Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chiroptera
2019-01-06, 23:52
Bezsenność
Autor Wiadomość
bwalaszczyk 



Wiek: 38
Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 10
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-09-25, 12:42   

Chciałabym zasięgnąć rad forumowiczów nt. tego jak WY radzicie sobie z bezsennością.
Zauważyłam od kilku miesięcy ( 4, 5), że kompletnie nie mogę spać. Jeśli już zasnę to kręce się na łóżku, śpię w czujności, półsnem. Coraz cześciej zdarza mi się siedzieć na necie do 2, 3 w nocy a potem spać 2 godziny. Zaobserwowałam także wstawanie o różnych "dziwnych"porach, szwędanie się po domu, włączanie laptopa i siedzenie do 5, 6.
Chodzę zmęczona, nie wyspana, nerwowa. Systematycznie zaczynam mieć "dziwne sny o tym, że ktoś niedługo umrze", jakieś historie na pograniczu fantastyki, które w realnym świecie nie miałyby miejsca.
Doradzcie sposoby jak się wysypiać. Może brać jakieś suplo (wiem, że Marcel pisał kiedyś w jednym z wątków o filomaguB6 i znixsie, które m.in pomogły mu w "lepszym spaniu").
Może jakieś herbatki?




 
 
Bezsenność
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-26, 18:28   

bwalaszczyk, a może po prostu melatonina? Próbowałaś?
Szczerze mówiąc sama też okropnie sypiam, z tym, że aktualnie nie mogę się przełamać do brania znów czegokolwiek na sen, jednak wcześniej zwykła melatonina nie raz pomagała.




 
 
Bezsenność
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-06, 23:52   

Przeniesiono z „Problemy”.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Bezsenność
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-11-02, 14:45   

Znowu powrócił mój ulubiony temat. Nie śpię już dwie noce i czuję się fatalnie. Drzemka w dzień? Nawet mowy nie ma Jestem zmęczona i senna ale nie jestem w stanie zasnąć za dnia. Ciekawe jak długo to potrwa?



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Bezsenność
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-09-13, 22:42   

Pojawiły się u mniej problemy snem: raz na jakiś czas tak mam (szczególnie gdy dużo stresu mam w życiu). Jeśli mam szczęście to usnę ok. 2 w nocy i prześpię tak z pięć godzin gdy mam pecha to nie śpię więcej niż trzy godziny.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Bezsenność
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12