Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-16, 18:59   

Używam Kallos Color jako takiej bazy, żeby sobie zemulgować np. olej. Sam Kallos ma ubogi skład, ale zawsze można czymś wzbogacić. A Color to jedyny Kallos niemający w składzie siliconów, których unikam, żeby nie prostować swoich fal (jak ktoś ma proste, to silicony nawet są wskazane).



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Włosomaniactwo
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-17, 13:52   

chiroptera, kiedys używałam tego color (lata temu!) ale bardzo mi nie przypasował... Miałam po nim mocno szorstkie i wręcz przetłuszczone włosy. Teraz mam Milk, ale bardzo rzadko używam odkąd ścięłam włosy do ramion, bo boję się nakładać na skórę głowy- zawsze kończę z tłustymi włosami jak to zrobię, więc tylko czasem na końcówki.


Ja za to ostatnio kupiłam sobie też szampon w kostce. Zobaczymy, póki co nie widzę różnicy (no poza tym że jest bardziej eko i zajmuje mniej miejsca, nie wiem jak z zużyciem chociaż przy moim codziennym myciu włosów to może się szybko skończyć). Kupiłam w sumie w Rossmann, LoveBar czy jakoś tak chociaż jak skończę to chciałabym wypróbować Cztery Szpaki, bardzo wiele osób mi polecało :)

Moim problemem odkąd mam dość krótkie włosy jest to, że się bardzo mocno przetłuszczają. Przy długich potrafiłam 2-3 dni nie myć i dalej wyglądały ekstra, a teraz normalnie rano umyję, a wieczorem jakbym zapomniała o nich od tygodnia. Nie zmieniałam nic w pielęgnacji, chociaż się przymierzam. Chciałabym wydobyć trochę skręt z tych włosów, bo teraz to takie nie wiadomo co, a wiem że mają potencjał! No i to ich wypadanie, są wszędzie. A przy myciu garściami je wyciągam :(




 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-05-17, 14:02   

Arche, czytałam ostatnio, że jak masz przesuszoną skórę głowy to włosy szybciej się przetłuszczają bo skóra nie ma naturalej warstwy ochronnej sebum. Też ostatnio mam problem z przetluszczajacymi się włosami, skóra głowy mocno swędzi, sypie mi się z głowy i bolą cebulki włosów dosyć mocno i przeczytałam, że to wina suchej skóry głowy. Przed każdym myciem nakładam na skórę głowy olej kokosowy w celu jej nawilżenia. Zostawiam na około 2 godziny i zmywam i nakładam maskę. Poprawę widzę od razu. Mogę normalnie mieć spięte włosy bez bólu.



 
 
Włosomaniactwo
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-17, 14:06   

Jednobarwna, oo, spróbuję, tylko z innym może. Kokosowy mi strasznie puszył włosy, ale mam jakiś z nasion chia (swoją drogą obiecałam sobie go używać regularnie :D )



 
 
Włosomaniactwo
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 05:16   

Właśnie jestem po metamorfozie. 8) Wczoraj zaliczyłam fryzjera!



 
 
Włosomaniactwo
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 06:54   

cynthia, napiszesz co zmieniłaś w fryzurze? :)



 
 
Włosomaniactwo
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 07:11   

Adenium, ścięłam wszystkie włosy prawie, zgoliłam bok i zostawiłam jedynie grzywkę. :)



 
 
Włosomaniactwo
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-23, 08:54   

Nie szkoda Ci włosów było?



 
 
Włosomaniactwo
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 09:22   

Krzysiu, nie, miałam popalone przez rozjaśnianie i mi i tak się łamały i wylatywały. Musiałam ściąć by mi wróciły do siebie.



 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-05-23, 09:43   

cynthia, o kurcze, to chyba taka fest zmiana. :D Brawo za odwagę tak właściwie! ;)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 09:50   

WhiteBlankPage., zmiana zmiana :) Całkiem inna ja :)



 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-05-23, 09:55   

cynthia, najważniejsze, żebyś czuła się dobrze w nowym looku! ;)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 09:56   

WhiteBlankPage., i tak się czuję! 8)



 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-05-23, 09:57   

cynthia, nie dziwie się, widziałam zdjęcie, wyglądasz cudnie! :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 10:15   

WhiteBlankPage., dziękuję. :)



 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11