Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rzęsy
Autor Wiadomość
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-06-22, 14:24   

Ta pseudoodżywka zawiera bimatoprost, który jest lekiem na jaskrę, a nie substancją odżywczą. Efekty uboczne są okropne! Np. trwała zmiana zabarwienia tęczówki. Warto w imię urody? Poza tym: te rzęsy wypadną, gdy tylko przestaniecie jej używać. Poczytajcie o tym :|

Nie warto, dziewczyny! :(




 
 
Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-06-22, 16:56   

Szara Eminencja, czytałam wiele o tym. Konsultowałam też z okulista. Jeśli ktoś sobie te odżywkę wsadza do oka - to wiadomo, skutki uboczne będą zawsze.

Miałam przerwy w stosowaniu odżywki - rzęsy mi nie wypadały ani nic się z nimi nie działo.

Ale wierze, że niektórzy takie skutki mogą mieć. :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Rzęsy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-23, 12:31   

Szara Eminencja, czytałam o tych skutkach ubocznych i niefajnych składnikach. Dlatego między innymi sceptycznie podchodzę do takich odżywek... :p



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Rzęsy
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-24, 10:24   

Cytat:
Jeśli ktoś sobie te odżywkę wsadza do oka - to wiadomo, skutki uboczne będą zawsze.


Rzęsy są nieodłączną częścią oka, raczej trudno jest nie zbliżyć odżywki do oka jeśli stosować ją trzeba... Na oczach.




 
 
Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-06-24, 13:25   

Sadist, no mi się nie zdarzyło, by płyn wleciał do oka, dlatego że używa się jej nad linią rzęs, nie nakłada się jej bezpośrednio na rzęsy. A często (z tego co czytałam) właśnie w ten sposób niektórzy próbują ją stosować.

Jest masa i negatywnych, i pozytywnych opinii - ja po prostu postanowiłam wypróbować na sobie i jestem zachwycona :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Rzęsy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-08-22, 20:05   

:zlotalopata:
Skusiłam się na odżywkę 4 long lashes jakoś na początku lipca bo byłam załamana brakiem rzęs w połowie lini rzęs w jednym oku. Łyse dziury mnie załamywały. Przez około dwa tygodnie miałam czerwone powieki na każdym oku ale potem już nic. 11.08 jechałam na festiwal i pomalowałam rzęsy. Są mega długie, gęste i łyse dziury zniknęły :yahoo:




 
 
Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-08-30, 20:55   

Jednobarwna, super, że się sprawdziła :) Ja używam prawie cały czas, prawie, bo robię przerwy, inaczej chyba wystawalyby mi te rzęsy znad okularów :D Tak fajnie rosną :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Rzęsy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-09-01, 07:52   

Jednobarwna, o kurcze z jednej strony mnie zainteresowałaś, ale te królicze oczy mnie odstraszają. :P

Chyba jednak przy oleju rycynowym zostanę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Rzęsy
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-09-16, 18:43   

Rzęsy mi urosły. Zna ktoś Solgar? To witaminy przepisane mi przez trychologa docelowo na włosy. Można go zamówić tylko przez Internet.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Rzęsy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-09-17, 08:23   

Cappy napisał/a:
Zna ktoś Solgar?

Nie znam.

Mnie korci zrobienie sobie rzęs. Tak z ciekawości. Doklejane miałam z 2 razy w życiu i czułam się jak z zza długą grzywką, ale się czułam ładniejsza. :lol:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Rzęsy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2021-11-11, 02:20   

Euphoriall, Też kusi mnie zrobienie rzęs, bo mam dosyć krótkie. W tamtym roku miałam przez miesiąc zrobione metodą 1:1 i było spoko, ale jednak wyglądały na takie rzadkie, bo to jedna rzęsa do jednej. Myślałam o metodzie 3:1 czy tam jak to się nazywa, 3D? Nie znam się na tym. :D

A jeśli chodzi o tusze do rzęs, to zawsze byłam zadowolona z tego i od dawna go używam :

Za to ostatnio kupiłam ten i jestem zdecydowanie mniej zadowolona. Ma inną szczoteczkę niż ten z Loreal, mniej mi odpowiada, taka większa.



Jaki jeszcze polecacie? Zależy mi żeby był wydłużający i przede wszystkim nie robił efektu "pandy". :D




 
 
Rzęsy
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-11-17, 14:45   

20września, ja uwielbian ten:





"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Rzęsy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-07-06, 12:31   

Zapisałam się na przedłużenie rzęs, bo chcę spróbować jak to będzie. Kiedyś miałam przedłużone 1:1 , ale teraz chciałabym 2-3D. Czy miała któraś z Was przedłużane rzęsy i poleca? :)



 
 
Rzęsy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11