciężką przeszłość, począwszy od mojego dzieciństwa aż do dorosłego życia, do teraz ale nie jest to temat, akurat nie w tym temacie ale w sumie to nic ciekawego i nie ma o czym pisać :smutasek2: I mam wrażenie że nie będę już szczęśliwy, myślę że to już za mną i pytanie czy kiedykolwiek byłem ale nie istotne, jestem zwykłym śmieciem.




 
 
Lotto...
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-06, 00:16   

Gracie w euro jackpot milion ? los 12,50zl drogo ale 100 mln zl w piatek bedzie do wygrania :D



SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Lotto...
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-05-14, 09:36   

Mamy już temat "lotto"... Chciałem założyć coś w rodzaju "Co byś zrobiła, zrobił gdybyś wygrał":
1. w lotto 15 000 000?
2. w lotto 1 000 000?
2 w euro jackpot 200 000 000?

No więc co?




dead but delicious
 
 
Lotto...
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-05-14, 10:21   

W przypadku punktu 1 i 3 oddałbym się swojej pasji, rozwijaniem siebie, praca zeszłaby na bardzo daleki plan i nie pełniłaby głównej roli w życiu. Przy dobry zainwestowaniu 15 milionów można sobie spokojnie i na poziomie żyć. O 200 milionach nie wspominam, gdyż jest to suma abstrakcyjna.

Punkt 2 daje już mniej możliwości, można coś zainwestować, aby zapewnić sobie pasywny dochód, kupić mieszkanie/samochód, a to co zostanie odłożyć. Oczywiście w tym przypadku praca pozostaje i jest konieczna, milion to dużo i jednocześnie bardzo mało.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Lotto...
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-05-25, 10:14   

Jakbym mogła za wygraną wybudować/wyremontować dom na Podhalu, taki, jaki zawsze planowałam, gdzie mogłabym prowadzić działalność, do tego kupić mieszkanie na Śląsku - nawet dwupokojowe to resztę bym rozdała według uznania: rodzina, organizacje typu WOŚP itd.

Zawsze chciałam takowy biznes mieć i prowadzić. Po co mam trzymać resztę, jak byłby przychód z działalności a komuś by się przydały.
Też nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy nie pracuję, nie mam jakiegoś takiego swojego stałego zajęcia.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Lotto...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12