Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-04-19, 09:06   

Euphoriall, ale co jest wadliwego w tamtym zgłoszeniu? Chłopak ma osta od Adenium, więc nic nie zobaczy…



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-04-19, 09:57   

Krzysiu, też nie wiem co jest wadliwego lub czego wadliwego dotyczy. Skoro np. Ty jako użytkownik postronny widzisz że ostrzeżenie jest przez kogoś nałożone, to i pewno widzisz to łącznie z powodem jego nałożenia.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-04-19, 10:04   

Euphoriall, znaczy, każdy użytkownik może zobaczyć wartość, autora, datę i uzasadnienie nałożenia ostów na kogokolwiek. Chyba, że nakładający już się z nami nie bawi, bo osty generowane przez Adenium nie świecą…



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-04-19, 10:24   

Krzysiu napisał/a:
Chyba, że nakładający już się z nami nie bawi

Chyba, że osoba nakładająca osta nie jest już userem... Tak to chyba działa.

A skoro już się czepiam... jaki jest sens trzymania użytkownika na ostrzeżeniu skoro ostatnie logowanie było 5 lat temu (a jest też osoba ostatni raz widziana w 2014 - czyli dawno) i nie widać za co osta miał? (Rozumiem, że szanowny zarząd pamięta, ale czy to nie brzmi jak przedawnienie?).
I w sumie czy przy okazji wyborów forumowych nie było usunięcia ostów? (Mogę się mylić... ale wydaje mi się, że był jakiś ,,dzień dziecka" dla userów, bo sama z niego korzystałam... jeszcze na starym koncie).




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-04-19, 10:26   

agogika napisał/a:
czy to nie brzmi jak przedawnienie
Regulec zabrania przedawniania ostów.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-04-19, 10:43   

agogika, a to Ci użytkownicy mają problem z poruszaniem się na forum w związku z ostrzeżeniami? Bo ponawiam - nie otrzymaliśmy zgłoszenia.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
HawajskaNaGrubym 



Wiek: 94
Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 87
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-04-19, 12:21   

Euphoriall, powtarzam zgłoszenie, nadal jest ostrzeżenie-widmo, nie widzę daty,powodu ani osoby nakładającej represje



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-04-19, 15:15   

Euphoriall napisał/a:
a to Ci użytkownicy mają problem z poruszaniem się na forum w związku z ostrzeżeniami?

Muszą mieć problem, żebym mogła zadać pytanie ,,jak to działa?"?
Nie chcę być nie miła, ale z tego co pamiętam to konta osób nieaktywnych były w pewnym momencie masowo kasowane. Jak to działało, że no... nie działało na wszystkich? Nie skończyliście ,,sprzątać"?

HawajskaNaGrubym, ja rozumiem, że ost to nie jest najfajniejsza rzecz w życiu, ale wystarczy, że przejrzysz sobie swoje 29 postów i znajdziesz komentarz Adenium. Tam powinno być (gdzieś, niczym igła w stogu siana) napisane. A i przyzwyczaj się, że na forum technologia nie zawsze działa tak jak powinna... już nie wspominając, że przeniesienie forum na nowy skrypt i załatanie ,,dziur" tak bardzo nie działa, że nie istnieje ;) .




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-04-19, 20:26   

Agogiko, oczywiście, że jest tam napisane. Ale do czego sluży osobny panel, skoro i tak to istnieje w innym miejscu…?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-04-20, 10:14   

HawajskaNaGrubym, ponownie je odrzucam, powód, wyżej, niżej z resztą też.

agogika, nie muszą, pytanie zadać oczywiście, że możesz.
Nie wiem, czy teraz nie powinnam zapytać, czy ja mogę zadać pytanie...nah, ale byłoby to pytanie.
Tak, sprzątamy.

Krzysiu, inwencja twórcza twórcy skryptu + upływający czas, dla wszystkiego z różnym efektem = urozmaicenie i zachęta do bycia niczym Indiana Jones.
Służy, jak jest do tego sposobność.


<<< Dodano: 2021-04-20, 13:11 >>>


Jest coś w tym fascynującego. Poznajesz osobę, w ciężkiej sytuacji, po traumie, nawet nie jedynej. Rozumiesz ja, bo i Ty taki/ taką jesteś. Oboje nie raz siedzieliście zamknięci, sami w 4 ścianach z ostrym narzędziem w dłoni, robiąc to i owo i płacząc, czasem w konwulsjach, że aż gluty z nosa leciały jak łzy. I tak rozmawiacie, wspieracie się, opowiadacie sobie, co Was spotkało. Jest zajebista idylla i utopia. A potem, człowiek po takich przejściach zaczyna oswajać się z tym że " ej! To całkiem spoko. Fajnie tak nie żyć w ciągłym krzyku, znęcaniu się, przemocy, pretensjach, tak się chyba czują Ci, przez których mam blizny". No, ale życie jakie jest, wszyscy wiemy - nic nie jest dane raz na zawsze, zmieniają się otoczenie, ludzie wokół, poglądy, priorytety. Wtedy to jest zgrzyt - uciekać do tego co było? Czy może liczyć na pomoc innych? A może teraz ja będę powodem do np. łez i ran innych? Heh, w końcu, jak ja sobie z tym jakoś radzę, to inni też, jak nie, to selekcja naturalna to zweryfikuje, w końcu "przetrwają najsilniejsi". Jednak chyba nie bez powodu żyjemy na kuli Ziemskiej a nie np. ostrokącie, bo to jest tak płynne. Tak bardzo brzydko to podsumowując: Najpierw człowiek jest traktowany jak żałosny śmieć, potem dupa mu odżywa, by się lasnować tu i ówdzie na inteligentnego, silnego i próbuje uzmysłowić wszystkim dookoła, jaki jest zajebisty… cóż, wszystko od a do z pozory.

Może ktoś sobie pomyślał teraz „A tej co odbiło?” albo „Próbuje być mądra?”, lub „Frustracja wariatki?”, „Gdzie ona to umieszcza? Prywatny folwark robi?” ?
Hm, to ostatnie będzie najlepsze – forum dla osób z problemami psychicznymi, zarządza osoba co ma nierówno pod sufitem.

A czemu by nie - Użytkowniczką jest? Jest. Człowiekiem? Tak. Uczucia/przemyślenia ma? Oczywiście, że ma!
No jak to? Przecież w zarządzie forum jest, nikt jej do tego nie zmuszał. Jest Regulamin! Przepisy RP! Jak nie trzyma nerwów na wodzy, to nie powinna być w zarządzie!
Podoba mi się też: dyktatorzy, prześladowcy, towarzystwo wzajemnej adoracji, równi i równiejsi, nazistowskie metody mają, władza absolutna, coś też o wpędzaniu innych w poczucie winy i obrzydzenia było… a, no i najważniejsze – forum to trup.

Dyktatorzy, z tego co mnie w szkole uczyli, to jak mieli kaprys – delikwenta usuwali.
Towarzystwo wzajemnej adoracji – ma głęboko gdzieś odpowiadanie komuś, kto przecież jest przez nich uważany za obrzydliwego, no szanujmy się. To, że ktoś jest na jakimś poziomie, nie oznacza, że jest równy z nami.
Forum to trup, trupa się nie reanimuje.
I tak można wymieniać i wymieniać…

Trup gdzie pokrzywdzeni przez życie są jeszcze dręczeni przez każdą, dyktatorską, kadencję zarządu, która ma być dla innych, a jak im ich rola nie pasuje, to nikt ich tu nie trzyma, przyjdą inni.
Najlepsze jest to, że to, co napisałam jest taką tajemnicą poliszynela – „wszyscy wiedzą, nikt nie mówi głośno”. Pojawia się to w prywatnych rozmowach, pozaforumowych komunikatorach, czasem ktoś odważniejszy napisze w swoim temacie z trzy słowa.

Tylko czemu nikt na to nie wpadł wcześniej, za żadnej kadencji, przecież każda to czytała. W końcu jako „ci źli” to powinni w końcu sami zacząć uważać się za dyktatorów, towarzystwo, władze itd. Itp. Czyli zachowywać się adekwatnie do określeń?
Zaraz, regulamin! Przepisy RP! Co to za administracja, co się nie trzyma zasad co sama ustalała, robi co chce, znęca się nad innymi…
A. no tak, w końcu dyktatorzy, równi i równiejsi, bla, bla, bla.
Jeszcze mnie na wspominki wzięło, bo w sumie to nawet nie trzeba być w zarządzie, by się o sobie ciekawych rzeczy dowiedzieć. Pamiętam jak były n-te wybory do zarządu i kandydatki uwieczniły swą wrogość do siebie, zaciętą walkę, zachowując przy tym adekwatną do wymagań i sytuacji powagę… siedząc uśmiechnięte od ucha do ucha z koronami na głowach podjadając popcorn. Ta fala złości, które się na nie wylała… coś poetyckiego.

Tyle, że całość psują użytkownicy, co obojętnie czy mają kolor brązowy, zielony, fioletowy, niebieski czerwony, czarny, różowy – nie są dyktatorami, nie mają pretensji, nie czepiają się, nie dzielą na równych i równiejszych, na należą do towarzystwa wzajemnej adoracji itp. Itd.

A może też ani jedna osoba, będąca kiedykolwiek w zarządzie nie była taka, nie jest i nie będzie? W końcu w zamierzchłych czasach, o których nikt nie pamięta, była/jest/będzie użytkownikiem brązowym, zielonym, niebieskim.

No nic, podsumowując swoją bezczelną, pełną pretensji, frustracji, niesprawiedliwych osądów, czepialską, wyciągającą z kontekstu i nic nie znaczącą wypowiedź, uruchamiam powody do umieszczania bezczelnych, pełnych pretensji, frustracji, niesprawiedliwych osądów, czepialstwa, wyciąganych z kontekstu i nic nie znaczących komentarzy.

No normalnie, jakby swój na swego trafił, w końcu to tylko internet.
----------------------
Post oparty jest o fragmenty postów zamieszczonych na forum, wiadomości oraz rozmów pozaforumowych*
* 😉 *
*Tak! Posunęłam się do tego, że ujawniam tajne informacje! Bez podania konkretnych osób! To ściema i manipulacja! Lub łamanie regulaminu przez wyciąganie nie-forumowych info bez zgody autorów… tak, kula Ziemska.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-04-20, 12:31   

Euphoriall, zawsze są ludzie, którzy jedynie co potrafią to krytykować, a zapytani o to co by sami zrobili nie potrafią udzielić odpowiedzi.
Pełniąc jakąkolwiek funkcję społeczną jest się narażonym na krytykę wyłącznie za to ze się jest.

Forum ostatnio miało kilka niepotrzebnych dram, szkoda że padło dużo różnych ciężkich słów, najważniejsze że jednak istniejemy.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-04-20, 12:36   

Euphoriall napisał/a:
Jednak chyba nie bez powodu żyjemy na kuli Ziemskiej a nie np. ostrokącie, bo to jest tak płynne.
Ostrokąty (ależ dziki archaizm) są jakoś bardzo mniej płynne od kul? Lubi to miejsce, zawsze się można czegoś o o geometrii emocji nauczyć…
O niektórych zjawiskach z zakresu socjologii elit możesz zdecydować, inne zaś zachodzą samoczynnie. Czego by nie powiedziały osoby, co do których dzięki użytej anonimizacji w żaden sposób nie można się domyśleć, o kogo chodzi, to brutalną jest prawdą, że w statystycznej jaskini wieje mniej, niż na statystycznym ostrym kącie szczycie kuli pagórku. Tak oto najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, w które biednemu wiatr zawsze, a na górce zwłaszcza.
Przykro mu, że cierpisz, przytula.

[Post nie ma na celu niczego nielegalnego, jak również niczego legalnego, ogólnie jest zupełnie po nic.]




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2021-04-21, 00:08   

Ja naprawdę nie rozumiem po co wy jeszcze tego trolla trzymacie przy życiu tu. :roll:
Taki trochę Pustuł, ale bez homoerotycznej historii romantycznej. :lol:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-04-21, 08:47   

PanFoster, to o Krzysiu?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-04-21, 14:29   

Krzysiu, nie. O pewnym dawnym użytkowniku.



:myszka:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11