Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minął twój dzień?
Autor Wiadomość
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-02-21, 18:49   Co u Ciebie?

Hej, postanowiłam stworzyć taki temat chcąc się z Wami czymś podzielić. Mam nadzieję, że w dobrym dziale piszę?
Otóż temat nawiązuje do tego co się na bieżąco u Ciebie dzieje. Ja na przykład zapisałam się do szkoły policealnej i poznałam chłopaka z mojej pracy. Na razie rozmawiamy. Mam wrażenie, że on sobie niepotrzebną nadzieję narobi bo ja zupełnie tego nie czuję. Ale zgodziłam się by dla beki pokazał że jesteśmy w związku. Nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Dobrze mi się z nim rozmawia i ogólnie jestem zadowolona, że kogoś poznałam. Cierpię na brak przyjaciół, brakuje mi przytulenia i takie tam.
Mam nadzieję, że temat nie umrze śmiercią naturalną.




 
 
Jak minął twój dzień?
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-02-21, 19:02   

Cappy, taki temat już istnieje. Ponadto, większość osób pisze o takich rzeczach w swoich tematach powitalnych. Scaliłam.




:myszka:
 
 
Jak minął twój dzień?
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-02-21, 20:04   

Nie, to nie jest dobre zachowanie. Pomyśl, jak poczułabyś, gdyby ktoś dawał Ci taką samą nadzieję?



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Jak minął twój dzień?
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-02-21, 20:19   

Cappy napisał/a:
Ale zgodziłam się by dla beki pokazał że jesteśmy w związku.

Dla czyjej beki?
Dla beki to dla żartów, więc po co w coś takiego się bawić?




 
 
Jak minął twój dzień?
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-02-21, 20:33   

Adenium, dla wkręcenia żebym nie była samotna bo mi dogryzają w pracy. Fajnie mi się z nim spędza czas i w ogóle i chciałabym żeby to było na poważnie.
L.M., wiem że jestem zimną wyrachowaną suką...




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Jak minął twój dzień?
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-02-21, 20:43   

Cappy, trochę zaprzeczasz samej sobie, bo najpierw piszesz, że tego nie czujesz, a teraz, że chciałabyś aby było to na poważnie, więc to nie Ty dajesz nadzieję (to nie Ty jesteś tą wyrachowaną osobą) a to ktoś Tobie daje nadzieję i w ten sposób zmieniasz się w ofiarę, którą można łatwo manipulować.


Dlaczego Ci w pracy dogryzają? I to z powodu, że nie masz chłopaka?




 
 
Jak minął twój dzień?
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-02-22, 00:42   

Cappy, ten chłopak, do którego nic nie czujesz, jest tym samym, co do którego rozważasz, czy z tego nie będzie coś więcej…? Tak czy inaczej, według jego najlepszej wiedzy nie zrobiłaś dobrze. Można się przyjaźnić, przytulać i nawet takie tam bez zabawy cudzymi emocjami…



 
 
Jak minął twój dzień?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-02-26, 16:34   

Wczoraj podrzuciłam babeczce z roboty paczuszkę grochu. Miała ochotę na grochówkę, nigdzie nie mogła dostać tego "właściwego", który zna ze swojej ojczyzny. I w tym momencie pojawiłam się ja z moimi zapasami jak na wojnę. W ramach podzięki dostałam gratisowo nowiusieńkie sportowe legginsy, dwie pary nawet, a cebula kazała sprawdzić w internetach ceny... Deal życia! Yay.

No i dzisiaj byłam dzisiaj na zewnętrznym zleceniu od gminy.
Sprzątanie domu po kimś, komu się zmarło/kto został zabrany do ośrodka całodobowej opieki (tak obstawiam, na pewno była to starsza i obłożnie chora osoba). Teoretycznie za dobrostan lokalu odpowiadały opiekunka i pani do sprzątania - opłacane obie przez gminę, ale stan tego miejsca przyprawił mnie w sumie w równym stopniu o torsje co o współczucie dla tej osoby, która zmuszona była mieszkać w tak uwłaczających warunkach. Żeby było śmieszniej chałupka była rzut kamieniem od wszystkich możliwych instytucji mających za to odpowiedzialność. Masakra. Śpij w łóżku z obsraną ścianą i materacem i przyklejaj się do podłogi przy każdym kroku.

Reszta dnia też upłynie mi na sprzątaniu, tym razem w domu. I jeszcze telefon pykał niedawno, że też przydałoby się go uporządkować, cokolwiek to znaczy.

Mam wrażenie, że jak nie ze szmatą w dłoni, to w kuchni mijają mi dni. Dziwnie się czuję siedząc, tak po prostu.




Disqualified as a human being.
 
 
Jak minął twój dzień?
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-03-29, 18:58   

Czuję się na razie dobrze, bo mam 26 lat. Cholera, za chwilę stuknie mi 30. Dziś obudziłam się z werwą do pracy bez myśli samobójczych (najlepszego dla mnie). Zastanawiam się jak dostać się na dzienny oddział. Szpital daleko. Trochę jestem zła na swoją psychiatrę, bo nie chce mi dać skierowania na oddział i cały czas tłumaczy, że najlepsza dla mnie i mojego zdrowia jest praca. Ja tak nie uważam.
Ja myślę, że szpital jest mi niezbędny. Chyba nie mogę słyszeć że ktoś chciał popełnić samobójstwo...




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Jak minął twój dzień?
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-04-09, 19:57   

Dzień minął mi dobrze, głównie w necie :)




 
 
Jak minął twój dzień?
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-04-23, 18:46   

Właśnie wczoraj wróciłam z wycieczki do taty i było całkiem przyjemnie. A dziś tylko leżenie.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Jak minął twój dzień?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12