Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Brak hobby
Autor Wiadomość
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-04, 16:24   

Czy coś odciąga wasze myśli od zrobienia sobie krzywdy czy czegoś takiego? Mam pomyśleć o czymś, czym mogłabym się zająć w domu, aby się uspokoić, nie myśleć o jedzeniu i swoich wadach, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Mam nadzieję, że w dobrym temacie o tym napisałam :oops:



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Brak hobby
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-10, 23:41   

Odrób lekcje na początek, może zaciekawi Cię w szkole coś. Musisz popróbować różnych rzeczy. Poczytać, pójść na jakieś spotkanie. Na 1000% istnieje jakaś dziedzina, która chociaż odrobinę Cię interesuje.



ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Brak hobby
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-11, 04:46   

Primrosetta napisał/a:
Czy coś odciąga wasze myśli od zrobienia sobie krzywdy czy czegoś takiego? Mam pomyśleć o czymś, czym mogłabym się zająć w domu, aby się uspokoić, nie myśleć o jedzeniu i swoich wadach, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Mam nadzieję, że w dobrym temacie o tym napisałam :oops:
Ja w takich momentach często gram jakąś grę, co ją mam na telefonie (kilka ich jest).



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Brak hobby
Gracje 



Wiek: 22
Dołączyła: 08 Cze 2019
Posty: 32
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-14, 13:58   

Primrosetta napisał/a:
Czy coś odciąga wasze myśli od zrobienia sobie krzywdy czy czegoś takiego? Mam pomyśleć o czymś, czym mogłabym się zająć w domu, aby się uspokoić, nie myśleć o jedzeniu i swoich wadach, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Mam nadzieję, że w dobrym temacie o tym napisałam :oops:


Mi najbardziej pomaga nauka. Czasami też żeby zagłuszyć myśli słucham głośnej, bezsensownej muzyki. Na niektórych dobrze działa sprzątanie lub praca w ogródku, ale to nie dla mnie, bo nie przepadam za wysiłkiem fizycznym. Może Ty spróbujesz.




 
 
Brak hobby
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-12-12, 17:52   

Przychodzę z pracy i siedzę przed komputerem. Bo nie mam nic innego do roboty. Właściwie nie wiem co mogłabym robić. Wydaje mi się, ze nie mam żadnych hobby, zainteresowań, niczym się nie inteesuję.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Brak hobby
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-14, 19:59   

a ja polecam jazdę konną jako hobby.



 
 
Brak hobby
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12