Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zaczął się problem?

W jakim wieku zaczęła się Twoja przygoda z autoagresją?
poniżej 10 roku życia
5%
 5%  [10]
między 10, a 13 r. ż
25%
 25%  [45]
między 13, a 15 r.ż
34%
 34%  [62]
między 15, a 18 r. ż
23%
 23%  [42]
między 18, a 25 r. ż
8%
 8%  [15]
po 25 r. ż
2%
 2%  [4]
Głosowań: 178
Wszystkich Głosów: 178

Autor Wiadomość
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-04, 10:34   

Nie pamiętam dokładnie. Świadomie jakieś 2, może 3 lata temu. Na pewno była zima. Przestałam, wróciłam, przestałam, wróciłam na znacznie dłużej, przestałam, wróciłam, wróciłam, wróciłam już bez przestawania.



 
 
Kiedy zaczął się problem?
Avenon 
nihilism



Wiek: 26
Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 61
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2018-11-04, 13:21   

pierwsze autoagresywne zachowania w wieku 14-15 lat, wieku 17 lat sięgnąłem po żyletke.



Napiszę list otwarty do prezesa drogi mlecznej
czy może widział się z tym co obiecał nam życie wieczne.
Zarząd nic o tym nie wie, rada nadzorcza milczy
to skąd prosty człowiek ma wiedzieć czy może na końcu na coś liczyć
 
 
Kiedy zaczął się problem?
Nagamasa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-12, 21:12   

Rok temu. Jakoś po moich urodzinach, najpierw jeden raz, po którym zrobiłam dużą przerwę (ok. dwóch miesięcy), a po tym czasie regularnie zaczęłam się ciąć.



 
 
Kiedy zaczął się problem?
bloodyunicorn 
małe zuo



Wiek: 21
Dołączyła: 22 Wrz 2019
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2019-09-23, 16:07   

Pierwsze myśli o typowym pocięciu się, zaczęły się w wieku około 10 lat, ale wcześniej zdarzało mi się dość często dawać sobie z całej siły z liścia albo bić się po innych częściach ciała, żeby wyżyć się na sobie. Trwało to tak do końca podstawówki, potem zaczęłam bardzo często wyżywać się na sobie głodówkami, a "typowe" samookaleczanie zaczęło się u mnie 2 lata temu.



 
 
Kiedy zaczął się problem?
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-27, 17:54   

Zaczęło się od "przypadkowych" nacięć podczas golenia się. Stało się to chorą fascynacją. Później nożyczki i "delikatne" kreski. Po jakimś czasie przestało mi to wystarczać. Chciałam coraz głębiej i głębiej i tak przeszłam do żyletek i do coraz głębszych nacięć. Aż w końcu straciłam nad tym kontrolę i doprowadziłam się do takiego stanu, w jakim jestem. Wszędzie, gdzie nie spojrzę w lustrze - blizny.
Chciałabym cofnąć czas.




 
 
Kiedy zaczął się problem?
undervalue 
crazy plant lady



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Mar 2022
Posty: 89
Skąd: śląskie

Wysłany: 2022-03-24, 10:07   

Pierwszy raz zrobiłam to w wieku 12 lat, by zwrócić uwagę swojej mamy. Nożykiem do tapet, który był potrzebny na zajęcia techniczne.
Początkowo po wierzchu dłoni, tak jakby kot mnie zadrapał, którego oczywiście nie miałyśmy. Za każdym razem gdy zadrapania się goiły, powstawały nowe. Później po wierzchu ramienia. Kiedy rok później wyrzuciła mnie ze swojego życia, zaczęłam to robić by się ukarać, za wszystko i wszystkich.
Potem miejsce nie było ważne. Ani powód. Wpadłam w spiralę, z której ciężko było wyjść.
Dzisiaj AA jest moją towarzyszką i planem awaryjnym. Czymś co gasi skrajny gniew, ból i rozpacz. Robię to gdy tracę kontrolę nad sytuacją życiową i gdy myślę o zamachu na własne życie. Robię to po to, żeby przeżyć.




Miłość pachnie jak psie stópki.
 
 
Kiedy zaczął się problem?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-03-24, 17:06   

undervalue napisał/a:
Początkowo po wierzchu dłoni, tak jakby kot mnie zadrapał
undervalue napisał/a:
by zwrócić uwagę swojej mamy

O, to identycznie jak u mnie. Tylko miałam już 15 (?) lat.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Kiedy zaczął się problem?
noempathy 



Wiek: 20
Dołączyła: 02 Mar 2022
Posty: 18
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-04-04, 13:07   

Pierwszy raz w wieku 12/13 lat ostrzem od temperówki, dość spora ulga to była dla mnie, ale jazdę miałam gdy mama się dowiedziała... skończyłam jak miałam gdzieś 15 gdy niechcący sobie przejechałam po nerwie w lewej ręce, to nawet nie bolało po prostu dziwne uczucie, teraz za każdym razem gdy się mocniej śmieje, płaczę albo mi pobierają krew czuje tam dyskomfort, muszę prosić by brali z prawej, mam szczęście że nie stało się nic gorszego



It's like I'm sleepwalking
 
 
Kiedy zaczął się problem?
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-04-22, 20:55   

Miałam ok. 20 lat. Najpierw wpadłam w anoreksję. Potem były samookaleczenia. Na przestrzeni lat moja autoagresja bardzo ewoluowała...



 
 
Kiedy zaczął się problem?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14