Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure hybrydowy
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-03-19, 09:41   

Arashi, cat eye trochę do mnie nie przemawia, jakoś tak niezbyt dobrze się w tym czuję. :) Przyszły mi ostatnio nowe ozdóbki, świecidełka, więc może coś z tym pokminie. Efekt lustra na zasadzie pyłku masz na myśli? Też średnio lubię. :D Ostatnio lubuje się foliach transferowych, stemplach, ale też jeszcze koncepcji nie mam. A może stanie na jednym kolorze po prostu, tak często bywa, że sobie coś wymyślę, a jednak okazuje się, że zostaje przy jednym kolorze. ;)

Rusłana, łooooo brawa dla męża! :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-21, 18:15   

Robił sobie ktoś kiedyś przerwę od hybrydy?
Moja naturalna płytka paznokcia zawsze była łamliwa i słaba, ani odżywki, ani suplementy nie dawały jakieś stałej, długiej poprawy, dlatego kiedyś spróbowałam hybrydy i faktycznie paznokcie jakby odżyły, w końcu mogłam mieć dłuższe paznokcie a nie kończące się na opuszku, ale korci mnie by ją ściągnąć i zobaczyć jak będzie.
Koszt 80zł co 3 tygodnie to też nie jest mało, jak się zaczyna liczyć każdy grosz, ale pani z salonu kosmetycznego uważa, że jak przerwa od hybrydy to na pół roku, by płytka paznokcia odrosła, bo będzie martwa po ściągnięciu hybrydy, żebym była przygotowana na to iż paznokcie będą bardzo słabej jakości, a żadne odżywki w niczym nie pomogą. Jak już można próbować suplementów odżywiających "od środka". Podobno wiele klientek robi sobie przerwę ale i tak wraca do hybrydy.


Ktoś coś jakieś zdanie ma na ten temat, coś może poradzić, doradzić? Ściągnąć hybrydę i próbować zrobić sobie przerwę czy nie ma sensu?
Albo ktoś zna jakieś preparaty pielęgnacyjne do odżywienia płytki paznokcia po hybrydzie?




 
 
Manicure hybrydowy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-07-21, 18:41   

Sweden, ja nie robię już hybrydy i to najlepsza decyzja.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Manicure hybrydowy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-07-21, 18:48   

Sweden, mam podobny problem. Ostatnio robiłam sobie trzeci raz w życiu hybrydę. Pierwszy raz miałam robioną przed świętami. Koleżanka mi robiła i byłam bardzo zadowolona, ale nie miała akurat czasu mi ściągnąć i spieprzyłam sobie. Chociaż zanim miałam zrobione hybrydy, to już paznokcie mi się łamały i miałam je w kiepskim stanie.

Później miałam w maju robiony żel + hybryda. Niestety trafiłam słabo, bo babka źle mi zrobiła i nie czułam się w nich dobrze. Za to w czerwcu przed ślubem poszłam sobie zrobić do innego salonu i byłam bardzo zadowolona. W końcu kilka dni temu ściągnęłam i przy okazji miałam u nich robiony ibx. Babka mi poleciła żeby po dwóch dniach nałożyć sobie jakąś odżywkę i powtarzać ten ibx raz na 3 tygodnie, żeby było z 5 zabiegów.

Teraz już mi się niestety bardzo łamią. Ja mam jeszcze niedoczynność tarczycy. Może to też wpływa, bo np włosy też wypadają. Biorę na to leki, ale sam fakt, że z tymi paznokciami to przerąbane...




 
 
Manicure hybrydowy
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-21, 19:20   

Sweden, nie noszę hybrydy już chyba ze 2 lata i odbiło się to negatywnie na stanie moich paznokci. Zdecydowanie łatwiej było gdy chroniła je hybryda.



 
 
Manicure hybrydowy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-21, 19:47   

Sweden, przestałam robić hybrydy w grudniu bo stylistka która mi je robiła przepiłowała mi płytkę i bardzo bolały. Były cienkie jak papier, wyginały się, rozdwajały i miałam początki onycholizy. W styczniu byłam u dermatologa i kazała kategorycznie odstawić hybrydę. Dostałam suplement diety i maść do paznokci. Na początku było ciężko ale one były w tak złym stanie, że dotyk bolał. Różnicę zauważyłam po 4 miesiącach. W tym momencie są w tak dobrej kondycji, że nie maluję ich niczym. Stosowałam przez jakiś czas odżywkę w lakierze regenerum i też się przyczyniła do poprawy wyglądu paznokci. Teraz używam biotebal, taki jakby lakier. Używasz wieczorem przed snem, bardzo szybko się wchłania, nie klei i nie jest tłuste a zmywa się wodą, dlatego najlepiej na noc. Efektów jeszcze nie widzę ale używam też na stopy po zdjęciu hybrydy więc będę mieć porównanie. Do hybrydy już nie wrócę, szkoda mi tego co osiągnęłam pielęgnacją.



 
 
Manicure hybrydowy
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-21, 19:47   

Sweden, ja co prawda nie korzystam z hybrydy itp. ale na wzmocnienie paznokci bardzo pomaga mi suplementacja cynkiem.



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Manicure hybrydowy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-21, 20:14   

Niby zapisałam się już na ściągnięcie hybrydy, ale targają mną wątpliwości, bo pani z salonu kosmetycznego wspominała, że po ściągnięciu hybrydy paznokcie są cienkie jak papier.

Ogólnie to w czasie pandemii jak zamknęli wszystko to pokusiłam się o ściągnięcie sobie sama hybrydy. No cóż, to był najgorszy pomysł na jaki mogłam wpaść (na filmikach na YT wyglądało to łatwo i niegroźnie), wiec potem ratowałam się kolejnymi hybrydami.

Jednobarwna, popatrzę na te produkty, o których wspomniałaś, dzięki!
Morcades, łykam kompleks witamin, a teraz w sumie nie wiem czy to dodatkowo czy zamiast multiwitaminy?
Poczytam o tej suplementacji.




 
 
Manicure hybrydowy
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-21, 20:19   

Sweden, najlepiej sprawdź, czy w tej multiwitaminie jest w ogóle cynk. Ja suplementowałam taki do rozpuszczania w wodzie z Formeds.



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Manicure hybrydowy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-06-26, 16:51   

Taki mały update:
Po ściągnięciu hybrydy wypróbowałam wiele produktów mających na celu wzmocnienie płytki paznokcia, serum, lakiery, kremy, suplementacja też mi nie pomogła.
Grzebiąc w wyszukiwarce internetowej trafiłam na manicure japoński, a stamtąd prosta droga do zakupienia zestawu z pastami do wcierania w płytkę paznokcia. Nie jest to najtańsze, ale już byłam na granicy powrotu do hybrydy.
Zastosowanie zestawu zdecydowanie wzmocniło mi płytkę paznokcia. Wystarczyło kilka aplikacji wg instrukcji i jest o niebo lepiej.




 
 
Manicure hybrydowy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2023-07-01, 05:54   

Ja się przymierzam do "zakupu" zestawu do tytanowego manicure. Tu się o nim dowiedziałam, pisała o tym agogika gdy wspomniałam o uczuleniu na hybrydę. A "zakupu" dlatego, że mam obiecany spóźniony prezent urodzinowy do wybrania. :lol:
agogika, nie wiem czy do paplaniny kosmetycznej zaglądasz, ale jak tytan będzie się u mnie sprawował to chyba złożę wniosek o Twoją beatyfikację :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-07-02, 07:03   

Sweden, dzięki za przypomnienie o istnieniu japońskiego! Bo ściągnęłam swoją niedawno przed pójściem do szpitala i chyba będę potrzebowała ratunku dla paznokci :D



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12