Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie czyli jak inni nas widzą
Autor Wiadomość
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-26, 11:19   

Różnie. Niektórzy bardzo mnie lubią, a inni nienawidzą. Zazwyczaj nie ma niczego pomiędzy.
Podobno jestem bardzo pozytywną osobą, z tęczową duszą, po której hasają jednorożce. Serio. Podobno za dużo gadam i sprawiam wrażenie wiecznie nieogarniającej życia, lecz gdy trzeba załatwić coś na uczelni, wszyscy nagle piszą do mnie i proszą o pomoc.
Ogólnie, możliwe, że myślą, że jestem człowiekiem, który widzi wszystko w różowych barwach. Chociaż ostatnio wszystko się zmienia. Zaczynają zauważać, że coś jest nie tak.




Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Green_girl_94 



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 1080
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-10-27, 05:23   

Różni ludzie, różnie mnie odbierają, ale generalnie zazwyczaj tak, że stworzenie głębszej relacji nie jest możliwe.
Rodzina mojego męża ma generalnie do mnie żal, że zdecydowaliśmy się mieszkać dość daleko od rodziny. W ogóle mam wrażenie, że odbierają mnie jak jakąś gówniarę, która ma swoje widzimisię. Teść w ogóle nie traktuje mnie poważnie i zawsze zrobi coś wbrew temu co mówię.
Koledzy na studiach mają mnie za kujonkę, ale też za tzw. dobrego kumpla. Tam czuję się zaakceptowana. Ze znajomymi ze studiów dziennych nie mam już praktycznie kontaktu co niestety utwierdza mnie w przekonaniu, że relacja była fajna dopóki coś umiałam i coś miałam.
Zazwyczaj ludzie, którzy spotykają mnie pierwszy raz uważają mnie za ciepłą, spokojną osobę, czasami wycofaną. Może przez wrażenie wycofania nikt nie chce zawierać ze mną trwalszej relacji. W sumie ludzie w moim wieku mają trochę inne priorytety i przez to tworzy się dystans między nami.




"Ale zaprawdę, chcąc się spodobać
śmierci, ja ciągle muszę fałszować
Słowa ogromnej tej zapowiedzi." - Rafał Wojaczek
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-06-11, 19:25   

Chyba jestem uznawana za dość cichą i wyalienowaną osobę. Pamiętam, jak w pierwszej liceum dziewczyna w szatni powiedziała, że jestem taką dziewczyną, która nie wie, co się dzieje wokół niej i gdy to mówiła podniosła głowę do góry i powiedziała "eeee". To było bardzo przykre.
Mój wychowawca mówi, że jestem osobą bezkonfliktową, która może spokojnie płynąc na rejs i będzie idealnie współpracować z resztą. Ponadto niedawno dodał, że można mi ufać i jestem jedną z nielicznych, która nie oszukuje (co nie było prawdą, bo oszukiwałam, ale bardzo dobrze udaję... I nie, nie jestem z tego dumna, że stwarzam takie pozory)
Dziewczyny, z którymi obecnie się koleguję uważają mnie za szachową maniaczkę, nazywały mnie "Szwajcarią", która nie opowiada się za żadną stroną. Chyba ostatnio to się zmieniło, bo zaczęłam się bardziej otwierać i narzekać na ludzi w klasie. :P
Już tak od siebie dodam, że nie jestem uważana za kogoś, z kim można się przyjaźnić. Mogę być jakąś koleżanką (nawet dobrą koleżanką), ale to tyle. Nie umiem w przyjaźnie i inni też to w końcu zauważają. :P




 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-06-11, 19:41   

Hm....Ja sama nie wiem jak jestem postrzegana. Raczej unikam ludzi jak ognia, w większych skupiskach ludzi typu stypa czy coś, źle się czuję i chciałabym jak najszybciej znaleźć się w domu. Nie czuję się za dobrze wśród dużej liczby ludzi. Nie odzywam się za często. Chyba jestem uznawania za małomówną.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11