Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wędrówki górskie
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-09-10, 06:04   

maclan, aż musiałam wygooglować. No powiem Ci, niełatwa robota. Kondycję to Ty masz zapewne. ;)



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Wędrówki górskie
maclan 
maclan



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 103
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-09-10, 08:06   

Szamanka, łap ;) https://www.facebook.com/...47677595345592/



Ab alio exspectes, alteri quod feceris
 
 
 
Wędrówki górskie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-09-10, 12:04   

maclan, :padam: ja mam wejść na 2 piętro z moją torebką i mam dość, a co dopiero take bele taszczyć.
Kas to, Bocku! To sie pódzie zwyrtnąć! :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Wędrówki górskie
maclan 
maclan



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 103
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-09-10, 13:25   

Szamanka, No hehe, praca dla ludzi o mocnej psychice i nie tylko ;) Noszą z nami m.in. sportowcy np. Oskar Kwiatkowski, nie wiem czy kojarzysz... jeśli nie to taki snowboardzista :D Także jest ciekawie ;) Wszyscy nam współczują katorgi i mordęgi ale w sumie to całkiem fajna praca jest ;)



Ab alio exspectes, alteri quod feceris
 
 
 
Wędrówki górskie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-10, 13:50   

maclan, zawsze w Tatrach podziwiam tych co noszą zaopatrzenie do schronisk, więc i wielkie brawa dla Ciebie :brawo: .
To jest Twoja stała robota w sensie co roku się tym zajmujesz, bo to chyba sezonowa praca - oprócz zimy?


Pamiętam jak kiedyś szłam na Rysy od Słowackiej strony i tam były przygotowane takie "plecaki" i chyba kto chciał mógł zarzucić na plecy i zanieść do schroniska.




 
 
Wędrówki górskie
maclan 
maclan



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 103
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-09-10, 14:52   

Adenium, Dzięki :D Sezonówka oczywiście, w ramach wolnego od studiów ;) Ale myślę że jeżeli nic sensowniejszego nie będę miał do roboty w przyszłości to będę pracował w Tatrach cały rok; a może uda mi się dostać na kurs na przewodnika i będę jakoś to łączył? zobaczym ;) co do Rysów to słszałem że za podniesiennie ładunku do schroniska można liczyć u góry na jakieś piwo czy cuś tam, ale ja wolę kasę :D



Ab alio exspectes, alteri quod feceris
 
 
 
Wędrówki górskie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-10, 15:16   

maclan, ja słyszałam nie o piwie a o herbacie, ale z tego co pamiętam to ta schroniskowa herbatka mi w smaku w ogóle nie podeszła. :P

Fucha ciężka, ale blisko gór. I jeśli góry ciągną to kurs na przewodnika fajna sprawa. :)




 
 
Wędrówki górskie
maclan 
maclan



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 103
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-09-10, 15:49   

Adenium, jeśli się ponegocjuje to i piwo może dadzą :D
oczywiście :) ale nie tak prosto się dostać na sam kurs, dobrze mieć znajomości i wtyki ;) a i żeby go zdać trzeba się nieźle przykładać przez 2 lata :)




Ab alio exspectes, alteri quod feceris
 
 
 
Wędrówki górskie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-10, 19:58   

maclan, nie dziwię się, że trzeba się przykładać, w końcu to ogrom wiedzy, ale potem dobrego przewodnika przyjemnie i z zaciekawieniem się słucha. :)



 
 
Wędrówki górskie
maclan 
maclan



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 103
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-09-10, 21:52   

Adenium, masz rację, im więcej wiedzy o temacie tym lepiej ;) ale moim zdaniem dobry przewodnik tatrzański,w dzisiejszych czasach w szczególności, powinien mieć nie tylko wiedzę ale przede wszystkim dobrego "bajera" i "gadane" ;) W tym fachu ewentualne skutki braków w wiedzy encyklopedycznej skutecznie można "załagodzić" dobrym bajerem :D nie każdemu to przychodzi łatwo ;)



Ab alio exspectes, alteri quod feceris
 
 
 
Wędrówki górskie
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-01-11, 16:38   

W czerwcu znowu wybieram się z chłopakiem do Zakopanego. Tym razem będziemy około 5 dni. Gdzie polecacie zrobić sobie wycieczkę? Będziemy bez auta, jedziemy busem z Krakowa. :)



 
 
Wędrówki górskie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-11, 20:44   

20września, jako, że już o to pytałaś to podrzucę: http://www.autoagresywni....p=603287#603287
Ale może sami macie jakieś miejsce, gdzie chcielibyście wejść? i jak przy tym Wasza kondycja by wchodzić gdzieś wyżej - choćby na Giewont czy Kasprowy Wierch, czy lepiej pozostać na tych niższych partiach bardziej spacerowych?




 
 
Wędrówki górskie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-10-03, 16:52   

Dzisiaj byłam na szlaku, być może ostatni raz w tym roku. Sezon zwyczajowo kończy się w moich okolicach właśnie w październiku.

Trochę żal, bo umiłowanie do wędrowania zakiełkowało we mnie, mam nadzieję, że zapuści korzenie. <3




Disqualified as a human being.
 
 
Wędrówki górskie
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-07-09, 08:46   

Szukam kijów trekkingowych, możecie coś polecić? Nie mogę się zdecydować, im więcej o tym czytam, tym głupsza się staję. :D



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Wędrówki górskie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-07-09, 16:31   

komarymniepogryzły, https://www.decathlon.pl/...5203005-15-2190

Ja mam te, sprawdzają się. :) Żadnych innych polecić nie mogę, bo nie mam namiarów na te, z których kiedyś korzystałam :p




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Wędrówki górskie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11