Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
Autor Wiadomość
Alex_RedPanda 
Alex_RedPanda



Wiek: 18
Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 18
Skąd: opolskie

Wysłany: 2020-02-25, 21:04   Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?

Postanowiłem ponownie napisać jakiś temat po tym "poznamy się" by jakoś się zagłębić. A chciałbym poruszyć temat 学校 (szkoły).
Otóż jestem z rocznika 2005 i trafiłem nieszczęśliwie do okropnej klasy. Jeśli ktoś czytał moje "poznajmy się" to wie jacy są mniej więcej. I ostatnio, w sumie to dzisiaj, stała się okropna sytuacja. Nie tyle co okropna jak po prostu kłująca w serduszku.

Otóż jedna z moich "koleżanek" miała wczoraj urodziny, więc moi koledzy jak i koleżanki wpadły na pomysł żeby na angielskim (na angielskim zawsze mamy luźno przez fajną panią, uwielbiam ją. Cudnie uczy). No i zrobili to, nie pytając czy mogą złączyli ławki i wyciągnęli piccolo wraz z chipsami, talerzykami, kubeczkami no i proszę bardzo! A kiedy nauczyciel poprosił ich by to schowali, oni oczywiście tego nie zrobili. Są przebrzydle pyskaci, aroganccy i do nauki się nie biorą. Szum zawsze towarzyszy jakiejś lekcji, nie wytrzymuje tego. Całe szczęście że jakimś cudem mam 3,92 średnią i najlepsze zachowanie w klasie (5) kiedy inni mają gorsze (3, 4, 2).

I w sumie, czy powinienem się bać że po prostu spytałem się nauczyciela po lekcji (tą panią z angielskiego) czy wpisała osobą które zorganizowały tą imprezę uwagi? Ona odpowiedziała że oczywiście, a że pechem klasowy klaun był w klasie to rozpowiedział oczywiście wszystkim że niby "nakablowałem". No dobra, przyznam, tak zgłoszę to wychowawcy. Co o tym sądzicie?




 
 
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-26, 07:44   

Alex_RedPanda, dlaczego aż tak angażujesz się dopytując czy nauczycielka wpisała im uwagi?
Po co zgłaszać wychowawcy jak pewnie nauczycielka sama to przekaże albo wychowawca zauważy te uwagi?
Po co być aż tak nadgorliwym?
Skoro masz trudną sytuację ze swoją klasą to nie lepiej jakoś przebrnąć ze spokojem przez rok szkolny?

Z drugiej strony skoro ludzie z klasy ze wszystkich przedmiotów wybrali właśnie angielski, to wiedzieli, że sobie mogą pozwolić na taki wyskok. Może to aż za luźne lekcje były.
Nie uszanowali jej prośby o schowanie ciastek, więc sama wpisała im uwagi.
Całe 45 minut zamiast lekcji było "świętowanie" urodzin?

Alex_RedPanda napisał/a:
Są przebrzydle pyskaci, aroganccy i do nauki się nie biorą

Burza hormonów w okresie dojrzewania nie jest łatwą i lajtową sprawą. Oceniasz ich, a oni zapewne w jakiś sposób oceniają Ciebie. Do nauki się nie biorą, ale i Tobie niektórych rzeczy nie chce się uczyć. Ogólnie to ich życie, ich nauka, ich problem. :P




 
 
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2020-02-26, 11:38   

Adenium napisał/a:
Alex_RedPanda, dlaczego aż tak angażujesz się dopytując czy nauczycielka wpisała im uwagi?
Po co zgłaszać wychowawcy jak pewnie nauczycielka sama to przekaże albo wychowawca zauważy te uwagi?
Po co być aż tak nadgorliwym?

Z tymi pytaniami to się zgadzam. Nie dlatego, żeby nie robić sobie problemów, tylko temu, że, chyba wchodzisz tu w czyjąś rolę.
Ty jesteś uczniem, nie pedagogiem.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-26, 17:57   

Alex_RedPanda, to było bardzo kiepskie posunięcie. Co chciałeś tym uzyskać? Przecież nawet to Ci nic nie da, a wręcz przeciwnie rodzi cholernie dużo problemów.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-26, 18:38   

Alex_RedPanda napisał/a:
Są przebrzydle pyskaci, aroganccy i do nauki się nie biorą.

Brzmią jak normalni nastolatkowie, a Ty brzmisz jak mój 90-letni dziadek. ;)
Alex_RedPanda napisał/a:
Szum zawsze towarzyszy jakiejś lekcji, nie wytrzymuje tego.

To jakaś mizofonia czy problemy z koncentracją?
Alex_RedPanda napisał/a:
Całe szczęście że jakimś cudem mam 3,92 średnią i najlepsze zachowanie w klasie (5) kiedy inni mają gorsze (3, 4, 2).

Tak z czystej ciekawości... który dorosły "sprzedał Ci" takie spojrzenie na rówieśników, że są gorsi od Ciebie i miernikiem tego zjawiska są oceny?
Alex_RedPanda napisał/a:
No dobra, przyznam, tak zgłoszę to wychowawcy. Co o tym sądzicie?

Zastawiam się jaką korzyść widzisz w takim postępowaniu? "Nakablowanie" jest oczywiście przejawem pewnej "nielojalności" wobec grupy, stąd zastanawiałoby mnie dlaczego Ci nie zależy na akceptacji rówieśników? Tak jak napisała Szamanka, to nie jest Twoja rola utrzymywać porządek na lekcjach, więc dlaczego Cię to obchodzi?




 
 
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-02-26, 19:12   

Moim zdaniem to akurat chamskie posunięcie. Wydajesz się strasznie nadgorliwy i uważający resztę za gorszych od siebie.



 
 
Czy tylko ja mam taką dziwną klasę, czy wszyscy tak mają?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11